Dodaj do ulubionych

najlepszy blog-er raszyński

28.10.11, 18:24
zapraszam wszystkich do głosowania
wtymsek.blox.pl/html
pokażmy autorowi pomysłu kogo uważamy za najlepszego.
Obserwuj wątek
    • dorian-jan Re: najlepszy blog-er raszyński 29.10.11, 11:24
      No nasz bloger sękowy dba o własne interesy. Ciekawe ile bloger sobie doklikał? Oj czarny_raszyniak sam promujesz swojego bloga wink A teraz powiedz czarny ze nie jesteś sękiem. Oczywiście wszyscy tobie uwierzymy smile co jeszcze wymyslisz aby zostac soltysem albo radnym? Twoj sasiad. PS: motor sobie wyczysc na zime.
    • dorian-jan Re: najlepszy blog-er raszyński 29.10.11, 11:36
      W tym sek, że najczęstszym bywalcem blogera Sęka jest... bloger Sękler. Tylko w piatek sam sobie kliknal jakies 70 wejsc, bo kazdy wpis to wejscie na bloga, zalogowani kolejne wejscie, otwarcie watku kolejne, no i jeszcze kochany sasiedzie pewnie spraewdzasz ile razy ktos twoje wypociny ziejace frustrata przeczytal. 24 wpisy! czy to jakas nowa forma terapii? Wiernym czytelnikiem bloga w tym sek jest jego autor. Mam racje sąsiedzie?
    • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 30.10.11, 14:45
      witam jak obiecałem tak się zalogowałem i w końcu sytuacja mnie zmusiła a dokładnie sąsiad tak wiec zostawcie czarnego raszyniaka i jak coś to już wiecie pod jakim loginem mnie szukać a czarny tu jest nie winny... Tak więc miłego dnia a motor może jutro wystwawie i wyszoruje tyle, że nicku na bardzo czysty zmieniać nie będę
        • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 31.10.11, 15:43
          widzę sąsiedzie, że jestem twoim ulubieńcem i proponuję byś dał sobie spokój z tym czarnym niewinnym raszyniakiem... wygląd owszem jest ważny ale widzę, że uszczypliwości twoje spowodowane są moim postępowaniem w stosunku do niektórych osób... Proponuję wpadnij do mnie na piwko pogadamy i wyjaśnię ci kilka kwestii skąd się moje sympatie biorą do tego czy innego a wydaje mi się że adwokatów nie potrzebują... A czemu ci mój wygląd czy motoru nie pasował wcześniej tylko teraz się sąsiad ujawnił? Ktoś kiedyś powiedział że się zmieni dla dziewczyny... ona uwierzyła a prawda jest taka, że pewni ludzie się nie zmieniają... tak jak i ja a chętnie poznam twój samochód jaki czyściutki jest... pewnie modelowa uroda wink
              • dorian-jan Re: najlepszy blog-er raszyński 01.11.11, 23:05
                A niby dlaczego byc nagle nieopiekunczy, jak mamy wybierac na kogo hglosowac w wyborach radnego ktore nasz okreg czekaja chyba jeszcze w tym roku to trzeba wiedziec czemu na Czarnego a nie na Szweda. I nie tylko ja, ale i inni z blokow i okolicy też.
                • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 02.11.11, 08:15
                  bardzo dziękuję sąsiedzie za głos poparcia bo wyboru trzeba dokonać będzie tyle że może być tak że wybory będą w styczniu. A czy tak do końca będzie wybór tylko między mną a Tomkiem Szwedem? Do gry jeszcze dołączy pani sołtys Raszyna II.... może i inny poważny gracz z wyborów z zeszłego roku... Tak więc nie bój się będziesz mieć do wyboru do koloru a ja dziś wiem nawet kogo poprzesz...
                • mieszkaniec.raszyna Re: najlepszy blog-er raszyński 02.11.11, 13:43
                  Szwed miał już okazję się wykazać w poprzednich kadencjach i wykazał się.... służalczością. Najpierw wobec jednej opcji (reprezentowanej dziś przez Zarębę), potem wobec drugiej - Rajkowski. Chcemy kolejnego lizusa i układowa, głosujmy na Szweda. Może jednak lepiej dać szansę komuś nowemu? I tu, mimo takiego a nie innego wyglądu oraz może niezbyt salonowych manier proponuję Pana Sęklera. Myślę, że przynajmniej będzie walił prawdę prosto z mostu jak to się kiedyś mawiało.
    • topo-s-1 Re: najlepszy blog-er raszyński 02.11.11, 10:28
      Panie Senkler, a dlaczego jak chciałem zagłosować na pana Ulewicza (bo tylko ten blog jest pisany na poziomie i bez błędów kompromitujących) to pokazało mi się, że ,,Twój głos został anulowany"? Pamiętajcie panowie, że w ten sposób człowiek kształtuje swój wizerunek. Chociażby pan Iwicki zamieszczał modlitwy obok życzeń i różnych wierzsy, to i tak wszyscy pamiętają, jak się popisywał wcześniej swoją kulturą! I nigdy nie będzie dla nas kulturalny, tylko....
      • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 02.11.11, 11:57
        cóż ja powiem tak panie topo-s-1 a czy przypadkiem nie głosował pan już z tego samego komputera na Ulewicza lub innego blogera bo głos można oddać tylko jeden... Ja też chciałem być sprytny i oddać więcej głosów na siebie (przepraszam ale każdy gra jak może) cóż jeden głos z jednego komputera i nic tu nie kombinuje proszę wierzyć. Gdyby było takie głosowanie jak by każdy sobie życzył to może dojść do sytuacji, że blogi 4 czyta powiedzmy razem 500 osób a mieszkańców w Gminie Raszyn jest około 20.000 a głosów byłoby razem oddanych w pierwszym przypadku 1000 (2 razy więcej niż czytających) a w drugim ponad 30.000 więc już wiadomo że coś było kręcone... Widzę że tylko pan ma pretensje do tego głosowania. Jak coś zapraszam do mojego komputera i zobaczy pan że na żadnego z 4 głosu nie mogę też oddać nie tylko na 3 a na siebie to głosuję co 5 minut. I to jest uczciwe bez kombinacji a Marek bloger ma głosy uczciwe no bo przecież nie może u mnie grzebać w systemie a czy jak bym ja mógł to czy nie miałbym głosów tyle co marek a Marek tyle co Piotrek? Tak więc kolejna teza że coś nie tak tu jest obalona (mam nadzieję). Czemu wielu forumowiczów dopiero teraz głos zabiera pod nowymi nickami? wcześniej nie mieli tak dużo do powiedzenia... Co do radnego powiatowego widzę, że mamy ten sam pogląd a modlitwy nie pomogą bo mieszkańcy pamiętają jak był bardzo "kulturalny" a dziś modlitwy i wiersze nie pomogą. A co do blogu Rafała popieram że Ulewicz najlepszym blogerem jest... Jeżeli można mi zażartować oczywiście to powiem tak Marek jest najlepszym Rybia I,II,III... Piotr Falent... Rafał Raszyna I a ja no cóż Raszyna II... a już poza żartem oczywiście Ulewicz jak najbardziej. I może skoro jest najlepszym zapewniam, że również to kulturalny człowiek czemu by go do kultury w GOS-ie nie wziąć (nawet wiem kogo może zastąpić)... ale przecież Ulewicz mimo, że o.k. to nie swój człowiek... prawda?
        • topo-s-1 Re: najlepszy blog-er raszyński 04.11.11, 14:50
          Szanowny panie! Nie próbowałem więcej razy głosować na blog, bo nie bawią mnie takie zabawy. Nie zgłosiłbym jednak problemu, gdybym zetknął się z nim tylko 1 raz. Tymczasem zdarzyło się to 2 dni pod rząd!!!! Zaciekawił mnie tylko pana sposób rozumowania i próby wielokrotnego głosowania na siebie... To znaczy, ze wszystkie głosy oddane na pana są pana autorstwem???To co mają powiedzieć o tym koledzy blogerzy???
          • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 04.11.11, 16:16
            nie nie wszystkie głosy są mojego autorstwa a tylko jeden (mam takie prawo uważać ze jestem najlepszy) pewnie każdy z pozostałych zrobił podobnie więc jak odejmiemy po jednym od każdego to nic nie zmienia. A to że ni mogę więcej jak 1 oddać na siebie to znaczy że inni nie mogą tu nic kombinować... Podobnie jest na liczniku blogowym na którym zaraz będzie 11.000 nic nie kombinuję bo naturalne jest najlepsze... A tu pragnę podziękować że 2 razy po rząd tak się zdarzyło bo to znaczy, że zagląda pan a jak zagląda to choć trochę się podoba smile ... a po co pan wchodził jak nie zamierzał pan głosować? Pozdrawiam i dziękuję za pamięć
          • dorian-jan Re: najlepszy blog-er raszyński 05.11.11, 19:34
            I nie tylko ja mysle, ze czarny sobie sam klika w tym konkursie na bloga. Ale co tam, to wytrzymamy. A jak czarny wystartuje to pewnie i tak go poprzemy bo chyba nie Tomka ktory tutaj nawet nie mieszka albo dyrektorcia z naszej dawnej prastarej budy. Trzeba glosowac na mieszkajacych w Raszynie, zwlaszcza Raszynie II. Bez wzgledu na to co i jak, moj glos ftymsenk ma. Bo nasz ci on. I mowi co mysli, czy raczej pisze co mysli, choc chyba czasami za szybko piszee
              • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 06.11.11, 09:55
                no i muszę tłumaczyć raz jeszcze to co oczywiste... wiem że inteligentny jesteś sąsiad więc czytaj miedzy wierszami... Nie wiem jak było za woźniaka ale skoro wiesz, że w teczce przynosili to pewnie tak było... choć lepiej jak w teczce (bo widać że to inteligent) jak mieli go furmanką w skrzynce po jabłkach zwalić pod urzędem aż mu gumofilce z nóg spadły... Ale nie róbmy sobie jaj bo to przecież I sekretarz nasz tzw... o przepraszam prawie I a to robi różnicę. Jedno mnie interesuje bo odpowiedź znam ale czy wy wiecie co by było jakby tak dziś, jutro, za miesiąc zaniemógł nasz Wójt Andrzej? To kto zastępuje jak myślicie Vice pierwszy czy Vice drugi (choć dziś nie wiadomo kto pierwszy a kto drugi) czy może np sekretarz? Nie wiem tylko czy np może to robić bo są trzy wersje u nas:
                I) sekretarz i tak wróbelki słyszały jak przedstawiano
                II) PO sekretarz jak być powinno
                i III najciekawsza tylko w Raszynie (w Polsce nie znane stanowisko) NIBY sekretarz
                myślę drodzy czytający blog (lubiący czy nie lubiący) myślę że po wpisach wzrośnie poparcie niczym Rydzykowi Ojcowi Dyrektorowi stan konta po wpłacie emerytów...
                Ale jakby tak się zdarzyło, że Vice jeden czy drugi maiłby tu niewiele do popisu a rządy swoje zaczął by w Gminie zwany "Duda" to jak myślicie czy byłoby normalnie czy śmiesznie... Zakładam to drugie bo kompletnie do tematu człowiek ten młody nie jest przygotowany. Kto założy się ze mną, że ściany Urzędu Gminy od śmiechu popękałyby niczym te w skutek prac górniczych a przecież u nas nic nie fedrują na przodku. Tak więc wątek kończąc cały lepiej nich Wójt nasz zdrowy nam rządzi do końca kadencji i tak nam i Jemu dopomóż Bóg... i "niby" sekretarzowi też zdrówka życzymy.
                p.s. może właśnie stąd Wójt podziękował byłej sekretarz bo jakby tak coś ze zdrowiem to oj to by się działo jakby rządy swoje pokazała. A kilku mogłoby dnia nie siedzieć w swoich fotelikach... Jeszcze raz więc zdrówka panie Andrzeju... zdrówka
            • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 06.11.11, 09:39
              muszę do sprawy się odnieść wczorajszego wpisu... przepraszam, że nie od razu ale poszedłem do kolegi na mma obejrzeć (żenada) walka wieczoru (dwóch rogaczy w pojedynku o samicę) i jak to już wiadomo było od dawna walka wieczoru była walką humoru. Tak więc obejrzałem to z ciekawości, a że towarzystwo było dobre to tym milej się oglądało. Ale do tematu. A kto jeszcze myśli podobnie? Przecież gdybym klikał to czy nie powinienem być na pierwszym miejscu? Jak radny powiatowy zrobił głosowanie o Domu K. to jaka opcja wygrała? A wcześniejsze jego zapytania do mieszkańców? Oczywiście tylko słuszna i jedyna... Dziękuję za zaufanie w wyborach też jestem tego zdania a mieszkam tu od urodzenia i to chciałbym powiedzieć głośno wszystkim raz jeszcze OD URODZENIA!!! JESTEM I MAM OBYWATELSTWO POLSKIE... (bo niektórzy inaczej mówili przed wyborami na sołtysa) nie radzę grać tą kartą a żeby dopełnić wiadomości to jestem wyznania Rzymsko-Katolickiego co metryką chrztu mogę potwierdzić... To że ktoś ma inne nazwisko (z którego jestem dumny) to nie znaczy, że tę metrykę dostarczy z Telawiwu... Hajfy... czy innego miasta. Więc przytoczę znany cytat: moi mili i drodzy przeciwnicy nie idźcie tą drogą... to ślepa uliczka a bardziej niewierzącym cóż to co powiedział Frasyniuk... Jarku, Tomku, Krzyśku, Wojtku, Doroto, Magdaleno, Tereso, Alicjo, Basiu, Krystyno... p.....cie. Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem*. Co do innych kandydatów wypowiadać się nie będę (ale widać że do tej samej budy chodziliśmy) więc mamy ten sam pogląd co do kandydatury p. dyrektora szkoły. Tu uważaj bo jego wpływy wciąż mocne (nauczyciele ponoć boją się do dziś) tyle że tak jak pokazali w wyborach (nie zaplanowane 500 głosów a raptem z tego co pamiętam coś koło 200) więc jak widać nie działa strach jak już parawan wyborczy przestąpisz... Nie wiem tylko czemu uważasz, że źle piszę...? Jak to powiedział Cyprian Kamil Norwid: "żeby język giętki powiedział wszystko co pomyśli głowa"... a już serio gdybym mógł powiedzieć wszystko tak na serio co wiem oj myślę, że burza medialna by się rozpętała... a znana akcja jak przyszedł "Rywin do Michnika" mogłaby nie być HIT-em dekady. Ale co tam blog ni od tego jest by być popularniejszym od blogera numer I w Polsce mnie osobiście wystarczy I w Raszynie... o przepraszam w tym momencie II...bo wciąż Marek prowadzi... no chyba ze idę i klikę sobie ze 30 na plus... tak żeby konkurencję wystraszyć wink
                  • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 08.11.11, 18:42
                    mam pan rację to tylko ślepe narzędzie w ręku człowieka ale jak bardzo przydatne proszę sobie wyobrazić dziś świat i życie bez komputera... oczywiście pan powie że w tym sęk pewnie bez tego żyć by nie mógł ale informuję że nie tylko na blogu można mnie spotkać bo jestem też na NK i gram również na kurniku w karty z dobrym skutkiem. A czasu mam tyle samo co każdy a staram się i robię to dla was wszystkich...
                    • 03-kazimierz Re: najlepszy blog-er raszyński 19.11.11, 21:25
                      ,,A czasu mam tyle samo co każdy a staram się i robię to dla was wszystkich..."
                      Aż mnie mdli, jak to czytam! Człowieku! Już ci niejeden powiedział, że jesteś paskudny zarozumialec i zakłamaniec!
                      Ustalmy wyraźnie - robisz to tylko i wyłącznie dla siebie!!!!! Dla siebie też załatwiasz poprzez kolesiów głosiki!!! Najpierw zacznij od siebie a dopiero zacznij kogoś krytykować. I trochę poucz się, bo aż wstyd robić takie błędy. Twój sąsiad robi tylko literówki, a to nie to samo!
                      • dorian-jan Re: najlepszy blog-er raszyński 20.11.11, 10:09
                        Mysle, ze trzeba ftymsenkowi przyznac tytul honorowy blogera nr1 i juz po krzyku. Sasiad jak bedzie radnym, to przynajmniej zrobi cos dla nas tutaj w Raszynie, bo jak patrze to chyba nic w gminie sie nie buduje z wyjatkiem osrodka zdrowia. A jak juz ftymsenk bedzie radnym to bedziemy mieli rade w gminie o reprezentatywnym przekroju, taka bardziej demokratyczna. No i na pewno podnoiesie sie jakosc tej rady. Intelektualnie. Czy to prawda ze juz 15 stycznia bedziemy na sasiada glosowac? Czemu dopiero za dwa miesiace A z jakiego komitetu szanowny sasiad wystartuje, od wojta, jego zastepcy, bylego soltysa czy od Rajkowskiego? a co do mojej gramatyki, to moja sprawa, ja nie nie pisze bloga tylko robie sobie wpisiki na forum, a to co innego. Polonista nie jestem. a sporo bledow robie, bo slabo pisze na komputerze a i sam komputer jest stary i czasami trzeba nacisnac klawisz dwa razy aby zadzialał.
                        • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 20.11.11, 13:13
                          sąsiad drogi powiem tak nie ma tu do tego nic klawiatura bo ta jest sprawna a dwa razy szybciej to można skonsumować 50-tke i będzie wtedy 100-czka... Pierwsze słyszę że już 15 stycznia??? A czemu akurat wtedy bo musi minąć do 90 dni ustawowo od dnia zdania od dnia wygaśnięcia mandatów radnych. A co do komitetu? Prawdopodobnie będę startował z własnego co nie znaczy że miło mi będzie otrzymać poparcie w/w... Ciekawe już czekam na poparcie Wójta... Vice Wójta Mirka tym bardziej... Radnych czemu nie nawet całej 13... Tym bardziej, że wszystkich znam... wszyscy znają mnie i chyba nic poza wyjątkami do mnie nie mają. Poza tym jak Bóg da a poparcie społeczeństwa pozwoli to będę w Radzie pracował tak by mieszkańcy nie byli zawiedzeni. Zaprzeczam by z mojego powodu podniosła się jakość Rady Gminy... w końcu jestem tylko prostym mieszkańcem i od 11 miesięcy blogerem... owszem jak się ostatnio dowiedziałem "paskudnym" choć ja uważam że bardziej s........nem niż tym pierwszym. A Radzie nie można odmówić niczego owszem są w niej indywidua ale takie jest życie... no bo przecież nie może być tak byśmy byli do siebie podobni... więc już zapraszam na 15 stycznia będzie ciekawie zaręczam (z powodu kandydatów oczywiście do szanownej Rady Gminy)
                        • zawsze1-2marzycielka Re: najlepszy blog-er raszyński 21.11.11, 12:51
                          Dziękuję Kaziu!
                          Ja już dawno próbowałam temu człowiekowi zwrócić uwagę na to, żeby popracował nad sobą, bo co robi i wypisuje, kompromituje go. A teraz czytam, że ma podnieść poziom Rady intelektualnie!???
                          Dopóki dostanie się do tej rady, poproszę żeby zapamiętał, że jego,,łapuwkarstwo" pisze się przez ,,ó" i dalej niech sprawdzi ze słownikiem pisownię ,,z przed chwili " , ,,z poza Rybia ", ,,z pod znaku Temidy", ,, spodobał się kilku osobą", ,,nie ładnie podejrzewać" itd. I tu żaden program nie pomoże!
                          Piszę to tylko dlatego, bo on sam lubi zaznaczać, że ,,myślenie nie boli", ale chyba w jego wypadku to nie działa. Poza tym ja nie czytałabym tego bloga, gdyby było coś ciekawego w ,,Kurierze", ale u niego też nie doczekałam się do tej pory niczego konkretnego. Same puste zapychacze. Ja dalej jestem fanką pana Aranowskiego, który w sposób niezwykle rzeczowy i kulturalny porusza ważne, a nie bzdurne sprawy.
                              • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 22.11.11, 18:10
                                oj już się czepia kazimierz wink wiem że jaki, jaka, jakie piszemy z małej ale już tak mnie zakręciliście, że wszystko co Polskie będzie z dużej pisane... a czemu nikt się z was nie przyczepił jak napisałem niemiec z małej? Zapewniam i paszport mogę pokazać... jak najbardziej wpisano jedno obywatelstwo (polskie) a co bardziej zainteresowanym i odważnym (przepraszam za śmiałość) ale mogę również zdjąć spodnie by tym bardziej udowodnić przynależność do jednego z narodów... Żeby nie było do w/w narodu też nic nie mam.

p.s. jakby coś to mam jeszcze "paszport polsatu" ale to nie jest potwierdzeniem żadnego obywatelstwa...
                              • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 22.11.11, 18:12
                                oj już się czepia kazimierz wink wiem że jaki, jaka, jakie piszemy z małej ale już tak mnie zakręciliście, że wszystko co Polskie będzie z dużej pisane... a czemu nikt się z was nie przyczepił jak napisałem niemiec z małej? Zapewniam i paszport mogę pokazać... jak najbardziej wpisano jedno obywatelstwo (polskie) a co bardziej zainteresowanym i odważnym (przepraszam za śmiałość) ale mogę również zdjąć spodnie by tym bardziej udowodnić że nie należę do jednego z narodów... Żeby nie było do w/w narodu też nic nie mam.

p.s. jakby coś to mam jeszcze "paszport polsatu" ale to nie jest potwierdzeniem żadnego obywatelstwa...
                              • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 22.11.11, 18:14
                                oj już się czepia kazimierz wink wiem że jaki, jaka, jakie piszemy z małej ale już tak mnie zakręciliście, że wszystko co Polskie będzie z dużej pisane... a czemu nikt się z was nie przyczepił jak napisałem niemiec z małej? Zapewniam i paszport mogę pokazać... jak najbardziej wpisano jedno obywatelstwo (polskie) a co bardziej zainteresowanym i odważnym (przepraszam za śmiałość) ale mogę również zdjąć spodnie by tym bardziej udowodnić że nie należę do jednego z narodów... Żeby nie było do w/w narodu też nic nie mam.

• sztokfisz Re: najlepszy blog-er raszyński 23.11.11, 09:23
                                  Podobno godla typu dobre bo polskie czy 100 najlepszych gmin w Polsce uzyskuje się w taki sposób, że trzeba się samemu zgłosić i wpłcić odpowiednie wpisowe na rzecz konkursu.

Trochę podobnie działa wtymsek, bo sam ogłosił konkurs, którym sam zarządza i którego wyniki już na wstępie nam zaprezentował - w zasadzie to on jest pewien, że jest najlepszym bloggerem w Raszynie!

Słusznie wytykacie mu te błędy, bo nie tyle są skandaliczne co po prostu czasami utrudniają zrozumienie o co chodzi autorowi. Podobnie jak niektóre poruszane przez niego wątki - np. teraz jakieś obsesyjne udowadnianie, że nie jest, no właśnie nie wiem kim, Żydem? ktoś panu to zarzucił na blogu czy na forum? Jeśli było to w życiu realnym, to tam trzeba było porozmawiać z tym konkretnym człowiekiem.

Oprócz przekonania, że jest Pan najlepszym bloggerem pisze pan gdzieś, że podniesie pan poziom rady gminy pojawiając się w niej. A nie boi się Pan telewizji internetowej na sesjach gminnych? Bo obawiam się, że Pana wypowiedzi będą brzmieć następująco: beeep... Słynny jest Pan z nadużywania słów łacińskich (czyżby miał Pan jeszcze obywatelstwo rzymskie?, no,no...)

Chodzą słuchy, że Pana powszechnie prezentowana niechęć do Kuriera Raszynskiego nazywanego przez Pana Rodzinnym wiąże się z osobistą urazą wobec redaktor naczelnej, która powiedziała, że przy niej nie rozmawia się takim językiem (chyba jest filologiem polskim a nie klasycznymsmile

Na koniec radzę nie przejmować się tak ani tym co na forum piszemy ani tym jak postrzegany jest Pana blog - wiekszość Pana potencjalnych wyborców to nie są "internetowcy"
                                    • 03-kazimierz Re: najlepszy blog-er raszyński 23.11.11, 22:31
                                      O, jak to zagania na swojego bloga! Każdy sposób jest dobry, prawda? Ankieta też ma temu służyć, żeby ludzie nawet chcąc go skrytykować mimo woli muszą zwiększyć tzw. oglądalność! Nie idźmy tą drogą, kolego - to nieuczciwe!
                                        • dorian-jan Re: najlepszy blog-er raszyński 24.11.11, 08:34
                                          Ftymsenk robi co moze a moze malo, aj bardzo malutko.strach pomyslec coi bedzie jak znowu przegra, to nawet pisowi co z prezesem szesc razy porazki doswiadczyl bedzie musial zazdroscic, bo ftymsenkowi nie udalo sie juz chyba z nascie razy, ani z niego radny ani soltys, nawet Jacek wisniewski jest skuteczniejszy. I radnym byl i soltysem a nwet byl w zarzadzie zasiadal czyli mkoze podac reke Mirkowi. ale w tych wyborach ftymsenk ma moj glos i swoj, to razem dwa. no bo nie chce Szweda i dyrektorcia. ciekawe kgo wystawi wojt Zareba
                                          • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 24.11.11, 10:08
                                            i już odpowiadam: Dziękuję za głos od doriana-jana jakby tak dorian miał rodzinę i kolegów, koleżanki mógłbym mieć więcej głosów ale czy nie za dużo wymagam... Bo np głupio by było gdyby tak w domu dorian popierał w tym sek-a a cała rodzina "innego" kandydata. A w wyborach startowałem 2 razy i przegrałem w 2 przypadkach z p. lekarz Agatą i weterynarzem jak i nauczycielem... jak coś proponuje Dorianie-janie wystartuj za 3 lata i zobaczymy czy dasz radę lekarzowi, weterynarzowi, jak i kilku nauczycielom a jak jeszcze wystartuje "czarny koń" dyrektor szkoły to nic tylko iść i samemu swoje plakaty zrywać... bez szans jesteś z góry skazany na Wielką porażkę.
                                            A co do tematu Wójta i kogo wystawi... zakładam, że skoro będzie startował Tomek Szwed (bo ja się nie liczę w tej grze według Wójta) to pewnie wystawi jakiegoś cwaniaka by Szweda pokonał... słyszałem, że z poparcia Wójta będzie startować p. sołtys Raszyna II... ale tylko słyszałem jak zobaczę ulotkę wyborczą będzie to potwierdzeniem... Zakładam, że ja jak i ewentualnie Tomek Szwed dostaniemy poparcie p Mirka Chmielewskiego obecnie wice wójta bo innego nie mogę sobie wyobrazić (obaj byliśmy ze Szwedem w komitecie w/w)... tylko czy Mirek poprze choć jednego z nas przeciw kandydatowi/tce Wójta Andrzeja? I to będzie prawdziwy egzamin lojalności... czy kolega wyborczy Tomek... ewentualnie "awanturnik" Grzegorz czy jedyny, prawdziwy, najlepszy kandydat Wójta Andrzeja... Myślę że odpowiedź będzie zadowalająca? Chyba..., że może być i tak, że Wójt poprze Tomka Szweda i tu będzie już łatwiej bo Mirek poprze też, pewnie Rada Gminy też no to wtedy choć pod górkę będę musiał się zmierzyć z byłym koalicjantem a tego bym nie chciał... Sołtys Raszyna II w zderzeniu w takim przeciwnikiem jak T. Szwed jest bez szans (tym bardziej z poparciem Wójta) a czy Rada poprze Sołtysa? Raczej nie... A co dyrektora szkoły raczej startować nie będzie ale nie bódźmy w nim chęci startu lepiej niech nie startuje...
                                        • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 24.11.11, 09:48
                                          święta prawda patrzący z boku... już ludzie zapomnieli o stronie www.zmienwojta.pl i gdzie tylko można było i nie można też ponaklejane było... no i zmienili i czy ta strona przypadkiem nie była dźwignią co przeważyła? A autor strony też teraz jest zadowolony smile i doczekał się również wdzięczności wójtowej... Internet to przyszłość, tylko żeby seniorzy jeszcze czytali..., ale nic straconego następnemu kandydatowi na wójta proponuje jedno hasło: KOMPUTER I BEZPŁATNY INTERNET W KAŻDYM DOMU W GMINIE" i już konkurencja siada... a jak już dotrzyma słowa to kilka kadencji poleci z górki...
                                      • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 24.11.11, 09:43
                                        nie eleganckie to jest zakładać brązowe buty do garnituru czarnego jak i czerwone ciżemki (chyba że ktoś nie ma innych) ale przecież nasi celebryci zarabiają tyle, że butów ci u nich dostatek... A uwierz mi, że ma kto mi podbijać wejściówki (przynajmniej u Marka, Rafała i u mnie wiadomo i uczciwie ile osób wchodzi)... A moje wpisy na blogu też działają dwutorowo bo ludzie wchodzą na forum zakładają nowe nicki i piszą co tylko im do głowy przychodzi... A prawda krytyk się nie boi...
                  • dorian-jan Re: najlepszy blog-er raszyński 25.11.11, 10:14
                    No w Poniatówce wczoraj było o koledze ftymsenku bardzo sporo rozmowy, jak tak dalej pojdzie to masz szanowny sasiedzie mandat radnego w reku. przeszkoda moze byc najwyzej jakis kandydat wojtow czyli zareby i powiatowego. Tomek nie ma szans, nie mieszka tutaj nikt sie nie nabierze kolejny raz no i to taki bardziej czlowiek Rajkowskiego. nawet byla mowa, zebys pogadal z wojtem i powiatowym aby ciebie poparli, bo chyba nie chcesz byc opozycja do zareby. na pewno masz szanse i jej nie zmarnuj, w takich wyborach wieksza bo w normalnych gdzie staruje sporo osob mniejsze a pania doktor trudno wygrac bedzie
                    • b.brudny_motocykl Re: najlepszy blog-er raszyński 26.11.11, 16:37
                      też żałuje dorianie-janie, że mnie nie było i tak: nie wiem czy Tomek Szwed ma szanse czy nie bo wciąż tu w Raszynie mieszka dużo jego znajomych i znajomych znajomych jak i ich rodziny... kwestia jest taka czy ludzie pójdą na wybory bo Tomek startować będzie... Kandydat Wójta tu jest temat bardzo trudny proszę mi wierzyć bo takich może kilku i wciąż nie znani (???) Może p. sołtys Ala? Może też sam w/w Tomek bo Wójt tak jakoś za apteką jest dziś. Może choruje i jakaś promocja będzie na leki nie wiem??? Jak coś może ja też poproszę bo dużo na serce muszę łykać specyfików... Gdyby Tomek był kandydatem Wójta to wiem, że może tu być problem i wiem, że posmutniejecie ale jak się wszyscy wezmą razem to jest szansa? A to że kandydat tu nie mieszka to wiedzą chyba wszyscy i własnie to jest chore, że prawo na to pozwala a cóż ja na prawo nic już nie poradzę... najwyżej mogę sobie pogadać. A czy Tomek jest jeszcze człowiekiem Rajkowskiego? Nie wiem bo jak wytłumaczyć temat ewentualnego poparcia Wójta w tych wyborach gdzie wiadomo kogo Tomek poparł rok temu i to całkiem jawnie (ulotka) gdzieś mi się tu wala po domu... muszę tylko ją odszukać... dobrze że sobie o niej przypomniałem. Myślicie że nie gadałem z Wójtem??? z powiatowym to nie mam o czym chyba tylko jedynie o tym by strój strażaka oddał!!! Wiem, że i vice versa tyle że ja niczego z Urzędu nie zabrałem... a jeszcze ponoć powróci temat stroju płetwonurka z basenu raszyńskiego... Też był i się zmył... strój strażaka fik mik i sam znikł... Ludzie żadną opozycją nikt nie powinien być do nikogo (przecież to nie sejm) a mamy coś robić dla ludzi razem wszyscy... a jeżeli takowe powstają to tylko w tym temacie, że ktoś zaczyna grać "kartami znaczonymi". Jak tak dalej pójdzie to każdy radny będzie w opozycji do drugiego i jeszcze do Wójta a Wójt do vice a vice 1 do vice 2... i mamy taki galimatias, że tylko usiąść i płakać, śmiać... ogólnie mówiąc nic nie robić "by Raszyn rósł w siłę i rozwijał się..."
                      Mam nadzieję, że szanse mam bo inaczej bym nie startował... choć może być i tak, że będzie tylko dwóch kandydatów... i co wtedy? Będzie ciężko... ale pod Stalingradem ponoć też było i dali radę jak to klasyk powiedział... Mam nadzieję że "pomożecie" też słowa klasyka...
                      • koziagura Re: najlepszy blog-er raszyński 11.12.11, 11:48
                        słuchajcie prosze-nie kombinujcie kto jest kuzynem królika-kazdy to wszystko w Raszynie wie-kto chce i powinien-a inni i tak tu nie wchodzą-więc sami sobie kopiecie w d...-po co? niech mi jeden z was odpowie? własne kompleksy? zazdrośc? nienawiśc? po kija chodzicie do kościoła? widze was tam-i co? lepiej iśc pod "pałac"-a jeśli zapytają mnie?"- i tam odpowiedziec trzeba-lub zapytać-bywam tam bo tam przynajmniej widze kto pyta-"a kiedy zapytają mnie?"chłopy-macie rodziny dzieci a bawicie się w robienie babek z piasku-lepiej spróbowac tego co ma sie zalegalizować i ulży wam
                        • koziagura Re: najlepszy blog-er raszyński 11.12.11, 11:59
                          czarny-biały-sęk-pękł-motor-auto itd-ten z boku-ten z prawej-lewej-napiszcie -nie wymądrzaj się-spadaj-chodzi o mnie-ale jak potaficie troche myślec to napiszcie że....-myślę ze nie masz....itd-a wy nadal kopa za kopem jeden drugiemu-kto komu lepiej-to już było i nie wróci wiecej-cytat z kultury(muzyka słowa) a wy tak jak ja nadal we krwi mamy tą komunę-po co? ja z tym walcze w sobie a nie z wami-proponuje spróbować -mi się troche udaje-"udaje"-iluzja-chyba dlatego P.Pali...chce legalizacji bo czyta takie wpisy i słyszy takie głosy-ja mu sie nie dziwie bo on chyba jest taki jak my ale on ma mozliwosc tam a my tu w Raszynie-jakie ma znaczenie kto wygra wybory dodatkowe? dla nas mieszkańców żadne-dla władzy-WIELKIE-wiecie przecież jaka jest proporcja głosów w Radzie Gminy-po co sie [podniecacie wyborami?
                        • koziagura Re: najlepszy blog-er raszyński 11.12.11, 12:08
                          co do Szwecji ? -to już było i nie wróci więcej chociaz lat nam przybyło....(kultura rozrywka)-mamy młodych wspaniałych mieszkanców a obstawiamy się "geritrykami"-po co? odpocznijmy poczekajmy na nowe-czasy-cierpliwości potrzeba i sięgnąc tam gdzie wzrok nie sięga(kultura inteligencja)-chyba już teraz kazdy ma tą "małą maturę"-bo większośc ma "starą"-i :stare" nie ma szans mimo że "mądre"
      • dorian-jan Re: najlepszy blog-er raszyński 24.11.11, 08:43
        ftymsenk, jak to mozliwe ze teblice mają oczy\ bo napisales ze dzieje sie to pod okiem tablicy, pisz ze zrozumieniem moj kandydacie. Najpier pomysl, postaraj sie a potem napisz, albo lepiej jak nie pomyslisz to nie pisz. jak tak dalej bedziesz robic to postawie na przegranego kandydata ftymsenka i bedziesz miec dwa glosy, swoj i moj
            • koziagura Re: najlepszy blog-er raszyński 11.12.11, 11:29
              dajcie spokój grzegorzowi- nie kpijcie sobie z tego człowieka-jest jaki jest - a wy jestescie inni? ukrywacie to co inny nie ukrywa i jest waszym chlebem powszednim na tym tu "talerzu"-ludzie nie dogryzajcie sobie tylko szukajcie to co jest wspólne - co ma dzielić i tak będzie dzieliło - ale można to minimalizować-wystarczy w kraju jarek co dzieli wszystko-my w raszynie łączmy wszystko- miejmy swoje JA JA JA JA....
              • koziagura Re: najlepszy blog-er raszyński 11.12.11, 11:35
                prawie kazdy w Raszynie jest z innej wsi w Polsce-ale też każdy na wsi mówi ze jest z wawy-zrozumiałe-ale czy my z tej "wawy" musimy sie kopać? w swoim bagnie?pomagajmy sobie bo na tym samym wozie jedziemy-ludzie pomyślcie troche więcej poza granice pychy i nienawiści-ja też mam te wady ale jak je widze u drugich to reaguje-jestem mimo wszystko cywilizowany moralnie a nie emocjonalnie i ekonomicznie
                • dorian-jan Re: najlepszy blog-er raszyński 13.12.11, 09:01
                  Sasiedzie, wez sie do roboty wyborczej bo zdaje sie ze zasypales gruszki w popiele. inni sie promoją chodzą na ptrawo i lewo a sąsiad co? wczoraj na basenie musialem robic za reklame ftymsenka bo sasiadowi konkurencja szyje buty oj szyje. jak juz porownuja sasida do kurhacza i radnej co wyglada jak chodzac reklama Michlena to chyba czas z tym cos zrbic. wsadza sasiada w buty nierozagrnietego krzykacza i bedzie trudno te wybory wygrac. mam nadzieje, ze nie poddajesz sie sasiad, bo na innych nie mam zamiaru7 glosowac. A skjoro wylapales nieprawidlowosc z Kuczarą i odniosles sukces, to moze zglos, ze dwoch kandydatow wogole nie mieszka w gmninie Raszyn a radny musi mieszkac w gminie w ktorej startuje w wyborach, bo chyghba nie przemilczysz ze Szwed i Rajkowski tutaj nie mieszkaja. Zameldowali sie u swoich mamus i odgrywaja naiwnych. A ciekawe co zrobi teraz powiatowy, skoro kiedys mu tu przeszkadzalo a teraz?
                  • koziagura Re: najlepszy blog-er raszyński 13.12.11, 10:02
                    Grzegorz nic nie zrobi więcej -znamy go i zagłosujemy szkoda kasy na reklame wyborczą ja go podziwiam za odwagę i upór życzę mu wygranej-myślę tak jak on o postępie w gminie ale ja nie mam szans wiec nie startuje-a tym co juz byli dajmy spokój bo za poźno na reakcje teraz-było wtedy mówić i działac-ja to robiłem i po karku dostałem z jednej i z drugiej ręki-przwej i lewej-po co mi to? i tak nic nie macie z tego poza plotkami-zagłosować na Grześka a potem dopiero można mu pomóc bo to będzie miało sens-teraz tylko głosować bez uprzedzen i pomówień
                    • koziagura Re: najlepszy blog-er raszyński 13.12.11, 10:05
                      też bym chciał miec swojego kandydata i swój sztab-biedak jestem-jak sie nie ma miedzi to sie na d...w domu siedzi i zagląda na forum dyskusyjne-przynajmniej tyle przyjemności-można czasem wejsc na TVN24 tam też jest ciekawie
                      • koziagura Re: najlepszy blog-er raszyński 13.12.11, 10:14
                        był w gminie Wielki Człowiek-śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą-ale był tak chorobliwie skromny jak wzór do naśladowania - ale dla mnie najmądrzejszy-nigdy nie sięgał po władze ale sięgał tam gdzie wzrok (niejednego raszyniaka) nie sięga-myslę że powinien dla pamięci potomnych mieć swoje miejsce w Raszynie tak jak ma śp. Pan Jedynak- oczywiście to nie ten sam kaliber ( jak nie większy to chociaz taki sam) ale powinien-znam jedną osobę która o tym pomyślała i ma na to niesamowity wpływ-jak się dowiecie kto i co? pomóżcie-jestem pierwszy-czy ktoś domyśla się?
                  • koziagura Re: najlepszy blog-er raszyński 13.12.11, 10:22
                    dorian-jan-czy ty mnie rozuniesz? Kuczara to też dobry człowiek-za dobry-takich mozna wykorzystac-i ktos to chyba robi-to kobieta z ideałami i bardzo prawy człowiek-ale nie rozumie ze ktoś to może wykorzystac w złą stronę-ona też potrzebuje pomocy-ale oczywiście nikt tego nie widzi a o zrozumieniu to mowy nie ma-ta kobieta bez względu na opcje władzy zawsze jest wierna chrześcijanskim ideałom-i tak trzeba
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka