• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

piwo z beczki do buteleczki...warto? Dodaj do ulubionych

• IP: *.ip.netia.com.pl 12.08.13, 10:15
    próbował już ktoś tych litewskich piw? jakie są wasze opinie?
    Zaawansowany formularz
    • 12.08.13, 11:17
      ja próbowałam
      polecam
      warte swojej ceny
      --
      'Demokracja ma sens jedynie kiedy jest kontrolowana'
      • Gość: de IP: *.jmdi.pl 12.08.13, 12:59
        Polecam!
        • Gość: aa IP: *.dynamic.chello.pl 12.08.13, 20:19
          ja mam tylko niejasne wrażenie, że płacąc jak za litr, wcale się tego litra nie kupuje.
          • Gość: ed IP: *.ip.netia.com.pl 13.08.13, 09:23
            jak to? to litra nie wlewa? więcej piany? a butelka ile kosztuje jeżeli mogę podpytać?
            • Gość: aa IP: *.dynamic.chello.pl 15.08.13, 11:26
              mi się nigdy nie udało kupić dolanej do litra.
            • Gość: kot IP: 193.111.166.* 26.08.13, 17:06
              Ja kupuję na Grochowie. Mają Backoriu, po 8 zl/litr bardzo dobre, tylko coś mnie głowa po 3-4 boli. Takie ciemne z ziołami, jak dla mnie lepsze niż Guiness za 10 zl/l ale ostatnio moim ulubieńcem jest Piwo Dawne z beczki w promocji po 5 zł za litr! Jest bardzo dobre i nie kosztuje 4 zł za 0,5 jak jego butelkowa wersja dostępna w sklepach. Ogólnie fajna sprawa, bo ja już nie mogę pić tych sików, jak Perła, Łomża itp, które są w rozsądnej cenie, bo niektóre polskie piwka, może i sa dobre, ale z cenami to trochę odjechali w kosmos! Jak ktoś lubi w dużych ilościach browary w dobrej cenie, to polecam Budweissery w Lidu. Jak dla mnie najlepsza na rynku proporcja jakość/cena. Zresztą dla mnie Czesi robią najpyszniejsze piwko dla mas :)
    • Gość: mrzania IP: 194.50.110.* 13.08.13, 16:06
      a gdzie jest to miejsce?
      • Gość: gość IP: *.warszawa.vectranet.pl 13.08.13, 19:40
        nie chce tu uprawiać żadnej reklamy bo z tego nawet piwa nie mam:) ale Tobie powiem że otworzyło się to na Nowodworach, nowe bloki na światowida
        • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 13.08.13, 19:53
          Tam za butami sportowymi - zresztą mają świetne ceny - byłam - i za kwiaciarnią.
          Nowe bloki JW Construction przy pętli

te piwa z beczki nawet zachęcające..:-)
      • 13.08.13, 22:01
        Ja pilam ze sklepu niedaleko przejazdu na Plidach.
        --
        'Demokracja ma sens jedynie kiedy jest kontrolowana'
        • Gość: gość IP: *.warszawa.vectranet.pl 15.08.13, 14:51
          a można kupić np. pól litra piwa czy tylko sprzedają w litrowych opakowaniach?
      • 18.08.13, 15:30
        Na Białołęce obecnie są dwa sklepy. Jeden jest na Światowida a drugi na Berensona. A tu można dowiedzieć się coś więcej:
        www.facebook.com/ChmieliSlod
        • Gość: .. IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.13, 21:21
          .
    • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.13, 21:25
      Piłem te ze świadowida, rzeczywiście jest dobre tyle że bardzo drogie (zakładając że właściciel sprowadza to w zwykłych barowych beczkach) a cena za z litr zaczyna się od 8zł + butelka + korek...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.