Dodaj do ulubionych

Ochrona nie ma pilota do bramy

27.07.17, 22:58
Właśnie się dowiedziałem, że ochrona nie ma pilota do szlabanu i może go otwierać. Tym samym nie może wpuszczać gości na miejsca parkingowe, które są dla nich przeznaczone.

Chciałbym się dowiedzieć czyj to jest genialny pomysł ???

Rozumiem także, że ochrona nie może otworzyć szlabanu policji, straży pożarnej, karetce, kurierowi, dostawcy zakupów z Tesco, firmie przeprowadzkowej, śmieciarce i wielu innym ???

Wie ktoś może o co w tym chodzi ?
Edytor zaawansowany
  • 28.07.17, 10:45
    Tez chetnie bym sie dowiedziala o co tu chodzi. Gdzie maja zaparkowac goscie ktorzy do nas przyjada? Na ulicy,gdzie zaplaca mandat?
    Ochorona wczoraj mowila, ze jest 40 miejsc parkingowych do wynajecia na osiedlu. Pani administrator nic o tym nie wie. Co maja zrobic ludzie ktorzy kupili mieszkanie a maja dwa samochody jak nie ma miejsc do wynajecia/kupna?
    Ehh..
  • 24.08.17, 17:05
    są miejsca do wynajęcia wink
  • 24.08.17, 16:58
    ja wiem wink przeczytaj to co napisałeś wink
  • 24.08.17, 23:42
    Witam
    Niedługo będę miał gości i chcę, żeby jak zawsze wcześniej zaparkowali na miejscu dla gości.
    O co chodzi z tymi miejscami? Nie było żadnej informacji, że coś się zmieniło. Czy mam się szykować na burdę z ochroną? Moi gości i tak zaparkują, choćbym miał ręcznie otworzyć szlaban.
    Ktoś coś wie? Będę wdzięczny za jakieś informacje.
  • 14.09.17, 07:55
    Może zacznijmy od tego, ze sami mieszkańcy osiedla robią burdel gdyż niejednokrotnie ochraniarze wpuszczają "gości" pokazując im gdzie maja parkować a oni i tak jak jadą wgłąb osiedla.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.