Dodaj do ulubionych

Czerwiec 2019

19.04.19, 16:24
Może jest kos chętny na jakiś daleki wyjazd w pierwszej połowie czerwca? Japonia. Tajlandia. Bali... w zasadzie to rozwazam wiele innych kierunków. K 45
Edytor zaawansowany
  • dalekiewyjazdy 22.04.19, 19:45
    Jestem zainteresowana i Japonią i Tajlandią, ale czerwiec odpada. Jeżeli jesteś w stanie przesunąć ten wyjazd na koniec sierpnia początek września to odezwij się. R.
  • dalekiewyjazdy 22.04.19, 19:48
    Interesuje mnie i Japonia i Tajlandia, natomiast odpada czerwiec. Jeżeli możesz przesunąć swoje plany na koniec sierpnia początek września to odezwij się. R.
  • trylogy45 22.04.19, 20:51
    Niestety w tych miesiącach o których piszesz nie mogę. Teraz tylko czerwiec ewentualnie koniec maja... potem moglabym listopad i grudzień. Pozdrawiam ciepło.
  • lunapl 28.04.19, 21:41
    Hej ja mam urlop 2 tyg w pierwszej polowie listopada, gdybyś coś planowała daj znac.
    lunapl@o2.pl
  • michalik.a 09.05.19, 19:49
    Madagaskar,bardzo chętnie w pierwszej połowie czerwca (michalik.a@onet.pl)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.