Dodaj do ulubionych

Chorwacja we wrześniu

20.07.19, 20:15
Witam,
We wrześniu ( 12 - 22.09 ) organizuję dla grupy 40+ wspólny wyjazd wypoczynkowo - regeneracyjny do Chorwacji.. Zapraszam wszystkich ciekawych tego kraju oraz chcących naładować swoje akumulatory na pozostałą część roku do dołączenia do nas. Nie ma potrzeby szukania towarzysza podroży, po prostu dołącz do nas. Mamy jeszcze dwa ( 2 ) wolne miejsca. Grupa startuje z Torunia Transport, wyżywienie, noclegi i atrakcje na miejscu załatwione. Zapraszam gorąco. Pozostałe info na prv. Pozdrawiam - Janusz
Edytor zaawansowany
 • higla 22.07.19, 10:25
  Zapraszam wszystkich ciekawych tego kraju do dołączenia do nas. Nie ma potrzeby szukania towarzysza podroży, po prostu dołącz do nas. Wiadomo im więcej tym weselej. Transport, wyżywienie, nocleg, atrakcje na miejscu załatwione. Zapraszam gorąco. Pozostałe info na prv:
 • higla 22.07.19, 10:26
  Zapraszam wszystkich ciekawych tego kraju do dołączenia do nas. Nie ma potrzeby szukania towarzysza podroży, po prostu dołącz do nas. Wiadomo im więcej tym weselej. Transport, wyżywienie, nocleg, atrakcje na miejscu załatwione. Zapraszam gorąco. Pozostałe info na prv .
  To z postu o Gruzji cytat. Jakos tak dziwnie podobnie....
 • edyta.katarzyna 03.08.19, 16:02
  Witaj, poproszę o bliższe informacje na email katarzyna123506@wp.pl Ja kobieta lat 51 z Leszna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka