Gazeta.pl   Forum   Aktualności i Media   Alert24   Re: Szturm na KDT w Warszawie: relacje Ale...

Komentarze do artykułu

Alertowicze: wokół hali KDT kręcą się podpite osiłki

Od rana trwa starcie kupców z Kupieckich Domów Towarowych z ochroną i komornikiem. - Zamaskowani 12-latkowie i podpite osiłki - tak awanturę widzą zwykli warszawiacy? Na odsiecz jadą policjanci z Łodzi i Białegostoku.

Re: Szturm na KDT w Warszawie: relacje Alertowicz

Autor: wersja_beta 21.07.09, 15:47
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
omatko jaka ty głupia jesteś!!!

To jak mnie szef będzie chciał zwolnić (nie pracuję w urzędzie, nie mam fotela tylko krzesło, nie czytam w pracy gazety.pl i nie dostaję pienędzy z pensji tych idotów z KDT tylko sama na nią zarabiam) to też mam się zabarykadować w firmie bo mi świat runie? Nie, trudno, ogarniam się i szukam pracy a nie zachowuję się jak bydło. Sama się zastanów nad własną głupotą, bo to więcej pożytku da niż bredzenie w internecie.

--
Historia podwodna
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (101-165)
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-165

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.