Dodaj do ulubionych

Mandaty za parkowanie na ulicy.

18.03.17, 16:06
Terroru ciąg dalszy. Dzisiaj rano policjanci wlepiali mandaty za parkowanie na drodze wzdłuż osiedla. Na osiedlu Victoria przewidziano boisko do gry, gdzie głównie wiatr się bawi. Coś takiego jak np płatny parking w tym miejscu naszym zarządcom nie przyszedł do głowy.
Edytor zaawansowany
  • jac3k27 18.03.17, 17:57
    Gdybyś chodził na zebrania wspólnoty to byś wiedział, że przyszedł, ale jakoś nie było poparcia dla tego projektu. Miejsce na taki parking nadal jest. Może przyjdziesz w najbliższy czwartek na zebranie i wypowiesz się w tej sprawie. Co do wiatru na boisku, to proponuję wizytę u okulisty.
  • alf1955 23.03.17, 16:42
    Unikam ludzi, którzy się aż tak ekscytują i są niegrzeczni. Mam lepsze zajęcia bo Kraków to nie Radzymin.
  • rypioze 23.03.17, 20:35
    Centuś przyjeżdża raz na jakiś czas i ustawia Administrację i mieszkańców Radzymina,bo on jest z Krakówka.
  • obserwatorvictoria 17.04.17, 18:23
    Ja bardzo chętnie na takie zebranie pójdę, tak jak prawdopodobnie większość ludzi, pod warunkiem, że będzie odbywało się po godzinie 20:00. No cóż rozumiem że nie warto walczyć o taką godzinę, bo większość ludzi przychodzących na to zebranie lubi sobie po prostu ponarzekać jak to jest źle, jak to inni mają wszystko gdzieś i zwyczajnie nic nie robią.
  • lewaszki 20.03.17, 07:35
    Nie sie paniki bo nie wszyscy dostali mandaty!
    Policja ukarała tylko Swiete krowy parkujace na ścieżce rowerowej.
  • obserwatorvictoria 14.06.17, 21:41
    mam miejsce parkingowe do wynajęcia wink
  • mieszkanka.osiedla 21.06.17, 15:15
    Witam smile jesli nadal aktualne, to jestem zainteresowana smile prosze o woadomosc smile klaudiak31@gmail.com
  • k.sobieraj.78 05.12.17, 15:06
    Witajcie.
    Chciałam przestrzec mieszkanców osiedla Centrum Park w Radzyminie czyli Armii Krajowej 4,6,8,10 a przedewszystkim panie mężatki jak ja. Do budynku Armii Krajowej 8 na parterze wprowadziła sie prostytutka tak zwana TIRÓWKA i dziwka na telefon. Ma okolo 175 cm wzrostu czarne krucze włosy w wieku okolo 30-35 lat wysolaryzowana .Z tego co sie dowiedziałam to wynajmuje ona mieszkanie od strony altan smieciowych. Będąc na placu zabaw widuje ją czasem jak sie pręży na tarasie i ogródku. Ta latawica podrywała mojego męża, zapewne tez i innych meższczyzn w sklepie i na ulicy. Nie rozumie jak mozna wynajmowac mieszkanie takiej osobie, trzeba by pogonic te latawice z naszego osiedla.
    Nastepnym razem napisze numer mieszkania krore wynajmuje.

PANIE UWARZAJCIE NA SWOICH MEZSZCZYZN !!!
  • k.sobieraj.78 05.12.17, 15:06
    Tak jak obiecałam, podajen numer lokalu ktory ta LADACZNICA wynajmuje. jest to lokal nr.15.
    Dokladny adres to:

ALEJA ARMII KRAJOWEJ 8 lok. 15.

Zróbmy coś i pozbądzmy sie tego kurestwa z naszego osiedła.
    Jeszcze tylko pragne zwrócić uwagę, iż w lokalu może dochodzić do przestępstw okołoprostytucyjnych takich jak stręczycielstwo, sutenerstwo czy kuplerstwo,a może i narkotyki.
    –Jakby tego było mało, to nawet nasze dzieci są zaczepiane przez panów dopytujących, gdzie tu mieszka pani prostytutka, bo już u niej był, ale nie pamięta gdzie.

Nastepnym razem wrzuce tu zdjecia tej ladacznicy i jej kolezanek TIRÓWEK które tez tam przychodzą..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka