10.10.06, 21:43
Witamserdecznie na forum wlasnie zdecysowalem sie na zakup mieszknia w
radzyminie poprzez kredyt budynek h lok 25 termin oddania niby 15.11.06
zapraszm przyszlych sasiadów na forum pozdrawia mserdecznie
Obserwuj wątek
      • andrzejlucy Re: budynek H 14.10.06, 15:37
        witam serdecznie ja pierwsze pieteo lpkal nr 25 tez czekam na urchomienie
        kredytu ciekawe kiedy odbierzemy te mieszknia czy zgodnie zu mowa dzieki za
        emila terz juz moezmy ponzawac sie pozdrawia mserdecznie sasiadke
        • malgosp2 Re: budynek H 16.10.06, 14:36
          Witam ponowniesmile
          oczywiście zapomniałam hasła- więc logowanie drugi razsmile ja tez czekam na
          przyznanie kredytu, wpłaciłam do JW 5 % wartości mieszkania i wierze, ze
          wszystko będzie sprawnie..smile
            • andrzejlucy Re: budynek H 17.10.06, 00:08
              Witam serdecznie sąsiadkę ja tez wplacilme 5% i czekam na kredyt jestem ciekawy
              kiedy uda na msie wprowdziac a moze spotknie na gg 6196486 zawsze mozan sie
              bllizej bo i tak bedziemy stanowiac spolecznosc lokalna pozdrawiam Andrzej
            • andrzejlucy Re: budynek H 17.10.06, 00:12
              Witam serdecznie sąsiadkę ja tez wplacilme 5% i czekam na kredyt jestem ciekawy
              kiedy uda na msie wprowdziac a moze spotknie na gg moja numer 6196486 zawsze
              mozan sie bllizej bo i tak bedziemy stanowiac spolecznosc lokalna pozdrawiam
              Andrzej
              • nika1770 Re: budynek H 22.10.06, 18:34
                Witam jestem z parteru lok 11 . Ja kredyt mam juz za soba, na szczescie choć
                nie obyło sie bez problemow.
                Miałam mieszkac w bloku I ale paniusia z JW popelnila blad i musieli mi
                zamienic mieszkanie. Nie obylo sie oczywiscie bez awantury o cene ale na
                szczescie stanelo na moim.
                Pozdrawiam Przyszlych sasiadów.

• andrzejlucy Re: budynek H 23.10.06, 21:25
                    Wiam serdecznie bylem dzisja w JWC w Ząbkach po odbiór umowy podpsianej przez
                    prezesa rozmawilem z pania od naszego osiedla twierdzila ze na rzie opoznien nie
                    ma ze powli budynek jest odbierany przez nadzór a odbioe i klucze po wplaceniu
                    calej sumy a nie jak w harmonogramie wpłat .ja jeszcze czekam na kredyt papieki
                    sparawdzene przez bank jesli nie pojdzie na ugode i nie przeeje 955 trzeba
                    bedzie czekac z kluczem do aktu notarialnego a ten akt mozna podpisac od
                    miesiaca do nawet 6 miesiecy w zaleznosci kiedy JWC wezmie pozdrawiam serdecznie
                    i do zoabzcenia w naszych mieszkanakch Andrzej
    • nita.a Re: budynek H 24.10.06, 18:54
      Hejkasmile)
      Ja i mój maz, jak na razie tylko zarezerwowalismy mieszkanie w budynku "h" pod
      13 smile)) mamy nadzieje ze będzie szczesliwa... i mieszkanko bedzie naszesmile
      Pozdrowienia
    • andrzejlucy Re: budynek H 06.11.06, 15:40
      Wiam serdecznie a jak postepy z budynkiem h czy moze kots z siadaów wie niby
      termin odebrania 15 lisstopada ciekawe czy bedzie realny pozdrawia mserdecznie i
      zapraszam wszforum do dielenia sie uwagami i poznawania
    • malgossia7 Re: budynek H 15.11.06, 22:50
      Witamy przyszłych sąsiadów,

Wpłaciliśmy 5% na lokal 23 (Ip) w budynku H .
      Czekamy na odbiór podpisanej umowy ...no i kredyt.
      Do zobaczenia w realusmile)
      Goska i Grzesiek
      • andrzejlucy Re: budynek H 20.11.06, 22:48
        Witma serdecznie ja jeszcze csekam na kredyt dezycja jest na podpisanie wniosku
        kredytowego czyli budeynek nasz gotowy do odbioru mam pytanie jak potoczyla sie
        procedura odobiru na co zwrocic uwage super do rychelgo zobaczenia na osiedlu
        pozdrawiam Andrzej
        • nika1770 Re: budynek H 21.11.06, 19:49
          No budynek niezupełnie jest gotowy niestety. Z tego co się zorientowałam to
          wykańczają w pierwszej kolejności te lokale o które awanturują się klienci
          rozliczeni z JW.
          Klatce schodowej daleko jeszcze do pełnej swietności smile) ... bardzo daleko..

Z takich moich doświadczeń to przed odbiorem kluczy trzeba jechac do JW. gdzie
          sprawdzą czy wszystko im się zgadza, pieniądze, wpłaty, zadatek czynszowy. Jak
          już wszystko będzie OK wystawią odpowiedni papierek i dalej skierują nas do
          Administratora. Z Panem administratorem trzeba się umówic na odbiór lokalu,
          przy czym dodam że to SZALENIE zapracowany człowiek wink) i raczej tego samego
          dnia się z nami nie spotka.
          Druga sprawa to odbiór lokalu przez jakąś komisję budowlana (czy coś podobnego)
          to szczególnie tyczy się osób które się bardzo spieszą i odbierają mieszkanka
          teraz. Najpierw oni sprawdzają czy wszystko jest z mieszkaniekm OK, potem
          kierownik budowy przekazuje klucze administratorowi i dopiero my możemy się
          umawiac. Myśle że mniej problemów będzie za jakiś czas jak już oddany zostanie
          cały budynek, ale to może potrwac jeszcze kilka tygodni.

Mam nadzieję że to troszkę pomoże .

Pozdrawiam i do zobaczenia
          • andrzejlucy Re: budynek H 23.11.06, 12:29
            Witam serdecznie dziekuje za informacje u mnie to jeszcze toszke potrwa jeszcze
            nie mama kredytu czekam na jakies wyjasnienia banku pozniej akt notarilany wiec
            moze jak bede odbieral to juz troche pogonią budowlańcy te wykonczenie Dziekuje
            bardzo za informacje co i jak gdzie jechac i szczegolnie na co warto zwracac
            uwagę przy odbiorze mieszkania do zobaczenia i na razie popisania w necie
            pozdrawiam sasiadów
            • malgossia7 Re: budynek H 01.12.06, 06:47
              Sąsiedzi witajciesmile

Czy może ktoś z bloku H już odebrał klucze?
              My jeszcze czekamy na przyzannie kredytu.
              Mamy nadzieję, iż zaczniemy urządzać nasze mieszkanko jeszcze w tym roku.
              Wszystkich mieszkańców pozdrawiamy.
              Goska i Gregor
    • andrzejlucy Re: budynek H 07.12.06, 17:49
      Witam serdecznie wlasnie urucholiem kredyt wiec terz czekam na wpis do hipoteki
      na przelanie ostatniej transzy i czas ruszyc za remonti urzadzanie lokum czy juz
      sie ktos z sasiadów wprowadzil z Panstwa ja ksie mieszka pozdrawiam i do zobaczenia
    • andrzejlucy Re: budynek H 10.01.07, 21:42
      Witma serdecznie dzwonilme dzisaj do jwc podobno akty noptarilane od 20 sie
      zaczynja trzeba zlozyc karte informacyjna izapisy czy kots moze te w idomosci
      potiwerdzic jak sie mieszk Panstwu czy ktos juz mieszka w naszym bloku pozdrawia
      mserdecznie sąsiad
      • andrzejlucy Re: budynek H 25.01.07, 16:35
        witam serdecznie od wczoraj jestem juz mieszkancem naszego osiedla teraz troche
        zasnieżonego ale mysle ze spoko uda nam sie wszytko dograc i stworzyć wspolnotę
        mieszkaniową. Jak remonty jak postępy wczoraj o 10 rano tylko pracownków chyba
        poczty widziałem jak zakladali skrzynki poczotwe ja ruszam z remontem na
        początku lutego i mam nadzieje ze w marcu mozna pic z Sąsiadmai kawe na poznanie
        sie pozdrawiam serdecznie ps jak potępy z aktami notarialnym
        lokator nr 25 pętro pierwsze
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka