Dodaj do ulubionych

Tanie latanie po Europie !!!

08.01.11, 17:02
Witam,
tanie linie lotnicze, takie jak Ryanair czy Wizz Air oferują nam loty w obie strony poniżej 100 zł. Cena wydaję sie być śmieszna, choć chętnych na takie wyprawy (średnio 3 dni) brak. Jestem z Wrocławia i szukam kogoś kto jest chętny na taki rodzaj zwiedzania Europy.

Tomasz88
Edytor zaawansowany
  • kajagaja 09.01.11, 13:07
    Hej:)
    trafiłam na Twoje ogłoszenie i postanowiłam napisać bo...no właśnie, świat stoi otworem ale samej czasem trudno jest pojechać. Jestem z Krakowa, także odległość nie jest raczej problemem. Jak się już zapewne domyśliłeś jestem kobietą, 32 lata, nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie;) gdybyś miał ''coś na oku'' to zapraszam, pozdrawiam, kaja
  • a.g.a.w.a 09.01.11, 17:32
    Cześć,
    chętnie dołączę. We dwoje, troje i więcej zawsze raźniej. Fajnie by było się zgrać i pozwiedzać świat (ten bliższy czy dalszy) cały jest piękny.
    Pozdrawiam
    Agnieszka
  • tomaso88 09.01.11, 19:24
    Cześć Wam,
    widzę jakieś zainteresowanie tematem ;)
    z mojej strony wygląda to tak;) aktualnie próbuję uporać sie z sesją co do najprzyjemniejszych rzeczy nie należy, ale przy dobrych wiatrach początek lutego będę już wolny;) Przejrzałem, z czystej ciekawości, loty na miesiąc luty, dla przykładu:

Z Katowic do Mediolanu bilet w obie strony kosztuje 44 zł.
    Lecimy 16.02.2011 r. Wracamy 21.02.2011 r.
    Takie są ceny, naprawdę !!!!

Moim zdaniem warto byłoby z takich okazji skorzystać, potraktować taką wyprawę jako wyjazd do „E.Leclerca” a nie jak podróż na koniec świata ;) Chociaż na taką też się może my kiedyś wybrac ;)

Z czystej ciekawości, byliby jacyś chętni na ten lot powyżej ??????

Pozdrawiam, Tomasz
  • aga.t.b 07.02.11, 10:49
    Witam, jesteśmy chętni przyłączyć się z mężem i koleżanką do wspólnego zwiedzania Europy, za małe pieniądze. Proszę z propozycjami pisać pod adres slowacja2008@poczta.onet.pl
    Abt
  • mala.mi.krk.17 09.01.11, 20:16
    Cześć
    Ciekawy pomysł, ja byłabym również zainteresowana takim wypadem czy do Mediolanu czy do innego miasta w Europie. Jestem z Krakowa, więc do Katowic mam niedaleko :)
    Pozdrawiam Kasia
  • a.g.a.w.a 10.01.11, 20:36
    a ja to już mam w ogóle fajnie, bo jestem właśnie z Katowic :-)
    Fajnie by było poznać ludzi, którzy faktycznie poważnie myślą o wyjazdach (ekonomicznych najlepiej :-)). Tzn omawiamy, umawiamy się i jedziemy, a nie tylko o tym piszemy.
    Tak sobie to wymarzyłam :-)
  • tomsik7 11.01.11, 04:08
    Z tej strony imiennik autora watku - tez Tomek. Pisze z Czestochowy. Wlasnie taki watek chodzil mi po glowie a tu prosze, podane na tacy. Otoz ja jestem maniakiem taniego latania po Europie (i nie tylko). W zasadzie codziennie sledze ciekawe oferty i jak tylko sie cos nadarza i zgrywa czasowo to korzystam. Ostatnio byla to Walencja na 3 dni za 100zl, w najblizszy weekend Barcelona za 100zl plus wizyta na meczu FC Barcelona. W kolejny weekend jednodniowy wypad do Szwecji z Pyrzowic za 30zl. Jesli ktos jest zainteresowany to prosze smialo pisac, na pewno gdzies wyskocze w lutym, marcu i kwietniu. Z checia tez doradze gdzie najtaniej doleciec. Fajnie byloby skoczyc gdzies wieksza grupka niz jednoosobowa.
  • apsikopugi 11.01.11, 12:26
    Witam
    Tu Małgosia z Opola chętnie się przyłącze do tego typu podrózy.
    Podaje ng GG 7133676 i emali apsikopugi@gazeta.pl
  • rad-ek34 11.01.11, 08:50
    Hej
    Jestem z Bolesławca i chętnie dołącze na taki wypad z tym tylko że urlop mogę mieć dopiero końcem marca :( ... ale bedę śledził ten temat może coś wypali;)
    Pozdrawiam wszystkich:)
  • spec24 11.01.11, 14:41
    problem z podróżowaniem w niskich cenach (zakup biletów w promocyjnych cenach) polega na tym, że dostępne są zazwyczaj w nieatrakcyjnych (pod względem wyjazdy turystycznego) dniach tygodnia. Za bilety na loty zahaczające o weekend są zazwyczaj droższe. Trzeba jednak trzymać rękę na pulsie, bo dzięki niewielkim czasem kombinacjom można udać się na super wycieczkę w dobrych cenach! powodzenia!
    -----
    www.sky4fly.net/
  • lopik45 11.01.11, 15:28
    mam prośbę czy możesz podać link do strony gdzie sprawdzasz ceny biletów i polączenia w tych cenach?:)) ja mam jedna stronke ale tam tylko są zasygnalizowane ceny a nie ma konkretnych lotów>>>też chętnie bym się wybrał na coś takiego z tym że nie jestem juz studentem:))(45 lat kraków) a w moim wieku ciężko znaleść rówieśnikow chętnych na takie wypady>>
  • tomaso88 11.01.11, 15:37
    www.skyscanner.pl/
  • mala.mi.krk.17 11.01.11, 15:48
    Ja teraz na szybkiego sprawdziłam kilka połączeń z Katowic i tak przykładowo Katowice- Paryż 1-5. marca jest w cenie 100zł, a Katowice- Rzym 2-5. marca 150zł, ale najfajniej wygląda połączenie Katowice- Oslo 20-23. luty 30zł (ceny w obie strony). Sprawdzałam w Wizzair. Wiadomo że ceny szybko ulegają zmianą, ale często pojawiają się nowe promocje. Wystarczy się tylko zdecydować, bo z doświadczenia wiem, że jak się ludzie długo decydują to nic z tego w końcu nie wychodzi.
    Pozdrawiam Kasia
  • aga.t.b 07.02.11, 11:08
    Mamy kilka dni wolnego na przełomie kwietnia i maja może masz jakieś propozycje. abt
  • mala.mi.krk.17 07.02.11, 19:29
    Cześć! Można się wybrać np. do Paryża lub Rzymu. Skandynawia też jest niedroga. Teraz sprawdzałam na stronie Ryanaira wyloty na przełomie kwietnia i maja, ale jak na razie jest drogo. Myślę że jeszcze będą na ten okres promocje, tylko trzeba obserwować bo to wszystko się zmienia:) Sprawdzałam wyloty z Krakowa. A ty skąd jesteś i skąd preferujesz wylot? Masz jakieś propozycje?
    Pozdrawiam
    Kasia
  • aga.t.b 08.02.11, 08:15
    Cześć, może też być Barcelona, Ateny,Paryż, Rzym na pewno jest wart zwiedzenia, ale w tym okresie z racji beatyfikacji JPII będą tłumy.A wylot z Krakowa?
  • mala.mi.krk.17 09.02.11, 17:57
    Patrzyłam na wyloty z Krakowa. A wam skąd by odpowiadało?
  • aga.t.b 09.02.11, 20:57
    Witam, raczej wolimy żeby to były wyloty z Krakowa.Jak będziesz miała coś na oku proszę napisz na slowacje2008@poczta.onet.pl dziękuję pozdrawiam abt
  • tomaso88 11.01.11, 15:36
    Zaczynam żałować, że zamieściłem taki wątek na forum ;D nie mogę się skupić na nauce, ciągle mi jakieś pomysły latają po głowie.
    Niech się już ta nieszczęsna sesja kończy, bukujemy bilety i za 3 tyg. siedzimy już razem w samolocie ;)
    Pozdrawiam Wszystkich, odezwę się jak już będę „wolny”. Mam nadzieję, że zainteresowani dalej będą chętni na ten wyjazd.
    Tomasz
  • lopik45 11.01.11, 18:12
    Dzięki za link Tomku>>:)) mam mnóstwo czasu wolnego wiec chyba skorzystam z takiej opcji podróży>> muszę tylko znaleść fajna laskę po 40 do towarzystwa:))
  • zawsze.pipi 11.01.11, 18:43
    super sprawa. bede sledziła ten watek bo sama chetnie sie wybiore (jezeli oczywiscie terminy beda pasowały). mieszkam w czestochowie wiec i do katowic i krakowa blisko :)
  • codes 11.01.11, 19:54
    Mnie interesowałyby takie wyloty, ale tylko w weekendy. W tygodniu wiadomo, nie ma czasu. Miejsc wylotu właściwie nie ma znaczenia.
    Towarzystwo mile widziane:) Ważne, by nie było marudne i lubiło zwiedzać, więc chętnie dołączę.
  • tomsik7 11.01.11, 21:22
    To racja, ze weekendy sa z reguly drozsze ale nie zawsze tak jest. Warto sledzic na biezaco interesujace oferty. Jest ktos kto ma wolne w kwietniu? Mam kilka pomyslow na tani wyjazd, poki co jeszcze nie zdecydowane, ale w gre wchodzi Maroko, Madera, Malta, Teneryfa, Portugalia itp. Gdzies gdzie juz w kwietniu jest stosunkowo cieplo i mozna pozwiedzac i pochodzic po gorkach.
  • a.g.a.w.a 11.01.11, 22:30
    Madera jest fajna do chodzenia po górkach, polecam gorąco. Widoki zapierające dech w piersiach. Generalnie od marca mogę pozwolić sobie na urlop w każym terminie. Uwielbiam zwiedzać, plątać sie po nowych miejscach i w ogóle jak tylko mogę się gdzieś wyrwać to robię to. Niezależnie czy to Kraków czy Lizbona. W razie czego podaję mój adres agnieszka102@autograf.pl
  • lopik45 12.01.11, 09:17
    prześledziłem oferty na tej stronce>>trzeba się trochę naszukać by znaleść faktycznie tani bilet i jednocześnie drugi bilet na powrót (równiez tani) ale jest to możliwe>>W jedną stronę polecieć za 30 czy 60 zł nie ma problemu, tylko trzeba również znaleźć powrotny w niedalekiej odległości czasowej>>no bo co byłby za interes polecieć TAM za 6 dych a wrócić za 7 stów>> skórka za wyprawkę:))
  • hello_7 12.01.11, 09:52
    Witajcie. Sama chciałam założyc taki wątek.
    Jestem z Raciborza, mam 25 lat. A widzę tu wiele osób ze śląska ;)
    Pomysł autora wątku bardzo interesujący, lecz osoboście wolałabym wypady 2-3 dniowe, najlepiej zeby były to weekendy, ale wiadomo ze ceny droższe, a my chcemy jak najtaniej tak ? Więc czekam na jakieś propozycje ;)
  • tomaso88 12.01.11, 23:10
    img27.imageshack.us/i/katowice.png/
    Lecimy ????
  • hello_7 13.01.11, 07:42
    Możesz znależć coś co zakrawa o weekend?
    Lot który zaproponowałes oczywiście tani, ale co cały tydzień roboczy :(
  • tomaso88 13.01.11, 20:01
    Weekendy już są nieco droższe, ale też nie ma tragedii.
    Może niech się ludziska wypowiedzą na temat terminów który bardziej komu odpowiada.

img266.imageshack.us/i/10947184.png/
  • sylwia121121 13.01.11, 21:50
    Ja też jestem chętna jak co!! Z terminami u mnie różne... ale pamietajcie o mnie:):):) Byle tanio, do tego jakis hostel i sprawa gra.

Jestem z opolskiego - wylot z Wrocka jak najbardziej, do Katowic może z biedą ale też jakoś dotre:)

Ps. W razie jakichś konkretów zostawiam maila bo nie zawsze tu zaglądam: sylwia121@gmail.com
  • hello_7 14.01.11, 09:07
    A znacie jakiś taniutki nocleg w Mediolanie. Bo termin by pasowal, ale majątek się na spanie wyda. Bo z tego co widzę to ok 25 euro najmniej. czyli jak 4 noce to 400 zł ;/
  • sen_o_warszawie 14.01.11, 16:26
    cześć
    ja też się chętnie dołączę do podróżowania - mam nadzieję, że na zapale się nie skończy :)
    ja bym zaproponowała mimo odległego terminu długi weekend: 29.04 - 03.05
    miejsce docelowe: Barcelona albo Rzym (ale wiadomo, że zgodnie z wątkiem: szukamy tanich lotów, więc to tylko wstępna propozycja)
    a czy ktoś z Was ma (lub może mieć - tzn. pomyśli nad tym :)) nazwijmy to wstępną wizję takiej wycieczki? - można by wtedy dopasować długość pobytu i łatwiej byłoby ustalić datę
    pozdr
    Nika
  • hello_7 14.01.11, 18:39
    Loty do Barcelony w tym terminie idą za ok 500 zł :/ wszystkie te swięta, długie weekendy itd. są kosmicznie drogie :(
  • tomaso88 14.01.11, 20:51
    Widzę, trochu za dużo kombinowania ;/
    Zamierzenie tego wątku jest takie, żeby wyjazd był krótki, tani i szybko zorganizowany.

Zdaję sobie sprawę, że ludziska chodzą do pracy itp. ale nie da się zorganizować wyjazdu, który zaczynamy w „piątek po pracy” i jesteśmy z powrotem tak żeby zdążyć w poniedziałek na szóstą. Oczywiście, może i się da, ale to chyba nie tym kosztem który jest w naszych zamierzeniach.

To ma być kwestia maksymalnie trzech tanich noclegów.

Zaproponowałem dwa loty, kiepsko z chętnymi, dużo pytań i na tym się kończy ;/ dokładnie tak się to ma jak "rzeczywistości" ….

Yyyyy, szukam jakiś ludzi, którzy są bardziej zdecydowani i mniej obarczeni różnego rodzaju przeszkodami ( „szefostwo, praca, rodzina, mąż, żona, dzieci …) albo takich, którzy potrafią jedno z drugim pogodzić.

Tomasz
  • hello_7 14.01.11, 20:57
    Każdy jest czymś obarczony, wiadomo.
    Więc konkrety- jeśli chodzi o mnie miło byłoby aby wyjazd zakrawał o weekend. oczywiscie mogę wziąc 2-3 dni urlopu, np w pt , pon i wt.
    W miarę możliwości mogłoby być tanio. Bo nie sztuka wyszukać lot za 19 zł, ale trzeba też dowiedziec się o to jak tam przezyc przez parę dni, i zeby na sam nocleg nie wywalić 500 stów.
    Lot nr 2 byłby w porządku, ale tak jak juz mówiłam - dajcie namiary na jakies tanie schronisko, bo ja nic konkretnego nie znalazłam.
    Latem mozna nocowac na polach namiotowych jest taniej, ale zimą ...
    Może Kijów? Tam jest w miarę taniutko.
  • tomaso88 14.01.11, 21:32
    Jestem za ;]

Nawet dni się pokrywają tak jak sobie zażyczyłaś ;)

Po przeliczeniu na nasze dutki bilet kosztuje ok.130 złoty.

Nadrobimy noclegiem

www.twojaeuropa.pl/281/noclegi-w-kijowie-hotele-i-kwatery

"…już wysiadając na dworcu głównym w Kijowie usłyszeć można stare babuszki wołające : „Kwartira”"

„hello_7” bez Ciebie nie jadę, ktoś musi odpierać ataki starszych Pań ;p;p;p

Tomasz ;)

• hello_7 15.01.11, 10:29
    hahahaha. No wiesz co ;P
    a termin lotu? Bo dałes namiary na kwatery ;)

Więc tak - Ktos z forumowiczów byłby chętny na wyprawę do Kijowa?? :))
    Zgłaszajcie się.
  • tomaso88 15.01.11, 11:46
    No tak, termin został u mnie na putpicie ;)

img69.imageshack.us/f/kijow.png/
  • a.g.a.w.a 15.01.11, 18:42
    do Kijowa jadę bez dwóch zdań i tak planowałam podróż do tego miasta. Może nawet uda mi się załatwić noclegi po znajomości, ale nie obiecuję, bo to nie zależy ode mnie.
    Z tymi babuszkami bym nie ryzykowała, wiem z pewnego źródła, że na Ukrainie lepiej nocować u mieszkających tam Polaków (lepsze warunki) no i są oczywiście hostele.
  • hello_7 17.01.11, 07:29
    Tomasz, nie wiem jak ty tego szukasz ale jak ja wchodzę na wizz air to mam inne ceny ? ;/
    Mógłbys zobaczyć jakis termin do Kojowa ale w marcu? Sądzę ze będzie już ciut cieplej, więc lepiej na zwiedzanie itd.
  • tomaso88 17.01.11, 12:08
    Wedle życzenia ;)

img218.imageshack.us/i/marzec.png/
    szybkiego końca pracy ;p
    pozdrawiam
  • justynella 17.01.11, 12:49
    chętnie dołącze :)

--
    --

Il diavolo non è così brutto come lo si dipinge ...
  • ewka74r 17.01.11, 14:26
    Justynella koniecznie musimy się zobaczyć 6 lutego :) a potem....lecimy w świat!
  • tomaso88 17.01.11, 15:45
    Kobiety w potrzebie, to nie ten wątek ;/
  • hello_7 17.01.11, 17:30
    Jak najbardziej pasuje ten 18.03 :)
    Trochę pózno na miejscu ale, w kupie damy radę. Oczywiście jeśli deklaracje tu wpisanych nie pójdą w pizdu.

Więc proszę wpisywać się kto byłby chętny jeszcze raz, trzeba się jakos razem zgadac :)
  • ewka74r 18.01.11, 13:19
    tomasss...ty świntuchu ;/
  • tomaso88 17.01.11, 22:21
  • tomaso88 17.01.11, 22:22
    Ja ;)
  • hello_7 18.01.11, 15:51
    JA :)
  • tomaso88 21.01.11, 14:32
    Ale nas tłumy... ;p
  • a.g.a.w.a 24.01.11, 12:20
    mam dwa pytania:
    1. jak się zapatrujecie na wydłużenie wyjazdu o jednen dzień ? Z tego co sprawdzałam nie będzie to miało wpływu na cenę przelotu.
    2. Czy ten termin jest ostateczny? Kolejny za tę samą cenę 20-23.03, ale trzeba wziąć trzy dni urlopu. Jest jeszcze 25-28.03 od piątku do poniedziałku, ale wyższa cena.
  • antares.82 24.01.11, 15:32
    Cześć wszystkim.
    Coś czuję, że dyskusja i pomysł wzięły się po lekturze weekendowego artykułu na Onecie?:) Też czytałam, też parę razy myślałam o krótkich wypadach - w końcu mamy możliwości. Tylko trzeba chcieć i chcieć poszukać. A ja bym chciała. Na przykład z Poznania do Sztokholmu, wylot w marcu za 30zł w obie strony: 19-22.03. (so-wt), WizzAir.
    Ja jestem z Wrocławia, ale do Poznania mogę dojechać. Kwestia zorganizowania taniego noclegu, bo Szwecja jednak nie jest tania.

Ania, 29l
  • hello_7 24.01.11, 16:01
    Aniu a jak się zapatrujesz na ten Kijów z KAtowic ??
  • antares.82 24.01.11, 21:12
    Kijów też jest bardzo interesujący, tyle że mogę mieć problem z dojazdem, szczególnie że loty są o późnych godzinach. Musiałabym nocować w Katowicach, bo pociągiem tak późno chyba nie zaryzykuję do Wrocławia. A następnego dnia do pracy jeszcze...
    Jeszcze mi się marzy Budapeszt, ale nie bardzo jest połączenie.
  • tomaso88 24.01.11, 21:18
    Hello,
    ja też pewno będę wracał do Wro pociągiem ;D

... paker hahaha;D (zaledwie 70 kg, ale zwinny jak żmija).

Licze na wsparcie ;p
    pozdro
  • antares.82 24.01.11, 21:20
    No dobra, Pakero, to proszę o podanie konkretnego terminu i ceny (w PLN), bo się nie orientuję już w tych obrazkach i odpowiedziach. Za dużo na raz:)
  • tomaso88 24.01.11, 21:27
  • antares.82 24.01.11, 21:30
    A np. od środy do niedzieli? Od piątku, tak naprawdę mamy 1 dzień na zwiedzanie, to co to jest? Przylot prawie o północy, więc zostaje cała sobota i pół niedzieli, bo potem znowu w drogę.
    I gdyby to było o tydzień później jeszcze, czyli 23-27.03.?
  • tomaso88 24.01.11, 21:39
    Terminy są do uzgodnienia, chociaż ludziska wolą weekendowe wyjazdy.
    Bez przesay ileż można też siediec w jednym miasteczku ;D nie zapominaj że w nocy też można zwiedzać ;p;p;p;p
    pamiętaj, ten wyjazd jest oraniczony cenowo a do tego ludzie maja problemy z uropem ;)
    za miesiąc mozemy znowu leciec ;) taka jet idea tego wątku ;p
  • bysia_ka 24.01.11, 20:46
    jestem jak najbardziej za :)
    jestem z Poznania
    bardzo chciabym zobaczyc Paryż i nie tylko
    Pozdrawiam
    Basia 28
  • antares.82 24.01.11, 21:19
    Możemy w takim razie pomyśleć nad wyjazdem. Tylko trzeba się dobrze zastanowić nad kosztami. Noclegi są drogie, nie opłaca się jechać we 2 osoby, minimum 4 powinny być, żeby jakoś się kasa rozłożyła.
    Ale możemy pomyśleć i nad innymi opcjami - w Paryżu też jeszcze nie byłam:) Pewnie też drogi, ale chyba bliżej w zasięgu wyjdzie, niż Szwecja. Kwestia rozeznania.
  • a.g.a.w.a 24.01.11, 22:02
    zdecydujmy się na konkretne miasto, a potem dogramy termin O.K
    Najważniejsze żeby udał się pierwszy wyjazd, a potem to już nie powinno być problemu :-)
    To gdzie pierwszy wyjazd ? Kijów ?
  • tomaso88 24.01.11, 22:45
    Kijów
  • chochlik-reims 25.01.11, 06:34
    Hej Ja też jestem za. Jestem z Warszawy :)
  • hello_7 25.01.11, 07:45
    Pierwszy wyjazd Kijów. Jak juz było pisane, noclegi tanie i w ogole tanio :D
    Mnie obojętne czy do niedzieli czy poniedzialku. Tylko decydujcie. Wybierzemy opcję z wiekszą ilością głosów. I teraz mówimy i Kijowie, nie Paryz, budapeszt i inne. ja tez bym chciala ale na to bedzie czas. Teraz zapisy na Kijów :D
    Tomasz - normalnie wiedziałam ze z Ciebie paker haha.
  • a.g.a.w.a 25.01.11, 08:42
    no i super. To jedno mamy już ustalone.
    Teraz termin, wstępnie był podany 18-20.03, ale powiem Wam, że według mnie to trochę za krótko, mało zobaczymy. Byłabym za tym aby przynajmniej o jednej dzień przedłużyć nasz wyjazd. Sprawdzałam, jest taka możliwość za tą samą cenę 18-21.03 i tym samym jesteśmy prawie trzy dni w Kijowie. Ten termin jest o tyle fajny, że z weekendem. Trzeba tylko sprawdzić jeszcze sprawę z lotniskami bo pod koniec marca ma się coś zmienić.
    Inny termin za tę samą cenę to 20-23.03. Piszcie.
  • tomaso88 25.01.11, 09:34
    "I teraz mówimy i Kijowie, nie Paryz, budapeszt i inne"

Po prostu się wpiszcie bez zbędnych komentarzy ;)
    później na szybkościach dogadamy się co do terminu i lecimy.

W piątek załozę wątek z terminami.

p.s. Autor jest zwolniony z wpisu, rzecz jasna, jemu wolno ;D
  • a.g.a.w.a 25.01.11, 15:34
    to jeszcze ja się piszę na Kijów
  • hello_7 27.01.11, 12:28
    Ja ;)
    No ludki dawac, dawac! :D
  • a.g.a.w.a 30.01.11, 19:52
    i co z tymi terminami ?
    Chętnych widzę całe mnóstwo :-)
  • hello_7 31.01.11, 07:46
    Zawsze możemy lecieć w trójkę ;)
    więc jak?
  • a.g.a.w.a 31.01.11, 09:53
    ja jestem za i nawet jestem skłonna zdecydować się na ten 18.03 tylko przedłuzmy ten wyjazd o jeden dzień. Dalszą korespondencję możemy prowadzić na "gazetowym", co Ty na to ?
  • tomaso88 31.01.11, 11:16
    Cześć,
    myślicie, że mogę się czuć przy Was bezpiecznie ;p ???
    jeszcze te starsze babunie na lotnisku … ehhhh, zaczynam się bać <myśli>.

18.03.2011 r. PO RAZ OSTATNI ???

p.s. Hello_7 nie zapominaj, że to Ty jesteś bezpośrednio tam odpowiedzialna za mojej bezpieczeństwo (Private Security ;D).

tomasz
  • a.g.a.w.a 31.01.11, 11:26
    oczywiście, że możesz - za mniej niz dwie ikony cię nie przehandlujemy :-)
    mnie pasuje termin, tylko co z tym jednym dodatkowym dniem ?
  • tomaso88 31.01.11, 11:49
    Jeżeli chodzi o mnie, to możemy zostać jeden dzień dłużej.

Waszą jedyną ostoję, samca, lidera grupy za dwie ikony ??? szczyt bezczelności nie odzywam się do Ciebie…

Kiedy bukujemy te bilety ???
  • a.g.a.w.a 31.01.11, 12:15
    prawdziwa ikona jest warta majątek :-)
    no już, już nie obrażaj się :-)
  • tomaso88 31.01.11, 12:22
    Bezcenna :D

Ja się ulatniam do jutra, wieczorem się odezwę ;)

Pa dziołszki ;)
  • klud 31.01.11, 11:09
    Spróbuj poszukać osób w wyszukiwarce podróżników
  • a.g.a.w.a 31.01.11, 11:16
    dzięki. Z tego co zauważyłam ludzie piszą, że chcą gdzieś jechać, że o tym marzą itd, ale jak przychodzi do konkretów to jak widać zapał się ulatnia, a szkoda, bo realizacja marzeń zależy od nas samych :-)
  • tomaso88 31.01.11, 11:22
    szczerze powiedziawszy w 3 zorganizowanie takiego wyjazdu robi się automatycznie 1000 razy prostsze ;)

pozdro, dla wszystkich tych, z tego wątku, którzy poza swoje cztery ściany chyba nigdy nie wylecą…
  • sylwia121121 31.01.11, 12:26
    juz tam nigdy nie wyleca:P

...studenckie zycie jest na tyle prostsze ze nie ma sie zbyt duzo zobowiazan...
    ja bym z Wam na bank leciała - niestety terminy w pracy nie pozwalaja:(
    ale sledze watek na biezaco wiec moze... przy nastepnym wypadzie:)
  • nowytomek 31.01.11, 23:57
    Witam,
    Ten wątek bardzo rozwinął się więc czy moglibyście w skrócie opisać Wasze plany? Przyznam, że nie chcę mi się czytać całości :) Kiedy chcecie lecieć? 20-23 marca? Na lotnisku Żuliany samolot ląduje ok północy czyli trzeba będzie najprawdopodobniej przenocować na lotnisku ( komunikacja miejska zazwyczaj już nie działa, pozostaje drogie taxi - jednak przyznam , że nie sprawdzałem jeszcze tego tematu ) . Zdajecie sobie sprawę , że to jest dalekie od komfortu , kto nocował na lotnisku ten wie :) i rano będziemy "śniętymi rybami" . Rozumiem , że na samo zwiedzanie jest jakieś 2,5 dnia przy założeniu , że powrót jest wieczorem? Przyznam , że nie lubię się spieszyć na wakacjach :) ale tyle musi wystarczyć.
    Nocleg - kwatery prywatne czy hostel? Czy jest już plan zwiedzania? Jeżeli jeszcze szukacie chętnych ( 3 osoby są pewne, prawda? ) i sam zdecyduję się na ten wyjazd to bardzo chętnie pomogę w każdym aspekcie.
    Mam nadzieję, że dacie się skusić na skosztowanie lokalnej kuchni?
    Proszę o odpowiedzi i kiedy kupujecie bilety?
    Pozdrawiam serdecznie,
    Tomek

• hello_7 01.02.11, 07:54
    Więc może nasza chętna trójka + nowytomek, wpisujcie jak sobie wyobrazacie ten wyjazd. jeśli o mnie chodzi to wolę na spontanie pozwiedzać, niz miec zaplanowane co o ktorej godzinie robię ;)
    kuchni oczywiscie spróbujemy, bo cos trzeba zjesc przecież.
    Wieczorem postaram się poszukac jakiegos hostelu, poczytac o komunikacji. moze da sie zorganizowac jakis hostel blisko lotniska, gdzie po przylocie mozna się udać.
    Wszelkie przemyslenia napiszę tutaj, liczę również na Waszą pomoc.
  • a.g.a.w.a 01.02.11, 08:57
    Jak podzielimy koszt taxi na ilość osób to nie powinno wyjść drogo. W razie czego faktycznie zostaje lotnisko, a rano dwie mocne kawy i do przodu :-) Może i mało komfortowe, ale wyśpimy się po powrocie. Ja mam punkty obowiązkowe, które chcę zobaczyć. Wydaje mi się, że jak ktoś będzie chciał „odłączyć się” od grupy to nie będzie problemu :-) Jedziemy razem ale chyba nie będziemy nierozłączni ? Wieczorkiem prześlę Wam namiary na fajny hostel. Kuchnia ukraińska koniecznie.
  • hello_7 01.02.11, 12:27
    Proszę, tylko mnie nie zostawiajcie. Ja się i w biedronce zgubię taką mam orientację.
    Tomasz- ja Cie od babuszek bronie, a ty mnie pilnujesz. najlepiej za rączke prowadzic wszędzie haha.
  • a.g.a.w.a 03.02.11, 09:58
    no i niestety termin który nas interesował juz nie jest dostępny. Inne są owszem, ale droższe, coś mi sie wydaje, że chyb anie uda się zgrać wspólnego wyjazdu. Widzę, że zainteresowanie jakoś zbladło... szkoda. Po co w takim razie ten wątek... ?
  • tomaso88 03.02.11, 12:53
    Nie chce być złośliwy, ale tak kończy się każdy „KONTROLOWANY spontan”… ;/
    Jedno drugie wyklucza ;/ albo kontrolowany albo spontan ;/ nie ma innej możliwości.
    Po co tyle pytań, na dwa dni ???
    ;/;/;/
    Nawet gdybyśmy w ogóle nie przespali tych nocy to co by się stało … ;/ ??

„zirytowany”
  • a.g.a.w.a 03.02.11, 13:20
    teraz też to wiem. I to wcale nie jest złośliwość tylko fakt :-) Zapał, zapał i koniec. Oczywiście, że nic by się nie stało dlatego myślę, że nie ma sensu na forum ustalać co i jak skoro nie ma zainteresowania. Lepiej wysłać wiadomości na maila do osób które faktycznie chcą jechać. Tak będzie szybciej i konkretniej. Szkoda bo cena była super no i ten weekend.
  • nowytomek 04.02.11, 00:49
    Zamiast konkretów , umiecie się tylko "napinać" , nie rozumiecie prostych pytań. To przez takich jak Wy trudno kogokolwiek namówić na wspólną podróż. Aga i hella7 jeśli chcecie spędzić kilka dni w Kijowie to napiszcie na prv, OK?
    Pozdrawiam serdecznie,
    Tomek
  • nowytomek 01.02.11, 23:09
    Wolałbym wiedzieć wcześniej co jest do zobaczenia ale zmiana planów w tzw. miedzyczasie jak najbardziej. Wciąż nie wiem jakie ustaliliście terminy ale może jakiś "wypad" poza miasto?
    Myślę, że krótki odpoczynek w hostelu jest 100 razy lepszy niż nocowanie na lotnisku. Jeśli ktoś zna rosyjski to czy mógłby sprawdzić stronę lotniska i dowiedzieć się czegoś więcej? Co do noclegowni to wolałbym bliżej centrum - wszędzie można dojść pieszo.
    Co z rezerwacją biletów? Ewentualni kolejni chętni mogą to przecież zrobić później. Nie chcę naciskać ale muszę ustalić drogę powrotną do domu oraz zgłosić urlop:) Gdy to wszystko ustalone zostanie to na 100% dam znać czy lecę. Teraz 99% .
    Pozdrawiam serdecznie,
    Tomek
  • a.g.a.w.a 02.02.11, 10:30
    Tomku,
    w weekend będę miała więcej czasu to napiszę. Mam na oku hostel blisko centrum (obsługa zna nawet język polski :-)), ale nie wiem na co ostatecznie się zdecydujemy. Ja jadę na 100%, nawet jak inni zrezygnują (no chyba, że siły wyższe nie pozwolą). Czekam aż kolega wróci ze Lwowa bo być może będę miała namiary na jakąś kwaterę, ale to tylko moje pobozne życzenie. Myślę, że wypad za miasto nie bedzie miał sensu przy tak krótkim pobycie - zależy czy chcesz zwiedzać (a jest co, oj jest) czy też wolisz przemkąc przez Kijów i wyskoczyc na przykład do Białej cerkwi, ale uwierz mi przy tak krótkim pobycie nie ma to sensu, lepiej się skupić na Kijowie. Z jakiego jestes miasta ?
    Pozdrawiam
    Agnieszka
  • globo-marta 18.04.11, 22:29
    hej

w jaka czesc Europy wybieracie sie nastepnym razem?jestem zainteresowana weekendowymi wypadami w dobrym towarzystwie.

posdrawiam
    Marta 26 lat z Torunia
  • laupinka 01.06.11, 13:54
    Hej, byłby ktoś zainteresowany wspolnym zwiedzeniem Oslo? nie byłam nigdy w tych stronach, a znalazłam fają ofere wizza. np Warszawa - Oslo 11.09 13.09 łącznie za 78 zł. Wyjazd po kosztach. Ja- kobieta, 26 lat.

laupinka@gmail.com
  • neratziotissa 03.06.11, 18:25
    Hej Marta. Również jestem z kujawsko-pomorskiego, wiek także bardzo podobny. Odezwij się :-)
    Pozdrawiam
  • patk_a_89 01.07.11, 12:22
    Jesli jest ktos chetny na wakacje pozwiedzac troche to niech się odezwie:) 8851038 -gg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka