Dodaj do ulubionych

Dentysta na Tarchminie - dobrzy/słabi/drodzy ?

20.06.07, 11:06
Czy możecie polecić jakiegoś dobrego ( a zarazem niedrogiego) stomatologa z
rejonu Modlińskiej / Światowida/ Ćmielowskiej / Myśliborskiej ?
Wiem, że w obok Ratusza przy Hollywod Video jest jakiś stomatolog oraz przy
poczcie i vis a vis kościoła przy Ćmielowskiej/Myśliborskiej?
Jakieś opinie, typy, uwagi ?

--
-----------
Moherowe myślenie zagraża temu światu...
Fak de dak !
Edytor zaawansowany
  • Gość: trol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.07, 11:20
    Horror !!!!!!!!!- na Światowida na przeciwko pętli koło ronda drogo , nie
    sympatycznie - odradzam
  • tomekp77 20.06.07, 12:44
    Na przeciwko poczty na Myśliborskiej Rafałowicz tanio nie jest, ale obsługa
    bardzo miła. Chodze od dłuższego czasu i nie mam sie do czego przyczepić!!!
  • Gość: Kitty Pryde IP: *.acn.waw.pl 20.06.07, 14:52
    W Medycynie Rodzinnej na Myśliborskiej doktor Wroczyńska. Cudowne podejście do
    pacjenta.
    Tanio nie jest, ale widział ktoś taniego_i_dobrego dentystę w Warszawie?
  • Gość: Bartek IP: *.centertel.pl 20.06.07, 17:25
    Co do rafałowicza to tanio nie jest- a część pań rejestratorek jest bardzo
    niemiła. Nie polecam - szczególnie ortodonty. Chcesz pocztytac co mnie tam
    spotkało: ->
    debina.waw.pl/viewtopic.php?t=185&sid=a4eee0a35a938888438fa558e37ffee3
  • Gość: Lila IP: *.chello.pl 17.07.08, 11:44
    mam bardzo niemiłe wrażenia po wizycie w tym gabinecie, po podanym
    znieczuleniu dalej bolał mnie leczony ząb komentarz pani dentystki
    boli i bardzo pani tak dobrze (sic!)
  • Gość: marcelka121 IP: *.opera-mini.net 01.07.15, 00:09
    WITAM.A ja bardzo chce polecic dr Barańczuk z ART DENT ul.Milenijna 51 oraz pania ktora z nia pracuje w srody rano.One sa niesamowite,jeszcze takiego profesjonalizmu nie widziałam.Pozdrawiam ,naprawde jestem zadowolona.M....
  • Gość: sp IP: 77.222.228.* 15.11.14, 13:02
    Stomatologia Rafałowicz - zdecydowanie NIE POLECAM! Brak profesjonalizmu - ja musiałam zwrócić się do innego gabinetu, żeby b. poważne błędy i niedoróbki lekarzy z gabinetu Stomatologia Rafałowicz.
  • Gość: sp IP: 77.222.228.* 15.11.14, 13:05
    Stomatologia Rafałowicz - zdecydowanie NIE POLECAM! Brak profesjonalizmu - ja musiałam zwrócić się do innego gabinetu, żeby naprawić b. poważne błędy i niedoróbki lekarzy z gabinetu Stomatologia Rafałowicz.
  • bbkk 20.06.07, 15:02
    Polecam dr.Ziółkowską na Światowida 49 lok.22 (to tam gdzie banki)
    tel. 4660106 lub 502525355
    --
    Jas
    Malgosia
  • marzka4 21.06.07, 12:39
    mam złe wspomnienia po dr Ziółkowskiej, leczyła mnie jeszcze gdy gabinet miała
    u siebie w domu, jej niedoróbki musiałam naprawiac u inncyh lekarzy...brrr

ja osobiscie polecam gabinet stomatologiczny przy wypozyczalni video obok gminy-
    profesjonalna i bardzo miła obsługa:-))

pozdrawiam
  • programistajava 21.06.07, 08:52
    Zona chwalila pania doktor przyjmujaca na ul. odkrytej przy sklepie Babilon.
  • Gość: cyryl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.07, 09:43
    Perfektdent na Nowodworach nie polecam
  • default 03.07.07, 12:10
    To niezupełnie w rejonie, o który pytasz, ale kawałek dalej - ul. Bohaterów na
    Białołęce Dworskiej, kawałek za stacją PKP Płudy, gabinet pani dr Dzik (na
    pięterku budynku z zielonym dachem, na dole jest apteka i delikatesy, na górze
    tenże gabinet i salon kosmetyczny). Bardzo miła atmosfera, profesjonalizm, a
    ceny... cóż, jak wszędzie, ale bez przegięć :)
  • kik-3 03.01.15, 11:41
    Polecam , leczymy się całą rodziną i jesteśmy zadowoleni . Nie doktor Dzik tylko Żbik i przeniosła swój gabinet na ul. Wałuszewską
  • Gość: NIKI IP: *.opera-mini.net 12.03.15, 16:47
    Czyzby pani żbik pisala sobie pozytywne opinie???
  • Gość: zaraza IP: *.opera-mini.net 30.06.15, 23:50
    No ciekawe,moze pani Zbik odda co jest winna i nie robi z ludzi balooooonaaaaa......dotyczy tez pacjentów...........nie polecam RESIDENTAL NA Wałuszewskiej....poprzedni lokal sie kłania .....długi rosna.....................P.S.Czy biedna Pani Kasia to tam jeszcze pracuje...A MOZE SKARBUWECZKA BY SIE ZAINTERESOWŁA I NIE TYLKO...DZIAŁALNOSCIA PANI MAŁGORZTY ŻBIK...............POZDROWIENIA dla kochasia.............
  • magic411 09.07.07, 21:50
    Również polecam dr. Wroczyńską z Medycyny Rodzinnej przy Mysliborskiej.
    Dodatkowo niesamowite podejście do dzieci.
  • Gość: jolka IP: *.tktelekom.pl 10.08.07, 08:17
    A ja polecam dr. Kawkę na Książkowej 9D w Super-Dentalu. Też
    oczywiście nie jest tanio, ale bardzo sympatycznie i miło, a przede
    wszystkim profesjonalnie. pozdrawiam
  • Gość: dantes2 IP: *.chello.pl 11.08.07, 18:54
    Potwierdzam. Tanio nie jest.Ale profesjonalnie i miło.
  • Gość: Kama IP: 80.50.135.* 26.11.13, 09:42
    Mój mąż (straszny cykor, jeżeli chodzi o dentystę) też chodzi do dr Kawki i bardzo sobie chwali.
    Ja chodzę do dr Rasińskiego na Antalla. Polecam !
  • Gość: i.b. IP: *.204.56.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.11.13, 22:57
    Bardzo polecam ten gabinet, miłe i profesjonalne podejście do pacjenta:)
  • Gość: 5_monika IP: *.30.129.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.11.13, 21:43
    nie wiem czy jeszcze tam jest dentysta (mężczyzna) obok poczty na myśliborskiej, nad sklepem spożywczym.Źle mi zrobiła kilka zębów (leczenie) i wszystkie musiałam poprawiać, czyli zapłaciłam podwójnie. Strasznie byłam zła.
  • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.13, 21:35
    ...a ja wręcz przeciwnie, polecam i p. Małgorzatę i p. Przemysława, który wpada na rwania.
  • Gość: meggi IP: *.dynamic.mm.pl 06.11.14, 21:54
    Gabident na Myśliborskiej nad sklepem spożywczym jest fajny. Szczególnie polecam ortodontkę p. Małgosię. Ceny jak wszędzie w Warszawie, ale jak już często się chodzi to dają zniżki. Za chirurgiczne wyrwanie 8 zapłaciłam 150zł (nie była problematyczna) za drugą 250zł.
  • Gość: Monika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.13, 21:56
    Polecam gabinet przy Ratuszu, miło i profesjonalnie.Ceny jak wszędzie, ale żadnych niedoróbek.
    Ostatnio na szybko z bólem przyjęto mojego syna w gabinecie przy Milenijnej 51. Art-Dent Również polecam. Fachowo i z doskonałym podejściem.Cena do przyjęcia. na stronie maja cennik.
  • kasienka80 30.11.13, 21:27
    Dr. Lachowska na Swiatowida na przeciwko Lidla. Chodze od lat i polecam.
    --
    Nie jestem aspoleczna. Jestem selektywnie spoleczna :)
  • Gość: minkape IP: *.dynamic.chello.pl 05.01.14, 11:26
    Ja polecam dr Robak w gabinecie na Mehoffera 44, zaraz przy Freshu... Zero opoznien, bezbolesnie i bezstresowo... hehe, nawet dostalam poduche pod glowe:P
  • Gość: dagoska IP: *.jmdi.pl 08.01.14, 15:27
    Ja szczerze odradzam gabinet przy Mehoffera 44. Strasznie naciagaja na kase. Najpierw mówią o jednych kosztach a jak przychodzi do płacenia to wzrastają podwójnie.
  • Gość: minkape IP: *.dynamic.chello.pl 12.01.14, 12:48
    Nie chce mi sie wierzyc, w to co mowisz, bo ja przed zabiegiem zostalam dokladnie poinformowana co ile kosztuje i zgadzalo sie to z rachunkiem koncowym jak najbardziej... Byc moze trzeba bylo dokladniej zapytac lekarza:)
  • Gość: dagoska IP: *.jmdi.pl 12.01.14, 15:13
    Dokładnie się dopytałam. Po podliczeniu powiedziałam dr. Robak jaką kwotę wcześniej mi powiedziano na co usłyszałam że wykonała dodatkowe czynności i kwota jest taka. Przed wykonaniem tych czynności nie poinformowano mnie, że są dodatkowo płatne. Dla mnie to były normalne zabiegi które sądziłam że są w cenie.
  • Gość: kool IP: 95.160.96.* 14.10.14, 20:00
    Nie ma to jak samemu się dobrze reklamować !!!
    Gabinecik działa do roku a widzę że Pani doktor ma tyle super opini...
    WSTYD
    ....a gdzie wspólnik dr Kowalczyk
    nie poszło
  • Gość: Bojący IP: *.jmdi.pl 08.01.14, 11:15
    dr Prosińska z Nowodentu. Jestem jej wierniejszy niż żonie.
  • Gość: NIKI IP: *.opera-mini.net 14.11.14, 23:40
    PPOTWIERDZAM, DROGO ,PANI SIE ZACHOWUJE JAKBY WSZYSTKIE ROZUMY POZJADALA,TWIERDZI ,ZE MUSI BOLEC I TO DOBRZE,KASUJE PRZY TYM NIEZLE.W INNYM GABINECIE OBYLO SIE BEZ BOLU ,A I CENA TEZ ZDECYDOWANIE NIZSZA.WIECEJ TAM NIE WROCE.WIELKA PANI ZBIK.NAZWISKO ADEKWATNE DO UMIEJETNOSCI.POWINNAM TO JUZ DAWNO NAPISAC.BYLAM OK.2 LATA TEMU,NADAL TA WIZYTA TKWI W MOJEJ PAMIECI.
  • dr-zbik-111 03.01.15, 12:13
    Świetnie Panią pamiętam , przyszła Pani do mnie niezadowolona z leczenia w wielu innych gabinetach i nie zostawiła Pani ,,suchej nitki " na innych lekarzach. Próbowałam wytłumaczyć skomplikowane leczenie zębów , z którym musieli poradzić sobie inni lekarze ale nie chciała Pani tego przyjąć do wiadomości , to nie ja ,, połknęłam wszystkie rozumy " ... Pozdrawiam Małgorzata Żbik
  • Gość: maciej IP: *.v62.interkam.pl 13.03.15, 18:07
    wypadl mi fleczer, a moj dentysta byl akurat nieosiagalny. poszedlem do najblizszego czyli na mehoffera. poprosilem o oczyszczenie i nowe wypelnienie. za zadanie wziela sie mloda pani stomatolog. w tzw miedzyczasie przyszla chyba wlasicielka gabientu i poinformowala mnie o tym ze to leczenie kanalowe, minimum 5 wizyt, okolo 1000 pln. oczyiwsic ewszystko to na podstawie zdjecia rtg. odparlem ze nie chce u nich leczyc zeba a jedynie porsze o wypelnienie. moj dentysta wraca z 1,5 tygodnia z urlopu. mloda pani wziela sie za znieczulenie - dostalem 8 zastrzykow!!! ale zaden nie trafil. cala zawartosc utworzyla babel w ktrym zatrzymala sie zawarotsc. przy nacisnieciu jezykiem wszystko wyplynelo. laska byla w takim stresie ze nie mogla zrobic prawidlowo zastrzyku. jakos wytrzymalem az dowierci sie do nerwu, ale dalej juz nie dalem rady :/ poprosilem o wlascicielke. ta zrobila zastrzyk bezposrednio 'w czerwone'. ku... co za bol. wyszedlem z gabinetu 2 godziny pozniej, chcieli skasowac mnie za rtg i znieczulenie 250 zeta a zab dalej napie.....niczal. dalem tylko za rtg i poszedlem do babki przy swiatowida, kolo petli. za 50 zeta, w 10 minut, miedzy pacjentami, wlozyla wypelnienie i bylo git. bez kitu 1000 pln za zab? moj dentysta robi to na dwa razy za 150 pln
  • uzytkownik10 04.01.19, 15:14
    Ja zdecydowanie mogę polecić Ci gabinet stomatologiczny ewapawlak.com.pl Znajduje się w miejscowości Nieporęt, czyli bardzo blisko Białołęki (około 15 km od Tarchmina), ale warto tam się wybrać, szczególnie jeżeli interesuje Cię stomatologia zachowawcza, protetyka lub ortodoncja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka