Dodaj do ulubionych

Nocna potliwość

17.04.19, 08:53
Witajcie!
Od dwóch miesięcy przyjmuję na noc convulex oraz Trittico 1/3 dawki. I strasznie się pocę... Rano ubrania mam kompletnie mokre, szczególnie przy klatce piersiowej. Budzę się w nocy i marznę, bo jestem przemoczona.
Podejrzewam że to może być wina Trittico, ponieważ Convulex biorę jeszcze rano razem z Symescitalem i wszystko jest ok (nie poce się).
Czy ktoś z Was miał podobną sytuację? Pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • astroblaster 17.04.19, 16:12
    No to niezły barszcz, ale raczej nie z Trittico.

    Grzej do psychiatry (i terapeuty); nie baw się w necie antydepresantami, nawet takimi bardzo lekkimi.
  • barszcz_sosnowskiego 17.04.19, 16:47
    Leki mam przepisane od psychiatry właśnie, kolejna kontrola u niej pod koniec maja a mnie właśnie martwią te poty...
  • astroblaster 17.04.19, 17:11
    Przyśpiesz wizytę i szukaj terapeuty (dobrego).
    Potliwość nie z leków; tym bardziej przy takiej mini dawce.

    Powodzenia.
  • barszcz_sosnowskiego 22.04.19, 21:27
    Czy to może być wina jakichś ukrytych lęków? Odreagowanie wewnętrznego stresu? Zdiagnozowane borderline, zaczynam psychoterapię. Wiem, specjalista pomoże :) ale ja dalej zastanawiam się, skąd się to bierze. Taki charakterystyczny problem, a dokucza każdej nocy... Najłatwiej zwalić winę na skutki uboczne leków 😉
  • astroblaster 22.04.19, 23:53
    Genialnie się zdiagnozowałaś.
    Dajesz radę.

    Powodzenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.