Dodaj do ulubionych

wójt Andrzej Zaręba - program wyborczy 2014-18

17.11.14, 14:05
Wklejam dla potomności w celu bieżącej kontroli wykonawczej programu wyborczego.

PLAN ZAMIERZEŃ INWESTYCYJNYCH

W ramach inwestycji kubaturowych:
- rozbudowa i modernizacja Szkoły Podstawowej w Ładach.

- budowa przedszkola przy ul. Poniatowskiego w Raszynie.

- rozpoczęcie rewitalizacji zabytkowego kompleksu Austerii.

- przygotowanie projektu i realizacja budowy hali sportowo-widowiskowej

- przygotowanie koncepcji budowy strażnicy OSP-Dawidy wraz z filią

Centrum Kultury Raszyn.

- przygotowanie koncepcji budowy Świetlicy- Filii CKR w Jankach.

2. Realizacja inwestycji wodno-kanalizacyjnych w ramach realizowanych projektów unijnych

3. W ramach inwestycji drogowych posiadających dokumentację:

- budowa ulic: Kwiatowa, Szkolna, Prusa, chodnik w pasie drogi krajowej Mszczonowska, Jesienna II etap, ul. bez nazwy w Dawidach Bankowych, Błotna, Hetmańska, Szlachecka, Jutrzenki, Malwy, Piaskowa, Dworkowa.

Chodnik w ul. Falenckiej i Olszynowej, chodnik w ul. Opackiego, chodnik w ul. Warszawskiej i Raszyńskiej, ul Sienkiewicza, Topolowa.

4. W ramach inwestycji drogowych wymagających dokończenia dokumentacji projektowej oraz realizacji budowy:

- budowa ulic: Akacjowa, Orzechowa, Krańcowa, Żeromskiego, Reymonta, Wierzbowa, 6-Sierpnia, Promyka, Wypoczynkowa, Parlamentarna, Wspólna, Kwietniowa, Majowa.

5. Inne inwestycje drogowe:

- wymiana nawierzchni na placu zabaw przy świetlicy na ul. Spokojnej.

- mostek w ul Jaworowskiej

- mostek w ulicy Szlacheckiej

6. Zawarcie porozumienia z Dzielnicą Włochy w ramach którego zrealizowany zastanie chodnik wzdłuż ulicy Na Skraju oraz odtworzona zostanie jej nawierzchnia.

7. Realizacja budowy kanału ulgi na odcinku od ul. Sienkiewicza do rzeki Raszynki w ramach podpisanego porozumienia z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad.

8. Odwodnień w ramach posiadanych projektów i opracowań:

- w ulicach: Wirażowa, Żwirowa, Wspólna, bez nazwy 1,2 w Jankach, Terleckiego, Śliskiej, Polnej, Sokolnickiego, Mickiewicza, Starzyńskiego, Parlamentarnej, Kwiatów Polnych, Oleńki, Szlacheckiej, Falenckiej, Róży, Willowej, Sekretnej, Miklaszewskiego, Rozbrat, Jabłoniowej, Objazdowej, Centralnej, Strzałkowej, Starowiejskiej, Rolnej, Sękocińskiej, Sadowej, Wczasowej, Relaksu, Ukośnej, Przechodniej, Objazdowej, Promyka, Warszawskiej.

9. Realizacja oświetlenia ulicznego w ramach posiadanej dokumentacji.
Edytor zaawansowany
  • grocholica 17.11.14, 15:29
    Ale to znaczy, że ja na przykład niczego nie muszę kontrolować, bo o ile dobrze się wczytuję to nie ma tu słowa o Nowych Grocholicach. czy ten kanał ulgi to u nas (wydaje mi się, że są 2 Sienkiewicza w gminie).

To niech mi pan powie jak to możliwe, że wójt w ciągu najbliższych 4 lat nie planuje niczego w danej miejscowości i jest ok?

I mnie ma nie być smutno?
    --
    Zapraszam na mój blog
  • grocholica 17.11.14, 15:30
    o nie, jest ta Błotna; nie zauważyłam - podobnie jak rozmiar ulicy
    --
    Zapraszam na mój blog
  • 1raszynianka 17.11.14, 16:47
    A Grocholice niech się znowu o siebie martwią...h-j ich nasza wioska obchodzi. Nawet babaygao kilkanaście godzin po ogłoszeniu wyników nie obwieszczałabyś czegoś co nas zawsze wku.. ,chociaż zamydliłabyś oczy ,że i u Nas coś zrobicie !!!!!!!!!!!!!!! Ulice całe w dziurach -Stawowa ledwo przejezdna, Waryńskiego cała od Traktu Grocholickiego w łatach bez przebicia do Księżycowej, gdzie wieczorem strach tamtędy iść ,bo przez metrowe krzaki trzeba przejść .Jaka jest główna ulica do kościoła- Zacisze?
  • babayaga0 17.11.14, 17:33
    Nie jestem z Urzędu Gminy, daleko mi do polityki. Pracuję w prywatnej firmie w centrum warszawy i mam w nosie lokalne potyczki. Grocholice nie są pępkiem świata. Ty masz tam asfalt, a przejedź się do Sękocinów, Ład, Dawid i zobacz, jaki ludzie mieszkają, jakie mają drogi gruntowe do domu i nie płaczą, że im źle i straszno!
  • patrzacy.z.boku 17.11.14, 17:51
    babayago po twoich wpisach dotychczasowych nie widac zebys miala w nosie lokalne potyczki.bys moze wsiadla na miotle i w czynie spolecznym jak wojt bedzie sciagal swoje banery i plakaty to i z innych komitetow posciagacie i oddacie na makulature a pieniadze przakazecie na jakis szczytny cel,ewentualnie na splate zaciagnietych kredytowwink po co ma tyle samochodow jezdzic i tyle osob pracowac przy sprzataniu,to takie nieekologiczne...
  • babayaga0 17.11.14, 18:16
    Pardon, nie mam w nosie lokalnej polityki, bo tu żyję z rodziną i dziećmi. Zależy mi na dobrze prowadzonej polityce. Ale jak ktoś będzie wmawiał mi i kłamał, że pracuję w U.G., to będę uważać go za idiotę.
    Co do plakatów, to wiem że politycy sami ich nie wieszają i zrywają. Tylko robi to ktoś z ich komitetu, obsługi, rodziny, znajomych. Ale już widok np. takiego Jacka na drabinie ściągającego plakaty i banery koleżanki Celiny byłby bezcenny smile
  • patrzacy.z.boku 17.11.14, 19:12
    odwracasz kota ogonem babayaga,wskakuj na miotle i zrzucaj celine winka co z tymi lekarzami bo to bardziej przyziemne i interesujace zwyklych mieszkancow?
  • babayaga0 17.11.14, 19:15
    mnie o to nie pytaj patrzący. też się chętnie dowiem. najlepsza byłaby zmiana ordynatora
  • patrzacy.z.boku 17.11.14, 19:22
    pytam ciebie,bo sypiesz odpowiedziami jak z rekawa.ordynatora zmienic trzeba wg ciebie,a kto nim jest obecnie i kto go moze zmienic?wink
  • patrzacy.z.boku 17.11.14, 17:54
    a punktu o zwiekszeniu liczby lekarzy przyjmujacych w centrum medycznym nie ma?wink
  • opozycjonista14 17.11.14, 19:40
    Na przykład w Szpitalu w Leśnej Górze ordynator Wiktorię Consalidę wygryzł Mateusz Damięcki. Może by i u nas dał radę?
    A koordynator ZOZ Ochota ma umowę chyba do października 2015 roku. Może teraz nowa Rada podejmie decyzję o jakimś konkursie czy jak to się tam odbywa? Oczywiście przed końcem umowy w 2015 roku. Tylko, że może do tego czasu zostaną tylko sami starsi mieszkańcy i dr Kuran i dr Zakrzewska wystarczą wink
  • opozycjonista14 17.11.14, 20:56
    A teraz sobie pomyślałam, że to się chyba nazywa operator. Ale jak go tam zwał to na razie jest do października 2015 r.
  • kowalskich_jasiek 04.03.18, 09:47
    No i jak, ile naprawdę udało się zrobić tego planu do tej pory, ktoś wie?

Ciekawe kogo wystawi w tegorocznych wyborach totalna opozycji.

Czy będzie kandydował Rajkowski? Sieradzki?
    A może panie Koper, Szarek lub Wrotna?
  • sekler 04.03.18, 10:56
    zaprawdę, zaprawdę powiadam ci niekt z w/w nie będzie kandydował... Szkoda, że jasiek nie wspomniałeś nic o Wieśku Borsuku bo ten byłby najlepszym kandydatem, w końcu jak sam ponoć twierdzi to ma haka na obecnego Wójta Wieśka Zarembe * (co by się potwierdzało) w tym, że do dziś jakoś Zaremba się nie kwapi by Borsukowi dać czerwoną kartkę w szkole.
    * Zaremba - wedle pisowni prokuratury.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.