Dodaj do ulubionych

Algarve we wrześniu

03.05.16, 21:44
Witajcie.
Wróciłam niedawno z małego objazdu po północno-zachodniej części Portugalii. Teraz chciałabym się wybrać na plażowanie w rejonie Algarve i odpocząć. Wstępnie zakładam przelot z Wrocławia lub Poznania, jakieś lokum na miejscu. Do zwiedzenia na pewno kilka plaż, ale chciałabym też poświęcić trochę czasu na Park Ria Formosa. Wszystko raczej leniwie tym razem, jak na "jaszczurkę" przystało, potrzebuję się czasem wygrzać na słońcu;)
Wstępnie przymierzam się na termin 12-26.09.2016 i od razu ucinam pytania: termin podlega negocjacjom +/- 3 dni, ale miejsce NIE. Jednocześnie zaznaczam, że nie szukam tzw. sponsora i ewentualne niedwuznaczne propozycje proszę zachować dla kogoś innego.

Zainteresowanych proszę o kontakt: ania_w@centrum.cz lub GG#386751, nie zawsze pamiętam sprawdzać odpowiedzi na forum:)))
Edytor zaawansowany
  • antares.82 04.05.16, 21:38
    No tak, nie dopisałam - mam 34 lata i byłoby miło spędzać urlop raczej w gronie rówieśników. Chociaż nie mam problemów z dogadywaniem się ze starszymi i młodszymi, to jednak perspektywa wyjazdu "z rodzicami" mnie nie kręci;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka