Dodaj do ulubionych

Last minut +50

12.12.13, 11:13
Witam
Jestem osobą po pięćdziesiątce, nie dysponuję wielką kasę, ale mam apetyt na życie i lubię wypadały organizowane trochę na żywioł czyli, czyli z lasta. Odpoczywam, zwiedzam ale bez większych eskapad i nadwyrężania sił. Lubię też krótkie wypady w góry. Szukam więc koleżanek o podobnych preferencjach.
Chętnie wybrałabym się w z końcem grudnia lub w styczniu gdzieś gdzie jest ciepło np. Wyspy Kanaryjskie lub Cypr jeżeli będą w atrakcyjnych cenach (obecnie na Cypr można lecieć z wyżywieniem za 699 zł.). Mieszkam na południu Polski, dlatego w grę wchodzą wyloty z Katowic lub Krakowa. Mogę rozważyć też wyjazd na kilka dni lub weekend w góry. Zapraszam do kontaktu, jeżeli nawet teraz nic nie wyjdzie to późna wiosną można się gdzieś ruszyć.
Obserwuj wątek
    • awk1 Re: Last minut +50 14.12.13, 12:16
      Jestem zainteresowana Twoją propozycją. Mieszkam w okolicy Katowic, czas nieograniczony, budżet niestety tak :( stąd liczę na last_y. I tak jak Ty jeśli nie teraz, to może w niedalekiej przyszłości :).
      • krydia Re: Last minut +50 14.12.13, 14:01
        Super - nie każdemu odpowiadają wyjazdy niskobudżetowe, dlatego i pod tym kątem osoby muszą się dobrać. Jeżeli masz ochotę to zapraszam na priva, mbb55@wp.pl mogłybyśmy się trochę poznać, będzie potem łatwiej coś uzgodnić. Może uda się zorganizować paczkę babeczek, które mają podobne preferencje i razem wyruszymy.
    • zonia56 Re: Last minut +50 15.12.13, 17:48
      Cześć.
      Odpowiada mi Twoja propozycja. Ja też szukam kogoś na wspólny, niedrogi wyjazd(y). Chętnie się podłączę, jeśli to możliwe. Mieszkam w Krakowie, wiek 50+. Pracuję, ale mam do wykorzystania kilka dni urlopu za 2013r. i cały urlop w przyszłym roku. Z weekendami też często nie mam co zrobić. Byłoby fajnie gdyby.....
      Odpowiedz, proszę.
      • krydia Re: Last minut +50 16.12.13, 09:16
        Nie ma sprawy możemy coś pokombinować :) , pisz na priva, adres w poście wyżej.
        Może jakiś krótki wypad w góry 2-3 dni dla wszystkich chętnych i bliższe poznanie. Jak się ludzie znają to potem sprawniej można zorganizować jakiś dłuższy wyjazd zagraniczny. Co dziewczyny na taka propozycję?
        • rosa54 Re: Last minut +50 18.12.13, 10:51
          witam. Mogę dołączyć do grona? Ja jestem z Wrocławia więc też odpowiadają mi wyjazdy z południa Polski. Lubię podróże , zwiedzanie, morze i góry -[ mam do nich blisko] - więc chętnie dołączę. Pozdrawiam
          • kry22 Re: Last minut +50 09.01.14, 20:15
            Witam. Mieszkam w Wałbrzychu , do Wrocławia blisko może w okresie urlopowym zorganizujemy jakis wyjazd "na lasta", mi odpowiadałby termin czerwcowy bo wtedy jeszcze nie jest tak drogo.Pozdrawiam.
      • pantera.0 Re: do Zonia 56 17.12.13, 08:22
        Jestem w podobnym wieku i też z Krakowa. Jeśli będziesz planowała jakiś wyjazd, to proszę o kontakt - możemy się wspólnie zorganizować: pisz na ewap2412@wp.pl
        • krydia Re: do Zonia 56 18.12.13, 09:32
          Jesteśmy chyba trzy z Krakowa, więc może uda się coś zorganizować, jeżeli dziewczyny się nie rozmyślą. Z doświadczenia wiem, że nie koniecznie wszystkim się chce :). Ja planuję maj ewentualnie początek czerwca , więc powiadomię wszystkie które się ze mną kontaktowały (nie tylko te z Krakowa) - biorę pod uwagę tylko lasty. Uważam , że przynajmniej z Krakowa dziewczyny powinny się wcześniej spotkać- co wy na to krakowianki?
        • rosa54 Re: do Zonia 56 19.12.13, 08:43
          Mogę dołączyć do grona? Jestem z Wrocławia , dojazd na spotkanie też możliwy więc czekam na jakąś wiadomość. Ja w tym roku .Ja w tym roku wiosną chętnie zwiedziłabym Maroko lub Izrael np.7+7. ale mogę dostosować się do większości. Pozdrawiam
          • krydia Re: do Zonia 56 19.12.13, 12:10
            Zonia - oczywiście, że możesz - tylko ja osobiście nie piszę się na Maroko ani Izrael - ale raczej na Grecję, Hiszpanie lub Maderę - nie wiem jakie kierunki odpowiadają innym dziewczynom, ale zawsze można się dogadać i jakoś dobrać w pary lub wyjechać większą grupą. Jeżeli spotkanie krakowskie dojdzie do skutku i podejmiemy jakieś wspólne decyzje poinformujemy o tym na forum. Dziewczyny którym będzie pasował wyjazd zawsze będą mile widziane.
          • zonia56 Re: do Zonia 56 21.12.13, 23:39
            rosa54 napisała:

> Mogę dołączyć do grona? Jestem z Wrocławia , dojazd na spotkanie też możliwy wi
            > ęc czekam na jakąś wiadomość. Ja w tym roku .Ja w tym roku wiosną chętnie zwied
            > ziłabym Maroko lub Izrael np.7+7. ale mogę dostosować się do większości. Pozdra
            > wiam
            Cieszę się, że chcesz dołączyć do nas-Krakowianek, bo odpowiadają mi twoje pomysły, chociaż myślałam o Turcji 7+7 ale jestem elastyczna. Postaraj się być na spotkaniu, jeśli dojdzie do skutku.
            • rosa54 Re: do Zonia 56 23.12.13, 21:51
              pozdrowienia z Wrocławia. U mnie chwila relaksu po pracowitym dzisiejszym dniu więc tu jestem. Mam nadzieje że spotkanie dojdzie do skutku dlatego czekam na dalsze wiadomości w tym temacie. ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT.
      • krydia Re: Last minut +50 20.12.13, 11:56
        Basiu teraz już odpuszczam, miałam zamiar wyjechać we wcześniejszym terminie grudniowym kiedy ceny były zachęcające - nie znalazłam chętnych- teraz ceny szybują już w górę. Pojadę dopiero w maju- no chyba żeby coś super taniego było na Kanary wcześniej, ale na 100% nastawiam się na maj/czerwiec.
    • flo0 Re: Last minut +50 22.12.13, 12:33
      Mieszkam na południu Polski/podkarpacie/.Szukam osoby z którą mogłabym wyjechać tam gdzie słońce. Rozważam wyjazd styczeń -marzec. Wiosną na kilka dni lub weekend w góry, połazikować i mile spędzić czas . Zapraszam do kontaktu,
    • krydia Re: Last minut +50 29.12.13, 11:12
      Dwie krakowianki spotkały się w celu uzgodnienia preferencji wyjazdowych, chętne do przyłączenia się proszone są o kontakt osoby zdecydowane na wyjazd opcjonalnie 7x7 czyli objazdówka oraz 7 lub14, samolot , wczasy pobytowe + zwiedzanie na miejscu.
    • a_ska1 Re: Last minut +50 21.01.14, 22:42
      a ja byłabym zainteresowana tymi krótkimi wypadami w góry :)
      np. Turbacz, Lubomir, Mogielica i inne zdobycze do Korony Gór Polski.
      Zgłaszam się już teraz, ale to raczej propozycja na wiosnę/lato
      Ja - 50+ z Polski Centralnej, z dobrym dojazdem do Krakowa, Katowic, Wrocławia.
      --
      grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą
    • krydia Re: Last minut +50 22.01.14, 14:32
      UWAGA! szukamy chętnej dziewczyny na wyjazd z początkiem czerwca na Kretę. Jest nas trójka, poznałyśmy się na tym forum i dogadały, planujemy wyjazd w czwórkę (2 pokoje dwuosobowe)- może któraś ze zdecydowanych kobiet 50+ dołączy do nas. Dobrze żeby była z Krakowa lub najbliższych okolic tak by mogła przyjechać na spotkanie organizacyjno-zapoznawcze :), które odbędzie się z końcem lutego/początkiem marca. Pisać na email mbb55@wp.pl.
      • teresaw64 Re: Last minut +50 08.02.14, 21:56
        PILNE! Potrzebne zdecydowane dwie osoby (chętnie mężczyzna) do wzięcia udziału w wyprawie na własną rękę po Maroko. Moi znajomi musieli niestety zrezygnować. Została nas trójka (dwie kobiety i mężczyzna). Wynajmujemy auto. Zwiedzamy głównie przepiękne południe tego kraju. Pustynię i ocean też zaliczymy.
    • j0lik Re: Last minut +50 29.03.14, 09:40
      Jestem ciekawa czy już znalazłaś jakieś koleżanki na wyjazd .
      Byłabym zainteresowana ,chętnie na początku czerwca oferta last minute .
      Miejsce właściwie dowolne ,byleby było ciepło . Pobyt 10/14 dniowy , typowo wypoczynkowy Mieszkam w Krakowie
    • zofiakurzawa Re: Last minut +50 11.05.14, 12:00
      Witaj
      mam podobne problemy , ruchliwa dusza , brak chętnych
      niestety mieszkam w Łodzi i dal mnie najlepszą opcja wylotów byłaby W-wa
      daj znać , może jakiś wspólnie anti....znajdziemy
      sofii4@wp.eu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka