Dodaj do ulubionych

Nasz nowy święty - wójt Zaręba?

28.10.17, 07:14
Dotarł do mnie nowy numer Kuriera Raszyńskiego ze zdjęciem "ważnych" osób, a gdzie postać naszego Wójta, co chyba oczywiste, musiała być eksponowana.
Takie jest "prawo gminy" (i gminu).
To, co zwróciło moją uwagę, to ujęcie na którym głowa naszego włodarza otoczona jest aureolą.
Spójrzcie uważnie na zdjęcie - bo pewnie większość ma egzemplarz KR - jak precyzyjnie głowa jest okolona tą "aureolą".
No cóż. Ja rozumiem, że są różne rodzaje "wślizgów" w objęcia władzy, ale ten ma dwuznaczny charakter. To dlatego, że świętymi ogłasza się pośmiertnie. Czyżby to było podświadome wskazanie?
A ja tam cenię Andrzeja Zarębę i nie będę miał nic przeciwko jego dalszemu wójtowaniu. Niech tam chłop jeszcze pożyje...

PS. Już kiedyś zwracałem uwagę na właściwym operowaniu wizerunkiem. To ważny przekaz i warto zwracać uwagę na jaki ma charakter.
Edytor zaawansowany
  • 30.10.17, 12:33
    Nie można tylko czegoś zrobić z tym chłopcem, który na zdjęciach wychodzi, jakby się bał własnego cienia? Photoshop to potężne narzędzie, więc może skorzystać z jego możliwości.
  • 01.11.17, 09:48
    hmm panie kjwojtas rozumiem, że już pan zaczął kampanię wyborczą i namaścił w/w na kolejne 4 lata (koryto+) ma pan rację tylko w jednym "a niech chłop jeszcze pożyje"... tylko dlaczego za nasze pieniądze? Co zaś do zdjęcia... oczywiście to nie żadna podróba czy coś podobnego. Ostatnio tak się składa, że widziałem w/w "namaszczonego" przez kjwojtasa i... miał tę samą aureolę co na zdjęciu. A więc może czas zgłosić do Watykanu nowego świętego? I to będzie pierwszy święty który cyganił będzie lepiej niż nie jeden biskup. A co do fotoshopa osiolek masz rację dobry pomysł już go widzę jak ktoś wstawi w/w na tle cygańskiego taboru... tyle, że koni żal.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.