Dodaj do ulubionych

INDIE tanio byłam tam!! polecam

28.08.11, 15:46
Witam wszystkich niezdecydowanych na Indie. Wróciłam 2 tygodnie temu i chciałabym podzielić się moimi wrażeniami i zachęcić do wyjazdu.Tak jak większość dzisiejszych 30latków nie miałam z kim wyjechać a marzyłam o tym kraju, wreszcie po długich poszukiwaniach znalazłam osobę, która od kilku lat organizuje takie wyjazdy w małych grupach i robi to z pasją i zaangażowaniem. Byliśmy miesiąc w tym również 9 dni w Nepalu. Koszt całości to 7tys.( w tym wszystko łącznie z jedzeniem,hotelami,przelotem.wycieczki fakultatywne safari na słoniach,dżungla,pustynia,wstępy do zabytków itd) długo by opisywać:)
Jeśli ktoś z was jest zainteresowany takim wyjazdem to polecam stronę : www.3kot.pl
W RAZIE PYTAŃ DO MNIE gg (5400513) Agnes
odważ się i daj się porwać przygodzie!! ja nie żaluję
Obserwuj wątek
    • kornel-1 Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 28.08.11, 23:57
      > Koszt całości to 7tys.( w tym wszystko łącznie z jed
      > zeniem,hotelami,przelotem.wycieczki fakultatywne safari na słoniach,dżungla,pus
      > tynia,wstępy do zabytków itd) długo by opisywać:)

Przepłaciłaś 3.5 tysiąca czyli 100%. Miesięczny wyjazd to 3500 PLN.

Prawdę mówiąc podejrzewam zwyczajny SPAM (jedyny post na forum)

Kornel
      --
      "Kornel: moje podróże"
        • kornel-1 Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 29.08.11, 20:12
          abc1562 napisał:

> Kornel napisz z jakiego biura można wyjechać na miesiąc do Indii za 3500?

He he. Z biura Kornel bez spółki! Przecież piszę o koszcie wyjazdu bez biura :)
          Jestem sześciokrotnie tańszy od BP: wydaję trzy razy mniej a widzę dwa razy więcej :D

Mnie 32 dni kosztowały 1000 zł + samolot 2080 zł. A jeździłem naprawdę sporo po Indiach i Nepalu (2007).
          Od tamtego czasu ceny w rupiach wzrosły, ale i cena rupii zmalała w stosunku do dolara.
          2007: 1 USD = 3.0 zł = 43.6 INR (rupii indyjskich)= 69 NPR (rupii nepalskich).

Bilet obecnie bez problemu można kupić za 1600 zł. Łącznie z obecnie płatną wizą i wydatkami na miejscu czyni to 3000 zł. Doliczyłem 500 zł na wszelki wypadek.

Kornel
          --
          [i]"Kornel: moje podróże"[/i]
          • agne-s33 Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 31.08.11, 20:12
            Kornel to wszystko fajne , co piszesz , ale ja tam naprawdę byłam i to kilka tygodni temu , to nie żaden spam!!
            Koszty o jakich piszesz są przesadzone , chyba,że będziesz oszczędzał na jedzeniu i niczego nie zwiedzał np: (wejście do Taj Mahal to koszt 750rupi, inne zabytki 250, pustynna wycieczka na wielbłądach 120zł, dżungla 150zł, rafting 130zł itd)
            Nie każdy jest takim globtroterem jak Ty , szanuje to co osiągnąłeś ,ale nigdy nie odważyłabym się pojechać do Indii sama (no teraz wiem , ze można jeszcze z Tobą :)
            Wiem , że niektórzy z tego forum marzą podobnie jak ja o dalekich podróżach , ale nie mają z kim jechać , lub nie wiedzą z czyjej oferty skorzystać.
            MIAŁAM TAK SAMO! , dlatego napisałam ten wątek i dlatego polecam wypróbowanego , rzetelnego i bardzo taniego przewodnika to wszystko.
              • yareba Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 02.09.11, 18:29
                Podobnie uważam jak Kornel-1. Łączny koszt to 4200 ( 3500+700). Przeloty: Kijów-Dubai, Dubai- NewDelhi, NewDelhi-Leh(to ten dodatkowy lot) : te 3 przeloty powrotne kosztowały 2700 ze wszystkimi opłatami. Plus dojazd do/z Kijowa 120zł. Nie ma sensu wydawać 7000 z biurem podróży. Pozdrawiam
                • don45dario Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 02.09.11, 21:17
                  Szkoda kasy na biura podrozy....Ja bylem w Indiach 7 razy w ostatnich 5 latach, zawsze sam.
                  Mam swoj budzet,20 dolcow na dzien i to mi w pelni wystarcza na podroze pociagiem czy autobusem, jedzonko i tanie hotele....czesto tez zaoszczedze na jakis samolot.
                  Plus bilet lotniczy za 1600 zl do Indii w promocji...(niedawno miala Lufthansai to 2 razy), i sa tanie wakacje w ukochanych Inidach.....
                  pozdrawiam
                  • friendelis Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 02.09.11, 22:03
                    Chciałabym wiedzieć czy bezpiecznie jest jechać do Indii samej .Byłam w Tajlandii,Wietnamie i Kambodży sama na własną rękę i uważam, że te kraje są dobrze zorganizowane i łatwe do turystyki indywidualnej,ale co do Indii mam obawy ,dlatego proszę o informację ,bo nęcą mnie Indie ,a nie ma z kim jechać.Właśnie nie chcę z biurem podróży bo znacznie drożej ,ale nie wiem czy dam radę sama.Będę wdzięczna za odpowiedź.
                    Pozdrawiam
                    • don45dario Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 03.09.11, 17:11
                      Mysle ze Indie sa duzo bezpieczniejsze od Wietnamu. Nie musisz sie obawiac Indii, to bezpieczny kraj do podorzowania takeze dla samotnych kobiet, ludzie sa o niebo sympatyczniejsi i milsi od wietnamczykow.
                      jedyne czego mozesz sie obawiac to ..."malego obmacywania" w pocigach miejskich w Mumbaju, ale tam tez masz opcje i mozesz wybrac wagon dla kobiet. W autobusach sa specjalne miejsca dla hobiet rowniez. Bardzo duzo samotnych kobiet jak rowniez nastolatek podrozuje samotnie po Indiach. Jak wszedzie, w kazdym kraju musisz byc ostrozna. Niczego sie nie obawiaj...rezerwuj bilet..,bedziesz zachwycona Indiami. Pozdr.
                      • friendelis Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 03.09.11, 22:23
                        Dzięki za te cenne informacje ,aż trudno uwierzyć ,że tak bezpiecznie ,bo Indie to taki tygiel ,tak się wydaje jak ogląda się filmy i widzi się tłumy ludzi ,ale może to nie do końca prawda.
                        A noclegi w hostelach czy guesthousach?Bilety na pociągi / podczas pobytu/trzeba rezerwować z wyprzedzeniem czy autobus jest bardziej dostępny?
                          • don45dario Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 04.09.11, 22:54
                            Hi,
                            Ja bylem w Indiach 7 razy w ostatnich 5 latach. Ostanio spedzilem tam 2 i pol miesiaca od stycznia do poczatku kwietnia br. Spedzilem tam prawie 2 lata i dosyc dobrze znam tem piekny kraj. Bilety kolejowe mozesz sobie zarezerwowac zaraz po przylocie w Delhi lub Mumbaju na dworcu kolejowym jesli wiesz gdzie i kiedy chcesz pojechac. W Delhi, biuro rezerwacji biletow znajduje sie na 1szym pietrze budynku glownego...tam sluza tez informacja o polaczeniach kolejowych w calych Indiach. Jesli nie, to mozesz to zrobic w jakimkolwiek biurze podrozy za extra oplata 50-60 rupi (za bilet),bez czekania w kolejkach na stacji kolejowej, co jest niezlym wyjsciem zwlaszcza gdy na stacje jest daleko, musisz wydac 50 rupi na TUK-TUKA i czekac kilka godzin w kolejce. Unikaj naciagaczy w Delhi, nie daj sie zaciagnac do jakiegos biura turystcznego ktore bedzie Ci wmawialo brak biletow na polaczenia kolejowe i zaproponuje Ci bilety w bardzo wysokich cenach lub tez wycieczke do Rajasthanu za ogromne pienadze. W wielu miejscach, zwlaszcza w Rajasthanie nie ma kolei, wiec musisz jechac autobusem, ale mozesz zarezerwowac miejsce lezace (w biurach podrozy)....szukaj wowczas miejcs do lezenia pojedynczych...bo moga Ci dokwaterowac jakiegos hindusa...i bedzie smiesznie,(wink).Bilety kolejowe, zwlaszcza sleepr class, i autobusowe sa bardzo tanie, nie ma tam klimatyzacji, budza Cie o 4 rano krzyczac COFFEE, COFFE, CHAI, CHAI... itd,,,ale to sa INDIE.... napewno je pokochasz !!

• trek1313 Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 14.11.11, 13:07
              Witam wszystkich,a czy ktoś może udzielić info na temat kosztów szczepień i czasu potrzebnego na ich załatwienie bo jakoś nikt nie porusza tego tematu a jest to dosyć ważna kwestia biorąc pod uwagę kierunek gdzie się chcecie wybrać.
            • trek1313 szczepienia 14.11.11, 13:09
              Witam wszystkich,a czy ktoś może udzielić info na temat kosztów szczepień i czasu potrzebnego na ich załatwienie bo jakoś nikt nie porusza tego tematu a jest to dosyć ważna kwestia biorąc pod uwagę kierunek gdzie się chcecie wybrać.
            • akasya Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 15.11.11, 22:48
              Indie są też moim marzeniem, ale konkretnego towarzystwa brak :( Chętnie podłączę się pod jakąś grupę wyjeżdżającą pod koniec stycznia - luty, na 3-4 tygodnie. Nie jestem w stanie ogarnąć tego sama, bo mam egzaminy i pisanie pracy na głowie, więc jeśli będziecie szukać towarzyszy podróży to piszcie na maila gazetowego.
              Pozdrawiam, Ania.
              • 68elzbieta Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 13.12.11, 08:31
                Hej, dawno tu nie zaglądaŁAM, zapraszamy do naszej trójki. Wylot 5.02 z Warszawy do Bombaju, Turkish Air ppowrot 27.02. Bilety kupiliśmy za 2117zl 8 grudnia, moze jeszcze sie zalapiesz na ta cene.
                Mamy w planach poludnie Indii, troche zwiedzania, troche leniuchowania .
                el z POznania
                podaj maila albo zadzwon jak chcesz leciec 695 073 292
              • szaturskam Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 14.12.11, 20:20
                czesc jesli szukasz grupy my jedziemy od 1 do 24 lutego stacjonujemy na goa ale Artur ( glowny dyspozytor ) mowi ze sppkojnie da sie zob. kerale jest nas 7 osob ( wtym 2 dziewczyny tylko) ale moze byc 9
                kazde znas ma waziac cos ok 600 E ,bilet kosztowal nas 2300 i lecimy przez stambul bo prez moskwa mimo ze taniej to jest ryzyko ze mozna tam tydzien czekac jak snieg spadnie ,znajomy ktory byl w indiach 6 razy zalatwial tez wize i dlatego 2300, ,chce jechac tez zona tego kolegi ale ona jest w ciazy i nie wiadomo jak sie bedzie czula bilet bedzie kupowac w sumie na ostatnia chwile w styczniu takze jakbys marzyla o indiach daj znac im nas wiecej tym weselej i bezpieczniej
                pzdr
    • friendelis Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 11.12.11, 16:23
      Dziękuję bardzo za tę informacje kontaktowe ,odpowiadam dopiero teraz ,bo wróciłam 06.12 z 4 tyg.podróży po Tajlandii i Laosie.Bardzo prawdopodobne że skorzystam z tej oferty wyjazdu do Indii,bo chętnie wyjadę w takim niewielkim składzie .Cena wydaje mi się bardzo korzystna.
      Pozdrawiam serdecznie
    • friendelis Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 20.02.12, 12:48
      W tym roku wybieram się do Indii i chcę zrobić to z tym przez Ciebie polecanym organizatorem.Proszę podaj mi jaka była Twoja /wasza trasa.Ile osób bylo?
      Wrociłam na pocz.grudnia u.b. z Tajlandii i Laosu,trochę czasu już minęło .Czas pomyśleć o tym wyjeździe .W jakiej porze roku byłaś i jaka była pogoda .
      Pozdrawiam-Elżbieta
      • kornel-1 Re: INDIE tanio byłam tam!! polecam 06.01.14, 18:05
        aisa03 napisała:
        > Polecam Indie z Kiribati Club Piloci znają Indie bardzo dobrze i wiedza jak nie
        > dać się oszukać. Oferta niedroga Polecam program Kolorowe Sari i Goa Byliśmy z
        > mężem super wyprawa.

Jedyny post na forum GW. Prawdopodobny spam pracownika biura.
        Nie szukasz na tym konkretnym forum towarzyszy podróży, reklamujesz tylko BT.

Oferta Kiribati Club jest wyjątkowo droga i nieadekwatna do programu. 20 dni kosztuje 8.500 PLN+ fakultety.

Obecnie można do Indii polecieć za 1300 zł+ wiza+ubezp= 1800 zł; na miejscu wyda się 60 zł dziennie, co oznacza całkowity koszt wyjazdu 3000 zł.

Kornel
        --
        "Kornel: moje podróże"
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka