Dodaj do ulubionych

Bloki całe zielone od tego syfu

11.09.14, 14:02
Witam Pani Małgorzata zleca jakieś dziwne sadzenie krzaczków akurat na zimę, NO MOŻNA POGRATULOWAĆ BEZMYŚLNOŚCI !!!!!!! A co z blokami. Całe są w glonie. Kilka lat temu była ekipa która to czyściła a teraz co MAMY W GRZYBIE MIESZKAĆ ?????? Chyba za coś do cholery płacę. Miało być boisko ale lato minęło i co - DUPA.
Obserwuj wątek
    • kali1965 Re: Bloki całe zielone od tego syfu 14.09.14, 11:31
      Miała być naprawiona spękana elewacja.Komisja oglądała mieszkania zgłoszone na parterze,gdzie ściany pokryte są GRZYBEM.Było to wiosną, a do tej pory nie zrobiono nic.Brak kasy czy chęci administracji??? Zamiast tego lepiej posadzić trochę zieleni i wybudować siłownię,której nie było w planach-czy to kolejna samowolka P. Małgorzaty?
      • milkyway99 Re: Bloki całe zielone od tego syfu 15.09.14, 17:57
        Gdy usłyszałem o tej siłowni to aż mi się nogi ugięły. To dzieci grają jak opętane w piłkę przy bloku 79 i niszczą elewacje a ta śmieszna administratorka stawia siłownie. Kurcze miało być boisko. Wystarczyło postawić wysokie ogrodzenie takie jak na Ursynowie w linku zdjęcie sport.ursynow.waw.pl/page/index.php?str=2014
        i ile było by fajniej dla wszystkich. Nie musiałoby być aż tak wielkich rozmiarów
      • elektrono Re: Bloki całe zielone od tego syfu 08.10.14, 20:07
        To nie jest samowolka Pani Małgorzaty,to jest realizacja naszego wniosku do Zarządu.
        To nie administracja robi przelewy za realizację wniosków,uchwał itp,Zarząd jest do tego zobligowany.To Zarząd w naszym imieniu podejmuje decyzje,czas abyś Władek to zrozumiał,mieszkasz już na naszym osiedlu około 2,3 lat w budynku 71.Proponuję lekturę do poduszki Uchwała o własności lokali.Będziesz mądrzejszy nie będziesz pisał głupot.
        Komisja była w Twoim mieszkaniu na wiosnę to pewnie jest opinia,dlaczego jesteś posiadaczem grzyba w mieszkaniu,co sobie myślisz,ze ja po to "do cholery płacę"ze za nasze pieniądze odnowią Ci chatę.
        • hope22 Re: Bloki całe zielone od tego syfu 14.10.14, 14:09
          Ja mieszkam na osiedlu od początku i owszem mamy Zarząd, ale przypominam że to pracownicy firmy deweloperskiej, Zarządzanie naszym osiedlem interesuje ich tylko w zakresie dochodu, zysku i jak koszty z innej inwestycji przerzucić na victorię - taka "kreatywna księgowość", a że u nas nie ma nikt nad tym kontroli, mogą robić co chcą. Realne zarządzanie osiedlem zostało scedowane na administrację. Co widać i słychać.
    • obserwatorvictoria Re: Bloki całe zielone od tego syfu 20.09.14, 22:28
      To prościej napiszę, na tyle na ile potrafię: jeśli masz jakiekolwiek pytania, jakikolwiek problem, coś Cię nurtuje to porozmawiaj z administratorką, Pani Małgosia nie gryzie smile A jeśli chodzi o mieszkanie w grzybie, poczytaj o tym w fachowych pismach, popytaj fachowców którzy zajmują się odgrzybianiem, a nie tak po prostu oskarżasz
      • milkyway99 Re: Bloki całe zielone od tego syfu 21.09.14, 16:07
        nie oskarżam tylko stwierdzam. Nie widzicie jak wyglądają bloki. W mieszkaniu nie mam grzyba. Ten grzyb jest na elewacji a jeśli nie widzicie to się przyjrzyjcie. Mam gdzieś że boiska nie chcesz. Jesteś z tym sam. A Pani Małgosia to nawet Panów z Ochrony źle traktuje. Mam o niej swoje zdanie
        • elektrono Re: Bloki całe zielone od tego syfu 08.10.14, 20:22
          Nie zauważyłem,żeby byli przykuwani do portierni,chodzili w pampersach,bo nie mogą skorzystać z toalety itp,wręcz przeciwnie zauważyłem,że dzieci dewastują plac zabaw,niszczą ogrodzenie a panowie ochroniarze przechodzą i nie reagują na nieprawidłowości i dewastacje,słuchają głośnej muzyki w nocy na portierni a jeden taki młodzian podczas obchodu paraduje z młodymi laskami i zamiast wykonywać sumiennie swoje obowiązki całuje się z nimi.Więc dlaczego Ci się żalą ,że są źle traktowani?
          To jest jakieś nieporozumienie.Panowie obrośli w piórka nic nie robią na nic nie reagują i jeszcze się żalą ,że są źle traktowani.?Daj im podwyżkę.Ja nie mam zamiaru Tych nierobów dorabiać
    • elektrono Re: Bloki całe zielone od tego syfu 09.10.14, 19:51
      milkyway99 Z lekcji o przyrodzie powinieneś wiedzieć,że miesiące wrzesień,październik są najlepszym okresem do sadzenia roślin,ale jak mniemam Ty na lekcjach myślałeś o czymś innym,no i DUPA,
      Piszesz na forum że mamy w grzybie mieszkać ,co oczywiście jest nie prawdą,ale zastanów co piszesz i kto to czyta,może potencjalny kupiec,który po Twoim nędznym wpisie wycofa się z transakcji?POGRATULOWAĆ BEZMYŚLNOŚCI I!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CAŁE SZCZĘŚCIE,ZE NA RAZIE NIE ZAMIERZAM SPRZEDAWAĆ SWOJEGO MIESZKANKA.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka