Zdrowy styl życia Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

• Witam zachęcam do czytania blogga twojzdrowystyl.blogspot.com/ na którym dowiecie sie wszystkiego na temat zdrowego stylu życia, stosowania suplementów w diecie a także róznego rodzaju diet;)
    Mnie osobiście to pomogło i w końcu wziąłem się za siebie Wy też możecie

Pozdrawiam
    • Witam wszystkich.Przyglądając się różnym dietom na różnych forach, wniosek nasuwa mi się
      jeden nie ma innej drogi do pozbycia się nadwagi jak właściwy stosunek Indeksu Glikemicznego.
      Dieta doktora Pierra Ducana to nic innego jak niski i trochę średniego IG i to cały sekret.Czyli
      dobitnie wskazuje na węglowodany-duża ilość na kg/masy = otyłość.A co do tłuszczy to nie mogę się zgodzić.Wg mnie można sobie pozwolić ale z umiarem.
      Pozdrawiam
    • Fajnie, ale ja zamiast czytania wolę się ruszać :) mrjoygadzety.blogspot.com/2012/02/kto-da-wiecej.html
      • a ja zachęcam do uprawiania sportów, nie tylko czytania. Myśleliście o tym aby kupić np. hulajnogę micro i jeździć spalając tym samym kalorie?
        • ale nie chyba taką zabawkową? Zajrzyj na hulajnogi.com.pl wybór jest sporo. Myślę że to może być dobry sposób aby urozmaicić sobie odchudzanie. Mnie już powoli rolki się znudziły, fitness też - ile można. Może właśnie czas pomyśleć o hulajnodze, a fitness odłożyć na wtedy kiedy nie będzie pogody?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.