Dodaj do ulubionych

szukam koleżanki na podróż!:)

05.06.14, 21:18
Cześć wszystkim:) Od razu napiszę, że jestem dziewczyną i mam 24 lata, ma to pewnie znaczenie dla osób, które tak jak ja szukają kompana podróży;) Trafiłam do was, bo zaczynam wpadać w lekką panikę. Mój wymarzony lipcowy urlop zbliża się wielkimi krokami - a ja dalej nie mam jasnych planów!! Powodem z pewnością są również moi niezdecydowani znajomi, albo fakt, iż każdy wybiera się na wakację ze swoją drugą, nierozłączną połówką. I w ten sposób biorę sprawy w swoje ręce!
Chcę polować na super okazje - zapewnie głównie przez portal fly4free na facebook'u gdzie padają świetne oferty - głównie dla dwóch osób. Nie wykluczam również zakupu jedynie biletów lotniczych po świetnych cenach, a reszte można zorganizować sobie samemu. Podczas podróży lubię wchodzić głębiej i staram się odwiedzać lokalne miejsca, aby poznawać nie tylko od tej turystycznej strony:) Lubię ludzi, wychodzić wieczorami i dobrze się bawić. Lubię również zwiedzać...(chodziać jeśli chodzi o kościoły i muzea to przyznaję że nie za długo i te zwiedzam raczej sprintem:)) ) Przez ostatnie lata wyjeżdzałam wiele razy i nie boję się mapy i nietypowych rozwiązań podczas podróży. Mówię po ang i hiszpańsku i trochę francusku więc spoko! dogadamy się ze wszystkimi:). Jestem bezproblemowa i typem osoby "spoko spoko", fajnie jest podróżować widząc że obie strony idą czasem na ustępstwa tak żeby wszyscy byli szczęśliwi! Jeśli czyta to jakaś dziewczyna, która w tym wielkim świecie też jeszcze nei znalazła swojego księcia na białym rumaku - to oto jestem ja jako tymczasowe zastępstwo na wakacyjną podróż xD . Mam cały lipiec wolny więc w tym terminie będę czegoś szukać, nie ma znaczenia skąd jesteś - jeśli mieszkamy daleko to możemy albo się zjechać przed wyjazdem albo pogadac na skypie:). jak coś to mój mail: pawkaszypafka@wp.pl
Edytor zaawansowany
  • 83aniulka83 05.06.14, 21:28
    szkoda że nie masz wolnego czerwca ;)
  • pawkasyzpafka 05.06.14, 21:31
    niestety:( oficjalne wolne od lipca...
  • ozik4 05.07.14, 09:51
    czesc, co powiesz na oboz studnecki lub wczasy do lloret de mar lub pag zrce beach, miasteczka typowo imprezowe :) taka Ibiza :))
  • 83aniulka83 18.06.14, 16:02
    witaj,jak tam plany wakacyjne?? znalazłaś już kompana, lub ciekawą ofertę?? mi nie wypali widzę czerwiec,więc może jednak coś będę kombinować początek lipca...wylot z Poznania..
    moj mail anka1404@tlen.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka