Dodaj do ulubionych

Przedszkole Miasto Dzieci na Białołęce

07.07.14, 13:02
Piszę ponieważ chcę się z zatroskanymi rodzicami podzielić, gdzie warto posłać swoje dziecko. Jeżeli chce by" czas przedszkola" czas kiedy dziecko najbardziej chłonie informacje był w 100% mądrze wykorzystany.
Jestem matką dziecka które przez 4 lata uczęszczało do przedszkola" Miasto Dzieci" na Głębockiej 56D. Moje dziecko uwielbiało chodzić do przedszkola, z dumą mówiło chodzę do "Miasta dzieci". To co najważniejsze, to w przedszkolu nauczyło się czytać i rozumie co czyta, liczy z przekroczeniem progu dziesiętnego czyli dodaje i odejmuje w zakresie 100, ma bardzo szeroką wiedzę na różne tematy. Ostatnio kolega powiedział mu:" wiesz, że w szkole trzeba liczyć..." a moje dziecko mówi:" to co, ja potrafię liczyć":-). Jest odważne, pewne siebie, uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do zdobywania informacji. Wszystko co potrafi moje dziecko, a potrafi nieskromnie mówiąc, naprawdę dużo, nauczyło się w przedszkolu. Jestem spokojna bo bez problemu poradzi sobie w szkole i na poziomie poznawczym i w kontaktach z rówieśnikami. Wiem, że odbywało się to poprzez ciężką pracę nauczycielek, które pracują w tym przedszkolu. Zawsze kompetentnie potrafiły udzielić mi odpowiedzi. Zwracały uwagę na to co jest ważne dla mojego dziecka, wszystko co robiły było podparte gruntowną wiedzą. Bardzo jestem im wdzięczna, że tak wspaniale przygotowały moje dziecko do szkoły!. Pracują w przedszkolu z ogromnym zaangażowaniem i zawsze z uśmiechem na ustach. Program zajęć i imprez dla dzieci, nawet dla mnie jako rodzica, był bardzo ciekawy, nie był banalny, zawsze na doskonałym poziomie.
Jak to mówią:" jaki pan taki kram" jestem przekonana, że wszystko co dzieje się w przedszkolu jest zaplanowane i dopilnowane przez dyrekcję. Pani dyrektor zawsze była w temacie i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. Jakość tej placówki jest niewątpliwie wynikiem profesjonalnego zarządzania, za co również Pani dyrektor dziękuję.
Jeżeli jesteście zapracowani i tak jak ja chcecie by wasze dziecko było w doskonałych rękach byście mogli w spokoju pracować, polecam" Miasto Dzieci". Ja będąc w pracy miałam komfort psychiczny,że moje dziecko jest szczęśliwe, bardzo dobrze prowadzone i cały czas się uczy nowych umiejętności. Chylę czoła przed naprawdę profesjonalną pracą.
Edytor zaawansowany
  • malusy 05.08.14, 09:29
    Chylę czoła przed doskonale skonstruowaną reklamą swojego przedszkola, Pani Dyrektor. Naprawdę świetnie napisany tekst, od razu widać, że pisał go profesjonalista...

• Gość: Miszcz IP: 212.160.172.* 05.08.14, 11:38
    Dawno takich głupot nie czytałem :-) ktoś się jeszcze w tych czasach nabiera na takie bzdury?
  • Gość: m IP: *.rev.snt.net.pl 05.08.14, 12:09
    Bareja by tego lepiej nie wymyślił. Zabrakło tylko: Pani Dyrektor była dla nas jak matka najlepsza :-))))
  • Gość: Maria IP: *.warszawa.mm.pl 07.10.14, 23:28
    hahaha tekst żenujący.
    Pani dyrektor, która ma problemy sama ze sobą. Miałam kiedyś dziecko w tej placówce. O zgrozo nigdy więcej. Cena, która nie idzie z jakością. To prawda, że niektórzy nauczyciele są tam bardzo fajni i to chyba dlatego niektórzy rodzice zostawiają tam swoje pociechy, choć głównie po klasie 3eciej są i tak zabierane stamtąd.
    Byłam, dziękuję i nigdy więcej.
  • dexa4 21.03.15, 14:58
    Zdecydowanie nie polecam tej placówki, pani dyrektor mowi to co chcielibyście usłyszeć, nie dotrzymuje słowa cena nie idzie z jakością nauczycielki sie zmieniają ogólnie wewnątrz ciężka atmosfera tylko uśmieszki na pokaz omijajcie zdecydowanie .Tam nie ma ludzi z pasja do tego typu zawodu tylko smutne do pieniędzy !!!!nie polecam
  • booracek 25.03.15, 15:21
    Natknęłam się na posty na temat przedszkola Miasto Dzieci i włos mi się na głowie zjeżył... Nie od dzisiaj wiadomo, że internet, a zwłaszcza fora, to miejsce gdzie najczęściej wykrzykują osoby nie mające NIC POZYTYWNEGO do napisania, niemniej jednak uważam, że opinie te są dalece krzywdzące i dlatego postanowiłam się wypowiedzieć. Zarzut, że nauczycielki się zmieniają, dla odmiany, mnie rozbawił... Przecież zupełnie naturalną rzeczą jest, że kobiety zakładają rodziny, rodzą dzieci, odchodzą na macierzyński i stąd podyktowane są konieczne zmiany w personelu. Dla każdego myślącego człowieka takie "osobliwe" zjawiska nie są niczym dziwnym i nagannym :) Jestem matką córki, która chodzi do tego przedszkola od trzech lat, i nie dostrzegłam zmian odbiegających od normy. Poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa dzieci nie jest w żadnej mierze zachwiane.
    A wracając do kwestii kadry, to właśnie profesjonalizm tam pracujących dziewczyn jest największym atutem i najmocniejszą stroną tej placówki. Jeśli ktoś pisze, że nauczycielki nie mają pasji do wykonywanego zawodu, to albo jest ignorantem, albo człowiekiem, który z p a s j ą (nomen omen) oczernia chowając się za iluzoryczną internetową "anonimowością"...
    Dla mnie, jako matki, najważniejszym i zarazem najbardziej autentycznym wyznacznikiem jakości przedszkola jest zadowolenie i szczery uśmiech mojego dziecka, jego ciągły rozwój i niechęć opuszczania tego miejsca. Rozpatruję to w kategoriach rzeczy BEZCENNYCH :)
    Paradoksalnie myślę też sobie, że na przestrzeni ponad dziesięciu lat działalności przedszkola pięć pozbawionych merytorycznych uwag negatywnych opinii (bo jak odnieść się do zarzutu "sztucznego uśmiechu" przedszkolanek, czy "matkowania" dyrektorki, nie mówiąc już o "nieadekwatnie" wysokiej cenie - bo jest to rzecz subiektywna i dla każdego indywidualnie mierzalna) w sytuacji kiedy przewinęły się setki podopiecznych, jest najlepszą rekomendacją tego miejsca.
    Reasumując: z czystym sumieniem polecam to przedszkole i uważam, że są to najlepiej wydane przeze mnie pieniądze :)
    W odróżnieniu od ziejących jadem, mam odwagę podpisać się pod tym co napisałam,
    Katarzyna Borawska
  • Gość: Aleksandra IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.15, 09:24
    Mój syn obecnie chodzi do najmłodzej grupy, poszedł do przedszkola jako dwulatek. Jestem bardzo zadowolona.Zzaczął robić postępy w nauce mówienia, jest dużo bardziej samodzielny.

Chodziliśmy przez jakiś czas na zajęcia adaptacyjne, które bardzo go ośmieliły i pomogły mu w pójściu do przedszkola. Pani Ola prowadząca te zajęcia jest nieząstapiona :)

Polecam to przedszkole, uważam, że to bardzo dobry wybór.

• sire73 11.06.15, 10:15
    Witam,
    moja córka uczęszczała do tego przedszkola parę lat temu i do tej pory wspomina je z dużym sentymentem. Panie przedszkolanki profesjonalnie przygotowane do zawodu z dużym poświęceniem, cierpliwością i uśmiechem na twarzy wypełniały swoje zadania. Dziś moje dziecko nie ma żadnych problemów z nauką i z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że w ogromnej mierze jest to zasługa tego przedszkola i Pań tam pracujących. Gdybym miała jeszcze jedno dziecko na pewno posłałabym je do tego przedszkola.
    Polecam z czystym sumieniem,
    Małgorzata
  • sire73 11.06.15, 10:16
    Witam,
    moja córka uczęszczała do tego przedszkola parę lat temu i do tej pory wspomina je z dużym sentymentem. Panie przedszkolanki profesjonalnie przygotowane do zawodu z dużym poświęceniem, cierpliwością i uśmiechem na twarzy wypełniały swoje zadania. Dziś moje dziecko nie ma żadnych problemow z nauką i z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że w ogromnej mierze jest to zasługa tego przedszkola i Pań tam pracujących. Gdybym miała jeszcze jedno dziecko na pewno posłałabym je do tego przedszkola.
    Polecam z czystym sumieniem,
    Małgorzata
  • Gość: wojtek IP: *.dynamic.chello.pl 25.06.19, 22:04
    dexa4 Możesz coś więcej ? bo zastanawiam się nad posłaniem dziecka do zerówki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka