Dodaj do ulubionych

Turcja likijska lub Kapadocja w listopadzie z Prem

06.11.18, 11:29
Cześć,
czy znalazła by się chętna koleżanka na objazdówkę, jak w tytule.
Trasa ciekawa, pogoda ciągle fantastyczna i cena kusząca. Za likijską 700 zł ze śniadaniami. Premio nie ma żadnych dopłat a opinie o imprezie zachęcające
Na 17 są jeszcze wyloty z Katowic a 24 Katowice i Warszawa
Ja kobieta 50, Kraków
Edytor zaawansowany
  • aqua_frigida 06.11.18, 22:44
    Myślę o Turcji, ale później. Teraz nie mogę. TUI ma przez cała zimę oferty na wypoczynek w Turcji za grosze w b. dobrych hotelach. W Turcji sa polskie lokalne bp, które oferuja zwiedzanie.

--
    "Lepiej kontrolować błędy swoje, niż cudze." (Demokryt)
  • joka.2 08.11.18, 10:23
    Cześć A.
    A o Egipcie nie myślisz? Mogłoby być później. Ubiegłej zimy byłam na rejsie..i przepadłam. Ale nawet stacjonarnie chętnie bym Sharm odwiedziła.
    Obawiam się, że grudniowa Turcja może być za chłodna, nie sądzisz? Jeszcze rozważam Ejlat, bilety poniżej 100 zł, grzech taka okazję zmarnować
  • aqua_frigida 08.11.18, 22:03
    Cześć J.
    Myślę, ale bardziej skłaniam się do Hurghady. Mam nadzieję, że w grudniu dam radę, ale o tym bedę wiedzieć dopiero w końcu listopada. W ubieglym roku byłam w październiku w Hurghadzie. Poza tym gdybyś np. chciala do Kairu, a chyba tam nie byłaś, to tylko z Hurghady. Mam namiar na Polki, które prowadzą w Hrgh. miejscowe biura. Mają fajne wycieczki. Bywają naprawdę super ceny na wielu kierunkach. Marrakesz też bywa w świetnych cenach z wylotem z Krakowa, a to magiczne miasto - Tobie by sie podobał. Praga samolotowa, ot taki city break. Lwów. I wiele innych.

--
  • joka.2 09.11.18, 10:42
    Wszystko biorę w ciemno,
    Hurghada, jak najbardziej, w sumie, jakby tak pomyśleć, raz tylko byłam.
    Może z dalsze planowanie na poczcie Przypomnę Ci moją joka.2@gazeta.pl
  • aqua_frigida 09.11.18, 18:43
    Wysłałam e-maila.

--
  • alusi-a071 16.11.18, 10:52
    Witam Cię, jestem chętna od 24 Xl, mieszkam w Gdyni także lot ew z Wwy mój adres email to alusia07@o2.pl, pozdrawiam Alicja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka