Dodaj do ulubionych

EKIPA SPRZĄTAJĄCA

30.11.10, 15:56
ŻĄDAMY POWROTU POPRZEDNIEJ EKIPY SPRZĄTAJĄCEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Edytor zaawansowany
 • rypioze 30.11.10, 19:38
  POPIERAM !!!!!
 • jac3k27 30.11.10, 23:13
  Chciałbym przypomnieć, że Pani Zarządca, na ostatnim zebraniu, zmianę ekipy sprzątającej "odtrąbiła" jako swój wielki sukces smile
  PS. ciekawe czy ten wątek też zniknie tak jak poprzedni w którym pisaliśmy o odśnieżaniu?
  i jeszcze jedno, dzisiaj przez telefon Pani Zarządca oznajmiła, że właśnie wypowiada umowę obecnej ekipie i ma już inną na jej miejscesmile ot taka ciekawostka!
 • qucyk 01.12.10, 13:33
  no tak, poprzednia ekipa sprzątająca chce powrotu widzę, skoro zakłada taki wątek smile
 • darek0905 04.12.10, 09:01
  Czy na naszym osiedlu jest jakaś ekipa bo ja widzę tylko panie które klatki sprzątają.Chodniki nadal zasypane śniegiem drogi dojazdowe do miejsc nie odśnieżone ani nie posypane chyba musi się stać jakaś tragedia żeby zaczął ktoś wreszcie działać ,
 • rypioze 04.12.10, 09:29
  Jest wolna sobota.Jutro będzie niedziela,od piątku ma być odwilż.Za to jest taniej !!
 • qucyk 05.12.10, 12:24
  też mi się nie podoba odśnieżanie. Z tego co twierdzi Pani dyrektor - firma odśnieżająca (sprzątająca ma umowę z odśnieżającą) dała ciała i to dlatego. Jednak chodzą i odśnieżają.
  Staram się patrzeć obiektywnie i chciałbym przypomnieć, iż poprzednia firma sprzątająca miała okresy gdy było gorzej przez całe weekendy. Więc utyskiwanie na nową - takie samo jak na stara firmę. Mamy to samo, tyle że taniej wink Pomijam tu fakt, iż koleś z poprzedniej firmy usiłuje zdyskredytować nową. Tak, prawdzimtmobil, hw dp, itd - to ta sama osoba. Tyle że jak już dali ciała, to co by nie napisał, i tak nie wróci do sprzątania naszego osiedla. Więc po co sobie podnosi ciśnienie niepotrzebnie? Z tego co widziałem, to teraz będzie musiał sam się na osiedle pofatygować aby zobaczyć co jest nie halo i wyśmiać, bo jego "wtyka" została chyba w piątek zwolniona. Tyle że biorąc pod uwagę lenistwo, nie będzie chciało mu się tu przyjechać tylko po to aby na forum zakładać następne tematy smile Więc kolego o 100 nickach, daj sobie spokój. Robisz z siebie pośmiewisko. To że masz tyle nicków, nie znaczy że mieszkańcy są idiotami i nie widzą że to ta sama osoba. Nawet nie chce mi się już odpisywać na te bzdety. No chyba że znowu wypiję za dużo piwa to Ci napiszę odpowiedź smile
 • rypioze 05.12.10, 16:43
  Qucysiu,apodczas tego pisania nie widzisz czasem potrójnie?Pozdrowienia.
 • qucyk 06.12.10, 20:50
  Nie widzę smile Rozumiem, iż masz na myśli temat o kilku nickach? smile
  Niestety to prawda.
 • darek0905 05.12.10, 19:15
  Ja widziałem tylko jak jakieś dzieci ostatnio odśnieżały łopatami ,nie mówię żeby wróciła stara ekipa, lecz może jakaś że sprzętem a nie chłopcy z łopatami . Chodniki może są w miarę odśnieżone ale przydało by się jeszcze posypać piachem ale zapomniałem nie miał by później tego piachu kto posprzątać .A dojazdy do miejsc parkingowych są tylko rozjeżdżone i samochodem jest ciężko przejechać .
 • rypioze 06.12.10, 08:15
  Jest 8,oo chodniki są wydeptane,ekipy nie widać.Łopaty są najtańsze (około 10 zł) nie wzywam do powrotu poprzedniej ekipy ale u nich o tej porze chodniki były odśnieżone.Mieli porządny sprzęt i stałą ekipę.Ludżmi z łapanki,wyposażonymi w łopaty porządnie zrobić się nie da.Nasze szczęscie,że tak mało pada i idzie podobno odwilż.No i jest tanio.
 • agamek12 06.12.10, 21:30
  Obiektywnie muszę stwierdzić, że podczas zeszłej zimy chodniki i drogi były zdecydowanie lepiej odśnieżone niż obecnie. Moje subiektywne odczucie jest takie samo.
  To jest fakt jasny i niezaprzeczalny. Obecna ekipa poprostu się nie sprawdza.
  PS: niech ktoś mi powie po kiego grzyba na osiedlu są wystawione skrzynie z piachem (i solą), skoro nikt tego piachu nie używa...?
  --
  Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu jego napisania. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu kolejnym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
  Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 • hope22 07.12.10, 10:53
  no cóż podzielam zdanie, że ekipa sprzątająca jest fatalna. Rozumiem, że zaoszczędzone w ten sposób pieniądze pójdą na paczki dla dzieci (nie wierzę, że JW charytatywnie je zakupi..)
  Wolałabym, żeby wydatki jednak były lepiej zarządzane.
 • necia27 07.12.10, 12:14
  Również podzielam zdanie że ekipa sprzątająca jest do DUPY!!!
 • cleanserv 07.12.10, 12:46
  Szanowni Państwo,
  Tylko tak informacyjnie... Państwa osiedle od 1.12.2010 sprząta nowa firma wybrana przez Panią Administrator. Z uwagi na niewywiązanie się z odśnieżania w dniach 29,30.11. została nam wypowiedziana umowa.
  Z poważaniem
  Clean-Serv
 • rypioze 07.12.10, 15:16
  Ta "firma" oprócz szufli ma skrobaczki bo do pracy przychodzą tak jak do ministerstwa,na 8-ą i śnieg już jest udeptany przez idących do pracy.Każda następna "firma" będzie miała podobne "wyposażenie",bo musi być tanio.
 • andrzej5219 08.12.10, 11:33
  cleanserv napisał:

  > Szanowni Państwo,
  > Tylko tak informacyjnie... Państwa osiedle od 1.12.2010 sprząta nowa firma wybr
  > ana przez Panią Administrator. Z uwagi na niewywiązanie się z odśnieżania w dni
  > ach 29,30.11. została nam wypowiedziana umowa.
  > Z poważaniem
  > Clean-Serv

  Tak gwoli ścisłości to, firmę wybiera Zarządca a umowę podpisuje Zarząd. Zakres obowiązków Administratora jest trochę inny niż wybieranie firm kooperujących. I tak też się odbyło w powyższej sprawie.
 • cleanserv 08.12.10, 11:34
  Szanowni Państwo,
  Sprostowanie - nową firmę obsługującą Państwa osiedle od 1.12 br. wybrała central JW C.
  Przepraszam za nieścisłość
  Pozdrawiam
 • darek0905 13.01.11, 08:06
  Witam
  Minął już jakiś czas naszej obecnej ekipy sprzątającej i co wy o niej myślicie.?
 • rypioze 13.01.11, 10:32
  Uratowała ich odwilż.W takim składzie i z takim wyposażeniem to może by dali radę w tych dwóch sąsiednich blokach a nie na Victorii.
 • darek0905 13.01.11, 15:27
  Ja myślę tak samo , ale boli mnie że i klatki moim zadaniem są gorzej sprzątane . Nie widziałem też żeby pani sprzątająca klatkę myła drzwi wejściowe jak kiedyś , ale może się mylę.Ale nadal widzę duże pogorszenie do pierwszej ekipy mam tylko nadzieje że ta ekipa jest tańsza i będziemy naprawdę mniej płacić.
 • cezar-4 14.01.11, 09:05
  Też jestem za tym aby wróciła poprzednia ekipa.Tylko czy jest jakaś szansa?
 • jac3k27 14.01.11, 10:44
  Chciałbym tylko przypomnieć, że poprzedniej ekipie płaciliśmy za sprzątanie dwa razy więcej niż obecnej. Dzięki temu mogli oni zatrudnić więcej osób do pracy, wyposażyć ich w sprzęt itd. Niestety, tak to już jest, że za pracę trzeba płacić a nie tylko wymagać. Jeśli chcemy, aby więcej osób "kręciło" się wokół naszego osiedla to musi być nas na to stać. Jak wygląda sytuacja finansowa wspólnoty? Czy wszyscy płacą regularnie i na czas? Niestety nie. Jestem pewien, że nikt z chcących powrotu starej ekipy nie chciałby wykonywać tej pracy za minimum socjalne, bo chyba tylko na takie pensje mogą liczyć pracownicy obecnej firmy sprzątającej, która ma do dyspozycji tylko pieniądze z umowy za nasze osiedle. Inną sprawą jest zarząd wspólnoty. Co robią ci ludzie? Jak pilnują naszych interesów? Jak pilnują kwestii wydawania naszych pieniędzy? W końcu nie bądźmy naiwni i nie oczekujmy od ludzi, którzy nie mieszkają na naszym osiedlu, a na co dzień są pracownikami JWC (chyba), że będą działać wbrew JWC i wbrew zarządcy, który też jest przecież z JWC.
 • elektrono 14.01.11, 17:07
  Poprzednia ekipa rozpoczynając pracę na naszym osiedlu była "zielona" jak trawa na osiedlu.Dopiero dzięki naszym pieniążkom mogła się doposażyć w odpowiedni sprzęt.Jednak jak różki urosły,to w stosunku do pieniędzy jakie brali efekty były mierne.Personel często plotkował z niektórymi mieszkankami a przerwy w pracy wydłużały się coraz bardziej.
  Chciałbym przypomnieć o szumnej zapowiedzi nowej pani zarządcy osiedla ,że do końca 2010 roku ściągnie wszystkie zaległości płatnicze od mieszkańców, co z tego wyszło?
  Czas rozliczyć z obietnic ,będzie okazja na zebraniu.
 • jac3k27 14.01.11, 22:22
  Skoro byli tacy bee to, czemu tylu za nimi tęskni? Z tego, co pamiętam z ostatniego zebrania, to jedynym powodem zmiany ekipy były koszty a nie zarzuty, że nie wywiązują się z obowiązków a Pani Zarządcy chodziło głównie o to, że inni mieli robić to samo, za duuużo mniejszą kasę? Mogę sie mylić, bo pamięć u mnie nie tak dobra jak u innychsmile Poprawcie mnie, jeśli błądzę.
 • darek0905 15.01.11, 08:56
  Ja pamiętam to samo..i kiedyś pamiętam ,że klatki pachniały po myciu i chodniki w zimę do 7 były już odśnieżone i posypane a teraz szkoda słów, jak pada śnieg lub jest mróz to o 8 do przystanku nie da się dojść bo chodniki są oblodzone i nie posypane lub nie odśnieżone.
 • rypioze 15.01.11, 10:55
  Też tak zapamiętałem.
 • kr.opek 16.01.11, 21:20
  i pamietam, że kiedyś pani, która sprzątała, robiła to bardzo cicho i dyskretnie, a dziś o 6 rano moje dziecko jest budzone stukaniem mopem i miotłą o barierki, o drzwi i sciany i jeszcze pchanym przez cały korytarz wiadrem!!!! ZGROZA!
 • rypioze 18.01.11, 09:22
  Zgadza się co do słowa! Dzisiaj rano miałem "przyjemność" posłuchać.Pani jakby pracowała w wielkiej złości.Ja nie śpię,to i wy nie będziecie się wylegiwać.Szuraniem wiadrem po szkliwie terrakoty po jakimś czasie je zetrze i będzie większa strata niż oszczędności.Tak się dziwnie składa,że to taniej wychodzi na drożej ( patrz obwodnica Konotopa i inne drogi).To tak pod rozwagę decydentom.
 • jac3k27 18.01.11, 11:08
  To może czas zmienić decydentów, skoro podejmują złe decyzje?
 • lyssy123 18.01.11, 11:57
  Kurczę, albo w moim bloku sprząta jakaś inna firma, albo mam gorszy słuch i zdecydowanie gorszy wzrok (co w moim „podeszłym” już wieku jest możliwe), albo jeszcze coś innego. Ale ja jeszcze nigdy nie słyszałem hałasu spowodowanego przez Panią która sprząta, nie mam też większych zastrzeżeń do jakości pracy tej pani (choć z drugiej strony wciąż na ścianie widzę ślad po "umyciu" tejże).
  A co do zmiany decydentów: skoro na zebraniach jest tylko kilkanaście procent udziałowców to pewnie pozostała cześć mieszkańców jest zadowolona z pracy zarządu (i firm obsługujących osiedle) i nie czuje chyba potrzeby zmiany? Zresztą jaki jest sens tych zebrań, skoro są one wciąż dominowane przez tą samą grupę krzykaczy skutecznie uniemożliwiających zajęcie się prawdziwymi i ważnymi problemami osiedla? Dla mnie to tylko strata pieniędzy (wspólnoty) i czasu (mojego) - ale ja w swojej dziecinnej wręcz naiwności pewnie znów na nie pójdę (oczywiście urywając się nieco wcześniej z pracy) z nadzieją, że może TYM RAZEM coś się ważnego wydarzy lub czegoś konstruktywnego i budującego dowiem - i pewnie ponownie wrócę z niego wkurzony tym, że znów nic nie zostało załatwione/wyjaśnione i jedynym skutkiem jest strata mojego czasu...
 • jac3k27 18.01.11, 12:29
  A o jakich prawdziwych i ważnych problemach chciałbyś sąsiedzie porozmawiać? Może warto teraz je zasygnalizować, żeby zebranie mogło potoczyć sie po Twojej myśli? Miej też na uwadze, że zebrania nie są tylko po to, żeby wysłuchać pochwał na temat pracy zarządcy i administratora, przyjąć sprawozdanie i uchwalić plan na kolejny rok. Może wymiana podzielników na liczniki ciepła? a może budowa boiska na terenie osiedlasmile
 • rypioze 18.01.11, 13:19
  Żona mówiła mi o tych hałasach,ja rano śpię jak suseł.Dzisiaj mnie obudziła żebym posłuchał i stąd mój wpis.
 • necia27 18.01.11, 15:02
  U nas też przed 8 rano słychać że Pani sprząta, tłucze po drzwiach i szczeblach. Wychodziłam zaraz po zmyciu podłogi to albo mop ma już swoje lata smile albo woda nie zmieniana z conajmniej dwóch bloków taki zapach się unosił w powietrzu.
  Co do odśnieżania to dziękować że mamy odwilż smile
 • elektrono 19.01.11, 19:33
  Czyli nie hałas był przyczyną pobudki,tylko żona!
  Tak nawiasem, to o ile wiem,sprzątanie bloków rozpoczyna się po godzinie 7 ,więc źródło hałasu
  pozostaje nieznane,tym bardziej,że panie sprzątające posługują się wózkami a nie kubłami z podejrzaną zawartością bo po sprzątaniu ładnie pachnie.Ja jestem aktualnie zadowolony z ekipy
  sprzątającej.
 • rypioze 21.01.11, 09:19
  Tak na marginesie,śpię w pokoju, który od korytarza oddziela łazienka i ten sen głęboki.Pani ma wózek ale też wiadro z wodą i to wiadro pcha nogą po posadzce.Wraca zima,nie życzę Ci żebyś coś złamał bo znów jest na chodnikach ślisko.Pozdrowienia.
 • andrzej5219 18.01.11, 18:46
  Podpisuję się pod tym, co napisał lyssy123, też nie słyszę żadnych hałasów związanych ze sprzątaniem, na klatce czyściutko a jak już jest lekki smrodek to od śmieci wystawianych przed drzwi przez niektórych lokatorów. Natomiast budzi mnie regularnie ok. 8.20 łomotanie jakiegoś "dzięcioła" z upodobaniem wbijającego gwoździe lub walącego w którąś ścianę.... wrrrrrr

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.