Dodaj do ulubionych

ostrzeżenie...

20.06.16, 09:00
czekam na wpis pani Wandy Filipowicz maila jaki dostałem osobiście. Myślę że forum będzie ciekawszym miejscem do publikacji... Forum też ludzie czytają. Tak więc pani Wando śmiało ludzie powinni znać prawdę...
Edytor zaawansowany
  • mieszkaniec_dawid 20.06.16, 11:03
    Jak to pan mówi (motyla noga) panie sękler strzał w 10 z tym Borsukiem. Brawo i raz jeszcze brawo. Myślę że od września będzie koniec jego panowania i spożywania. A jak nie to zaczynam na Dawidach/Ładach kampamię w wakacje uświadamaijące o stanie "pomroczności jasnej" naszego dyrektora. Nie rozumiem tylko czemu szkoła/nauczyciele milczą widzac problem? Kończę bo muszę na 12 do roboty lecieć. Powodzenia i czekam na zapowiadany wpis pani Wandy. Chyba musi być "gorący" skoro nawet na blog sęklera się nie nadawał. Pani Wando policzyć do 10 łyk wody i pisać wink
  • sekler 21.06.16, 10:05
    czekamy Wando, Wandeczko... nie ma co się bać
  • starix62 22.06.16, 23:02
    Może boi się ? A tak na marginesie, to ryja ma napuchniętego i czerwonego od taniej gorzały. Mam dobrą radę, pij po pół. Nara.
  • sekler 22.06.16, 23:48
    picie na pół gwizdka może chłopa zabić... Proszę pana proszę nie słuchać tego starixa. I za zdrowie i na zdrowie. Po szklanie i na rusztowanie, chluśniem bo uśniem...
  • agatazxy 03.01.18, 22:29
    Dyrektor Szkoły w Ładach jest bezkarnym alkoholikiem- chronionym przez ratującą mu tyłek "świtę" z żoną na czele i tańczącą jak zagra vice. Najczęściej na zwolnieniu lekarskim a kiedy już obecny w pracy to maksymalnie do 13.00. Pracownicy szkoły jak ktoś stwierdził nabrali wody w usta. Dyrektor jest bezkarny a szkołe traktuję jak swój prywatny folwark. Nikt nie ma tylu płatnych zastępstwo co jego żona która odwala za niego papierkową robotę na zapleczu podczas prowadzonych lekcji. Najgorsze jest to, że ten antywzór kaganka oświaty który stoi na jej czele- jest zupełnie głuchy na krytyczne słowa. Rodzice pisali pisma do kuratorium na dyrektora z powodu jego pijaństwa w pracy. Pracownicy składali zawiadomienia na policję z prośbą o interwencje- kiedy dyrektor był pod wpływem alko w pracy. Czy wspomniane służby interweniowały? Wcale- gdyż dyrektor jest kryty przez wiadomo kogo... Obaj są po jednych pieniądzach. Dopóki się nie zachleje "królować" będzie w Ładach. Najgorsze jest to że całą sytuacje obserwują dzieci- nie rozumiejąc do końca co się dzieje. Przykładem są Jasełka i stan Dyrektora podczas ich trwania, następnie- wystąpienia... Uczestniczący w nim zebrani byli świadkami widowiska pt. "Pijana farsa Jasełkowa".
  • sekler 05.01.18, 22:44
    na blogu już jest wszystko... pani agatozxy proszę o kontakt ze mną na maila sekler@vp.pl proszę się nie bać. Ma pani wielką wiedzę widzę i możemy wspólnie zrobić tak, że już w następnym tygodniu po panu Borsuku zostanie w szkole tylko ślad w postaci pustych butelek. Wiem, że być może nie jest pani agatą, być może nawet nie jest pani kobietą, ale to nie ważne, ważne żeby zrobić to dla tych biednych dzieci... Czekam na maila

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.