09.03.06, 21:13
no wlasnie jak bylo?? prosimy o jakas relacje.!
Obserwuj wątek
    • tropikey Re: mauritius 10.03.06, 11:30
      witajcie,

pracuję nad nią, choć mamy w domu pewne zawirowania zawodowe, no i ciąglę nie
      mogę się za to zabrać na poważnie. Tytułem substratu zamieściłem ostatnio tylko
      zeległą (mocno) relację z Dominikany.
      Moje wrażenia na gorąco są tutaj: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
      f=193&w=36020055&a=36957283

Pozdrawiam i proszę o jeszcze trochę cierpliwości

Bartek
      --
      Zapraszam na naszą stronę o podróżach na wyspy egzotyczne (i nie tylko): www.tropikey.com
          • tropikey Re: mauritius 10.03.06, 13:25
            w zasadzie wakacje były bardzo udane, ale myślę, że wiele osób, które udają się
            na Mauritius z wizją opartą tylko na zdjęciach z katalogów jest po prostu
            zawiedzionych, bo to - w mojej opinii - żaden raj, a w każdym razie nie aż
            taki, żeby płacić za niego tak słono. Nie będę wnikał w szczegóły, bo jest dużo
            do napisania na ten temat, a poza tym wkrótce będzie nasza relacja na stronie,
            do której lektury oczywiście zapraszam :-)
            Pozdrawiam

Bartek
            --
            Zapraszam na naszą stronę o podróżach na wyspy egzotyczne (i nie tylko): www.tropikey.com
    • bejbiko Re: mauritius 29.03.06, 14:23
      nie polecam. byłam dwa tygodnie i w sumie żałowałam ze dałam się skusić...Hotel
      faktycznie piekny i pogoda super ale poza tym...... nic. Pojechaliśmy na cztery
      wycieczki i bylismy bardzo zawiedzeni..... wodospad jak nasza fontanna w
      ogrodzie (ten drugi to faktycznie jest olbrzymi ale poza widoczkiem w około nic
      ciekawego), kolorowe wzgórza ogrodzone i przereklamowane, światynia brudna,
      zaniedbana i w sumie nie daje zadnego wyobrażenia o kulturze..... no nic
      ciekawego na tej wyspie, nic...... szkoda pieniędzy, naprawde... Sama osobiście
      polecam DUBAJ do którego jedziemy już trzeci raz.
      • tropikey Re: mauritius 31.03.06, 12:12
        witaj bejbiko,

z jednej strony współczuję rozczarownia, a drugiej strony trochę się cieszę, że
        nie pojechałem do Chamarel i tamtejszych "kolorowych ziem", bo i ty
        potwierdzasz częstą opinię, że jest to miejsce przereklamowane. W przewodniku
        Lonely Planet przeczytałem nawet, że te 7 kolorów, to raczej 7 odcieni
        szarości:-)
        Parę dni temu rozmiawiałem ze studiującym w Polsce chłopakiem, który od
        urodzenia miszkał na Mauritiusie i powiedział mi jedną ważną rzecz - dwa
        tygodnie to za mało, by poznać prawdziwe uroki wyspy. Niewykluczone, że tak
        jest (no bo musi być jakiś powód, dlaczego tak wielu turystów wraca tam co
        roku, np. ci, którzy wypowiadają się na wwww.info-mauritius.com), ale
        śmiem wątpić, czy dłuższy pobyt dałby mi rzeczywiście okazję do stwierdzenia,
        że Mauritius to piękna wyspa. Im więcej człowiek widział miejsc, które uznał za
        piękne, tym trudniej będzie mu powiedzieć to samo o Mauritiusie...
        Pozdrawiam, Bartek
        --
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka