Dodaj do ulubionych

Wyniki ankiety radnych

05.10.13, 17:25
Zapraszamy do czytania o wynikach ankiety radnych w sprawie ośrodka zdrowia. Na stronie www.raszyn.net.pl mamy podane wyniki.
Obserwuj wątek
    • patrzacy.z.boku Re: Wyniki ankiety radnych 06.10.13, 11:55
      Za raszynska perle zabrali sie radni,
      Ankiete zrobili w 3 dni albo 2 dni.
      Pogonic mieszkancy chca ochocki NZOZ,
      Ktory od lat wielu wodzi ich za nos.
      Nie ma specjalistow,kolejka od switu,
      Na lata nastepne dosyc tego kitu.
      Piotr ze swego blogu do refleksji sklania,
      Dosyc juz koneksji i kolesiowania...
      Rzadzacy ta gmina,czy wyjdziecie z twarza?
      Wybory operatora w raszynie pokazasmile
      • jacek-wisniewski Re: Wyniki ankiety radnych 06.10.13, 19:59
        Witam, i dziękuję w imieniu radnych za interesujący wierszyk smile.

A do wszystkich zainteresowanych ankietą.
        Po namyśle wstrzymujemy na obecnym etapie zbieranie ankiet. Forma jaką to zbieranie miało do tej pory, gwarantowało brak przekłamań. Już teraz, pomimo tego, że wyniki były zbliżone do tych ogłoszonych, nie wzięliśmy pod uwagę 20 ankiet złożonych "grupowo". Z ostrożności. Chcielibyśmy, tj. radni i osoby, które pomagały w zbieraniu, mieć pewność, że wyniki sa zgodne z materiałem wypełnianym nie przez jedną osobę w dużej ilości a przez tyle ile spłynęło do nas ankiet. Natomiast każdego, kto chce osobiście podzielić się swoimi uwagami z radnymi zapraszamy na dyżury bądź do osobistego przekazania swojej ankiety radnym podpisanym pod akcją.
          • jacek-wisniewski Re: Wyniki ankiety radnych 07.10.13, 07:31
            Konrad, oczywiście, że tak. Gdybyś Ty je przynisił, to miałbym pewność, że są zebraną nakietą. Nawet gdyby to było 250 ankiet. Ale nie chcemy dawać okazji takim, którzy z innych powodów niż uzyskanie wiedzy o preferencjach mieszkańców, chcieliby nam "pomagać". I to nie ważne czy "za" czy "przeciw". Dla mnie i radnych - inicjatorów akcji ankietowej, to nie jest polityka. To działanie w interesie wszystkich mieszkańców. Nawet wójta. Gdybyśmy trochę pobiadolili, a po "wyłożeniu się wójta na służbie zdrowia" wykorzystali temat w wyborach, to byłoby świństwem wobec mieszkańców. Dlatego nie tylko badamy co sądzą na ten temat mieszkańcy, ale dajemy wójtowi dobre dla nas wszystkich rozwiązania.
            • stoper57 Re: Wyniki ankiety radnych 07.10.13, 08:26
              cyt " "wyłożeniu się wójta na służbie zdrowia" wykorzystali temat w wyborach, " - mam pytanie z tzw czystej ciekawości; wójtowie ostatnio regularnie "wykładają się" na wyborach -Rajkowski, Iwicki, Rajkowski - duże prawdopodobieństwo, że uda się "wyłożyć" wójta Zarębę; to kto w zamian? . Nie widać wśród raszyńskich elit politycznych, żadnego sensownego kandydata.
              (który miałby szansę przetrwać w spokoju kadencję i mógłby pomyśleć o reelekcji). Nie kontestatora rzeczywistości, tylko człowieka, któremu "ubijacze piany", między innymi z tego forum, daliby szansę. (którą, moim zdaniem, Zarębie szybko, za szybko odebrano)
              Jest ktokolwiek, kto by chciał, i kto się do wójtowania nadaje ?!
              Ps a może potrzeba zarządu komisarycznego, żeby zrobił porządek i dopiero po tym oddał władzę w "nowe" ręce ? (tylko najpierw potrzeba b. mocnych argumentów, żeby komisarza wprowadzić ?)
              • jacek-wisniewski Re: Wyniki ankiety radnych 07.10.13, 09:13
                Wójtowi Rajkowskiemu, Iwickiemu, Zarębie dawałem rok spokoju. Rok pierwszy kadencji jest najważniejszy, bo wszystkie reformy można wyłącznie wprowadzić przez pierwsze 2 lata kadencji. Później to już tylko polityczna walka o reelekcję. Widać to doskonale na obecnym przykładzie. Może kadencje wójtów są zbyt krótkie? Nie wiem. Dla mnie liczą się fakty. Jeżeli podstawowym powodem dla którego kogoś popieram w wyborach jest obietnica rozwoju Gminy Raszyn i lepsze pozyskiwanie środków unijnych, to brak realizacji tych postulatów zwalnia mnie z jakiejkolwiek lojalności. Zostałem oszukany. Tak jak wielu. Ja startować nie będę. Nawet na radnego. Dzięki temu mam inną perspektywę na najbliższe wybory. Znaaaacznie ciekawszą smile.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka