Dodaj do ulubionych

Zwroty za kanalizację

22.12.13, 16:40
Jak informują raszyńskie sikorki, na ostatniej sesji wójt wyjaśnił któremuś radnemu, że gmina nie może zwracać za kanalizację, ponieważ taki jest wyrok sądu. Jak się chwilę pomyśli, to oczywiste.: jak ktoś dał coś gminie w formie DAROWIZNĘ (taki był tytuł wpłat) to gmina nie może mu zwrócić. Nie może też darować niczego obywatelowi.
Dziwi mnie tylko, dlaczego nic o tym nie wie kolega brudny i ciągle te głupoty powtarza. Podobno świadkiem był J. Wiśniewski, który w tej kwestii umilkł, ale kolegę dalej na pośmiewisko wystawia. Ładnie to tak?
Edytor zaawansowany
  • jacek-wisniewski 22.12.13, 17:21
    Nie zamilkłem, tylko czekam na obiecany dostęp do tego wyroku o jakim mówił Wójt na sesji. Ma go dostarczyć do sekretariatu Rady Gminy, czyli upublicznić. Mógłbym już dziś napisać o tej sprawie wiele, ale byłby to wpis mało świąteczny. Więc wpiszę o zwrotach za kanalizację dopiero 28 grudnia smile.
  • stoper57 22.12.13, 17:29
    a obietnica wyborcza była czy nie było, w kwestii zwrotu pieniędzy oczywiście ?
    I z jakiego tytułu (prawnego) zwrócił Iwicki, zdaje się po 1000 zł?
    Ps Ja uważam, że jeżeli się obiecywało i nie można tego dotrzymać, to najprościej było by do tego się przyznać.
    Naród u nas wyrozumiały i wybacza wiele, tylko nie lubi być -"robiony w konia".
    Oczywiście, jeśli obietnica wyborcza była i nie została dotrzymana
  • starix62 22.12.13, 19:34
    Czysty 105, mówisz że wójt nie może zwrócić, nam mieszkańcom Raszyna za kanalizację ! Przed wyborami mówił ( widziałem i słyszałem na własne uszy ) coś zupełnie innego, to wedle twojej teorii, po prostu nas okłamał. Jakoś sobie nie przypominam, żeby w tym kierunku podejmował jakieś czynności. To co wygadywał przed wyborami, to była jedna wielka ściema, jednym słowem ; nic nie obiecał i słowa dotrzymał ! Nara.
  • b.czysty_motocykl 23.12.13, 12:10
    Ja tylko informuję, że ponoć na sesji (nie bywam), wójt mówił, że nie można zwrócić, bo taki jest wyrok sądu. Wydany po, a nie przed wyborami. To jakby załatwia sprawę - chce/nie chce. I tyle. Niewiedza a kłamstwo to są dwie różne kwestie. A piszę o tym mimo, że święta, bo brudny znów ten argument wysuwa na czoło swoich inwektyw. Pomyślałem, że jego kontakty z J.Wiśniewskim się rozluźniły, albo celowo informacja jest omijana, bo wygodniej jest mieć taki argument przeciwko wójtowi. I tyle.
  • ycbo 27.12.13, 15:40
    Wpłaty w formie darowizny to kompletna bzdura i bezczelne kłamstwo, ja mam decyzję Urzędu Gminy na wpłatę 4800,00 PLN jako przymusowy udział w budowie sieci kanalizacyjnej. Innej możliwości podpisania umowy nie było, więc twierdzenie o dobrowolnej darowiźnie jest kłamstwem.
    --
    Lepsze jutro było wczoraj
  • trakt_grocholicki 28.12.13, 22:10
    Jest sformułowanie - dobrowolna dopłata ???

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka