Dodaj do ulubionych

Ochrona nie ma pilota do bramy

27.07.17, 22:58
Właśnie się dowiedziałem, że ochrona nie ma pilota do szlabanu i może go otwierać. Tym samym nie może wpuszczać gości na miejsca parkingowe, które są dla nich przeznaczone.

Chciałbym się dowiedzieć czyj to jest genialny pomysł ???

Rozumiem także, że ochrona nie może otworzyć szlabanu policji, straży pożarnej, karetce, kurierowi, dostawcy zakupów z Tesco, firmie przeprowadzkowej, śmieciarce i wielu innym ???

Wie ktoś może o co w tym chodzi ?
Edytor zaawansowany
  • mieszkanka.osiedla 28.07.17, 10:45
    Tez chetnie bym sie dowiedziala o co tu chodzi. Gdzie maja zaparkowac goscie ktorzy do nas przyjada? Na ulicy,gdzie zaplaca mandat?
    Ochorona wczoraj mowila, ze jest 40 miejsc parkingowych do wynajecia na osiedlu. Pani administrator nic o tym nie wie. Co maja zrobic ludzie ktorzy kupili mieszkanie a maja dwa samochody jak nie ma miejsc do wynajecia/kupna?
    Ehh..
  • obserwatorvictoria 24.08.17, 17:05
    są miejsca do wynajęcia wink
  • obserwatorvictoria 24.08.17, 16:58
    ja wiem wink przeczytaj to co napisałeś wink
  • srajtu_srajtam 24.08.17, 23:42
    Witam
    Niedługo będę miał gości i chcę, żeby jak zawsze wcześniej zaparkowali na miejscu dla gości.
    O co chodzi z tymi miejscami? Nie było żadnej informacji, że coś się zmieniło. Czy mam się szykować na burdę z ochroną? Moi gości i tak zaparkują, choćbym miał ręcznie otworzyć szlaban.
    Ktoś coś wie? Będę wdzięczny za jakieś informacje.
  • victoria999 14.09.17, 07:55
    Może zacznijmy od tego, ze sami mieszkańcy osiedla robią burdel gdyż niejednokrotnie ochraniarze wpuszczają "gości" pokazując im gdzie maja parkować a oni i tak jak jadą wgłąb osiedla.
  • k.sobieraj.78 05.12.17, 15:04
    Witajcie.
    Chciałam przestrzec mieszkanców osiedla Centrum Park w Radzyminie czyli Armii Krajowej 4,6,8,10 a przedewszystkim panie mężatki jak ja. Do budynku Armii Krajowej 8 na parterze wprowadziła sie prostytutka tak zwana TIRÓWKA i dziwka na telefon. Ma okolo 175 cm wzrostu czarne krucze włosy w wieku okolo 30-35 lat wysolaryzowana .Z tego co sie dowiedziałam to wynajmuje ona mieszkanie od strony altan smieciowych. Będąc na placu zabaw widuje ją czasem jak sie pręży na tarasie i ogródku. Ta latawica podrywała mojego męża, zapewne tez i innych meższczyzn w sklepie i na ulicy. Nie rozumie jak mozna wynajmowac mieszkanie takiej osobie, trzeba by pogonic te latawice z naszego osiedla.
    Nastepnym razem napisze numer mieszkania krore wynajmuje.

PANIE UWARZAJCIE NA SWOICH MEZSZCZYZN !!!
  • k.sobieraj.78 05.12.17, 15:05
    Tak jak obiecałam, podajen numer lokalu ktory ta LADACZNICA wynajmuje. jest to lokal nr.15.
    Dokladny adres to:

ALEJA ARMII KRAJOWEJ 8 lok. 15.

Zróbmy coś i pozbądzmy sie tego kurestwa z naszego osiedła.
    Jeszcze tylko pragne zwrócić uwagę, iż w lokalu może dochodzić do przestępstw okołoprostytucyjnych takich jak stręczycielstwo, sutenerstwo czy kuplerstwo,a może i narkotyki.
    –Jakby tego było mało, to nawet nasze dzieci są zaczepiane przez panów dopytujących, gdzie tu mieszka pani prostytutka, bo już u niej był, ale nie pamięta gdzie.

Nastepnym razem wrzuce tu zdjecia tej ladacznicy i jej kolezanek TIRÓWEK które tez tam przychodzą..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.