Dodaj do ulubionych

Lipiec, Polska lub Słowacja?

24.06.11, 20:36
Morze, jezioro lub Słowacja w Lipcu, jest ktos chętny?
Edytor zaawansowany
  • elzik 24.06.11, 20:47
    Chętnych to ci dostatek. Tylko napisz coś o sobie i wymagania co do towarzystwa.
  • natila 24.06.11, 22:14
    Jestem z małopolski, mile widziane towarzystwo 30 plus choć niekoniecznie;) miłe, kulturalne i zdecydowane:) Myslalam o morzu ( najlepiej (jesli to mozliwe) mało zatloczone miejsce albo opcja ze zwiedzaniem trojmiasta) ewentualnie jezioro. Trzecia mozliwość to kilkudniowa ( do ustalenia) wycieczka po słowacji...zwiedzanie, góry (?) baseny termalne?, zimne piwko?;) Nie chce niczego narzucać bo program najlepiej ustalic z osobą ( osobami) zainteresowanymi.. Dla mnie kazda z tych opcji byłaby atrakcyjna, czekam na odzew:)
  • emigrant74 25.06.11, 03:13
    Slowacja chetnie okolo polowy lipca mam czas w sumie nawet sporo czasu :)

Pierwotnie myslalem o Ukrainie ale jak widze to paszport mi sie konczy a z tego co slyszalem tam musi byc wazny na conajmniej dalsze pol roku wiec ta opcja odpada :-/

Jesli chcesz porozmawiac wywolaj mnie na GG 10973325

Bogdan
  • trsl-halemba 26.06.11, 07:27
    hej.
    Jestem chętny na każdą z tych opcji:) najchetniej nad moze i dostosowac sie do pogody ale slowacja teodpowiada. ja mam czas od polowy przyszlego tygodnia 27latek z śląska. Jak co to pisz na maila 19rsl84@wp.pl
  • volverener 28.06.11, 23:13
    Planuje wyskok na Slowacje, szlaki, baseny termalne, cokolwiek do ustalenia:)
    Termin od 1 lipca do 4-5, elastycznie, plus minus jeden, dwa dni.
    Auto moje, pokrywam koszty podrozy, bo i tak jade...
    volverener@interia.eu

pozdrawiam
    J.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka