Dodaj do ulubionych

Meble kuchenne na wymiar

17.01.09, 23:07
Witam,
czy ma ktoś namiar na dobrego wykonawcę mebli kuchennych na wymiar. Chodzi mi
o kogoś, kto nie za dużym kosztem zrobi w miarę dobre meble.
Edytor zaawansowany
  • artur-frog 18.01.09, 11:04
    Witam,
    polecam dobrego stolarza z radzymina kontakt 602692728
    lub mail frogus07@poczta.onet.pl

mieszkaniec Victorii
  • tadeusz_jacek 20.01.09, 11:41
    WYKONUJEMY NA ZAMÓWIENIE POD ZABUDOWY MEBLE KUCHENNE,SZAFY WNĘKOWE KAŻDEGO TYPU ORAZ INNE NA ŻYCZENIE KLIENTA-WSZYSTKO W ROZSĄDNEJ CENIE!!! WIĘCEJ INFORMACJI POD NR.TEL: 506-673-170,502-840-215 LUB NA GG:2707801
  • topazika 28.02.16, 13:32
    Ja zamawiałam meble kuchenne i szafy wnękowe w firmie meblefromex.pl - to niewielka firma z warszawy którą znalazłam na OLX ale powiem szczerze , że się nie zawiodłam. Zrobili pomiar, projekt w 3D od razu mi wycenili cały koszt zamówienia i ta cena była ceną którą za końcu zapłaciłam. Wykonanie rewelacyjne jak z najdroższego salonu , wysoka jakość. Naprawdę polecam. 690 000 262 numer do szefa Pana Jacka
  • elgatos.s 12.10.16, 15:35
    Czy znacie jakieś sprawdzone sklepy meblowe online? Poszukuję zestawu stół z krzesłami. Ostatnio przeglądałam oferty www.skierlak.pl/oferta-mebli-na-wymiar/kuchnie-na-zamowienie.html Znalazłam tam ciekawe meble w przystępnych cenach, ale chętnie przejrzałabym jeszcze oferty innych sklepów. Możecie mi coś polecić?
  • k.sobieraj.78 05.12.17, 15:11
    Witajcie.
    Chciałam przestrzec mieszkanców osiedla Centrum Park w Radzyminie czyli Armii Krajowej 4,6,8,10 a przedewszystkim panie mężatki jak ja. Do budynku Armii Krajowej 8 na parterze wprowadziła sie prostytutka tak zwana TIRÓWKA i dziwka na telefon. Ma okolo 175 cm wzrostu czarne krucze włosy w wieku okolo 30-35 lat wysolaryzowana .Z tego co sie dowiedziałam to wynajmuje ona mieszkanie od strony altan smieciowych. Będąc na placu zabaw widuje ją czasem jak sie pręży na tarasie i ogródku. Ta latawica podrywała mojego męża, zapewne tez i innych meższczyzn w sklepie i na ulicy. Nie rozumie jak mozna wynajmowac mieszkanie takiej osobie, trzeba by pogonic te latawice z naszego osiedla.
    Nastepnym razem napisze numer mieszkania krore wynajmuje.

PANIE UWARZAJCIE NA SWOICH MEZSZCZYZN !!!
  • k.sobieraj.78 05.12.17, 15:11
    Tak jak obiecałam, podajen numer lokalu ktory ta LADACZNICA wynajmuje. jest to lokal nr.15.
    Dokladny adres to:

ALEJA ARMII KRAJOWEJ 8 lok. 15.

Zróbmy coś i pozbądzmy sie tego kurestwa z naszego osiedła.
    Jeszcze tylko pragne zwrócić uwagę, iż w lokalu może dochodzić do przestępstw okołoprostytucyjnych takich jak stręczycielstwo, sutenerstwo czy kuplerstwo,a może i narkotyki.
    –Jakby tego było mało, to nawet nasze dzieci są zaczepiane przez panów dopytujących, gdzie tu mieszka pani prostytutka, bo już u niej był, ale nie pamięta gdzie.

Nastepnym razem wrzuce tu zdjecia tej ladacznicy i jej kolezanek TIRÓWEK które tez tam przychodzą
    Odpowiedz Cytuj Link
  • poszkodowani2018 09.12.18, 19:09
    UWAGA NA MEBLE FCTS RADZYMIN I HABER TO WSZYSTKO JEDNA KREW.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka