Dodaj do ulubionych

Kandydaci na wójta

26.09.18, 09:20
Czy są już ogłoszeni?

Gdzie można znaleźć informacje, kto kandyduje?

Czyżby szykował się hit w skali kraju i urzędujący wójt nie miałby żadnych konkurentów w wyścigu o tron? smile

Edytor zaawansowany
  • stoper57 26.09.18, 20:09
    jaki tam hit, za miedzą - lesznowolska wójtowa od lat nie ma konkurencji...,
    Tylko, czy to są wybory?
  • sekler 26.09.18, 23:22
    jest kandydat choć jeden ale prawdziwy Dariusz Wieteska. Zapraszam do lektury Naszej Strefy (6/2018) tam więcej informacji a gazeta juz dziś była roznoszona na terenie całej Gminy Raszyn więc lada dzień dotrze do waszych skrzynek.
  • kowalskich_jasiek 28.09.18, 22:38
    czym się zasłużył dla gminy ów prawdziwy kandydat?
  • k_j_wojtas 29.09.18, 09:51
    A jaki program mają kandydaci? Co nowego (cennego dla mieszkańców) zamierzają realizować?
    Kolejny basen, halę , czy może większe szambo?
  • kowalskich_jasiek 30.09.18, 14:01
    Po półrocznym poślizgu zabrali się w końcu za budowę ścieżek rowerowych, no to na dokładkę wypadałoby ufundować system darmowych rower gminnych jak w Michałowicach. Powiedzmy 4 stacje w gminie po 10 rowerów. A jak już wszystko będzie, to darmowe wycieczki po Europie dla uczniów i seniorów, a co! Aha i brakuje jeszcze Centrum Nauki na wzór Kopernika, takie male laboratorium fizykochemiczne. Do tego jeszcze więcej knajp spod znaku Sziwy oraz Półksiężyca, a dla ich wyznawców darmowe nauki polskiego smile
  • stoper57 01.10.18, 09:12
    e taaam, METRO, to byłby hit.
    no... chociaż tramwaj..., do kościoła, albo do Janek.
  • kowalskich_jasiek 01.10.18, 18:54
    Przebijam, kolejka wagonikowa z kościoła na cmentarz.

W obie strony.
  • stoper57 01.10.18, 21:27
    raczej odpada, poprawia się zdrowotność, spada umieralność i koszty konserwacji nieużywanej kolejki byłyby zbędnym obciążeniem, chyba że...
    tak turystycznie - stawy z lotu ptaka..., widok na remont Austerii i tego pier... obok, przepraszam - tych pozostałych zabytków (handlu i usług)
  • sekler 01.10.18, 23:38
    moim zdaniem (skromnym) panowie niech kandydat Zaremba wywiąże się z obietnic składanych w 2010 to będzie już sukces...
  • stoper57 02.10.18, 08:52
    My raczej o pomysłach dla konkurenta...
    A wójt, to chyba - Zaręba?
  • sekler 08.10.18, 21:27
    przypominam, że mam pismo złożone do prokuratury na Andrzeja Wiesława Zarębe urodzonego 1959 roku 16 marca a dostałem pismo od pana prokuratora z odmową wszczęcia dochodzenia na Andrzeja Wiesława Zarembe (czyli wedle prokuratury jest on Zaremba) i tyle w temacie skąd ta "pomyłka". A co do konkurenta... hmm a to nie interesuje was co zrobi Zaręba vel Zaremba? No tak przecież to jasne nic nie zrobi a jak juz zrobi to ratuj się kto może, Jezus Maryja...
  • stoper57 09.10.18, 11:14
    ja myślę, że pomyłka pani sekretarki z prokuratury nie uprawomocniła zmiany nazwiska wójta.
    I wykorzystywanie przekręconej wersji jest śmieszną i niegrzeczną próbą deprecjonowania pokrzywdzonego tą pomyłką...
    "a jak wójt coś zrobi, to ratuj się kto może" - ?!
    To znaczy co ma zamiar zrobić?
    Wysadzić Raszyn, morowe powietrze sprowadzić, czy jeszcze jaki inny kataklizm ?
  • sekler 09.10.18, 20:22
    stoper hmm jak ci to powiedzieć, pod pismem podpisał się prokurator co dobrze zna Zarebę więc jak to jest, że przekręcił jego nazwisko. A jeżeli pismo pisze pani sekretarka a pan prokurator nie czyta a podpisuje to ja się już boję bo może pani sekretarka napisać, że "wnioskuję o areszt dla gościa" który mu się nie należy i co jak jest?
  • osiolek31 16.10.18, 14:07
    Wybór między Febrą i Malarią

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka