Dodaj do ulubionych

Chiny szlakiem niesamowitej przyrody

15.05.17, 23:31
Witam wszystkich!

Nie macie pomysłu na lato? A co powiecie na wyprawę życia w jesieni? Poszukuję podróżników, którzy chcieliby połączyć ze mną siły w wyprawie do Państwa Środka, której celem będzie odwiedzenie najbardziej unikatowych i spektakularnych atrakcji przyrodniczych tego regionu świata. Chociaż dzieła sił natury będą tu najważniejsze, w odwiedzanych regionach nie będziemy również unikać zapoznania się z dziedzictwem kulturowym. Podróż organizowana samodzielnie z wyjątkiem części tybetańskiej, dla której nie istnieje obecnie możliwość zwiedzania we własnym zakresie.

Najważniejsze punkty planu:
- Pekin,
- podróż kolejami do Tybetu z postojami w Xi'an (Terakotowa Armia), Zhangye (formacje skalne Zhangye Danxia - "Tęczowe Góry") i Xining (Klasztor Ta'er),
- Tybet - wycieczka od Lhasa do Everest Base Camp (widok na Mount Everest),
- Syczuan - Jiuzhaigou, Huanglong, Góra Emei, Yading,
- Junnan - Shangri-La, Lijiang, tarasy ryżowe Yuanyang (Honghe Hani).

Termin: 4-4,5 tygodnia w październiku i listopadzie 2017.

Przybliżone koszty: wiza 260 PLN, lot międzykontynentalny WAW-PEK-WAW ~2200 PLN, 2 loty krajowe LXA-CTU, KMG-PEK łącznie ~2000 CNY, wydatki na miejscu w tym noclegi, transport, bilety wstępu i wyżywienie 12000-16000 CNY, wycieczka do Tybetu 900-1050 USD.

O mnie: 34 lata (m). Mieszkam w Warszawie, ale zapraszam do kontaktu chętnych ze wszystkich zakątków Polski. Podróżowałem wcześniej po innych krajach Azji, jednakże Chiny wciąż pozostają dla mnie nieodkryte.

Zapraszam zarówno tych, dla których też będzie to pierwsza wyprawa do Chin oraz tych, którzy odwiedzali już Państwo Środka, ale chcieliby zobaczyć nowe niesamowite miejsca w południowo-zachodniej części kraju. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do kontaktu.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka