Dodaj do ulubionych

Iberotel Fanara Club -27 luty Warszawa

25.01.07, 14:50
Wyjeżdżamy w tym terminie do Egiptu. Jedziemy z 10 letnim dzieckiem.
Korzystamy z biura Sun&Fun, bo tylko oni mieli jeszcze wolne miejsca do tego
hotelu i w tym terminie. Jeśli możecie napiszcie coś aktualnego o tym hotelu,
o biurze podróży, no i przekażcie jakiś wskazówki jak tam się poruszać, na co
zwrócić uwagę, żeby pobyt był niezapomniany. Za wszystkie informacje dziękuję!
Obserwuj wątek
    • andi_04 Re: Iberotel Fanara Club -27 luty Warszawa 25.01.07, 21:26
      Witaj
      byłem na przełomie lutego i marca rok temu w tym hotelu 2 tygodnie. Spodobało
      mi sie i teraz lece 13 lutego i wracam 27. Jest super hotel i obsługa. W
      pierwszy dzien troche zamieszania poznac co gdzie jest ale szybko opanujecie i
      bedzie spoko. Biuro i rezydentka Sun&Fun jest O.K. , jeżdze tylko z tego biura,
      masz pytania pytaj sie.
      Pozdrawiam udanego pobytu
      • jarenty77 Re: Iberotel Fanara Club -27 luty Warszawa 26.01.07, 09:16
        Mam takie pytanie, czy 10 letnie dziecko będzie mogło kapać się w morzu. Dopiero
        zaczyna pływać! Jak wygląda plaża i zejście do wody?
        My lecimy liniami amc, czy latałeś z nimi? Jeśli tak to jaki standard maja
        samoloty itd.
        I jak smakowało ci jedzenie? Co polecasz?
        A tak w ogóle to ty odlecisz, my przylecimy. Szkoda, byśmy się spotkali tam:)
        • andi_04 Re: Iberotel Fanara Club -27 luty Warszawa 26.01.07, 21:19
          Witaj
          jak chcesz wiedzieć jak wygląda plaża mogę podesłać fotki, ze skarpy schodzi
          się schodami na plaże. Plaża jest piaszczysta - "żwirowata"(a raczej małe
          kawałki rafy). W odległości do ok 30 m od brzegu można spokojnie pływać dla
          dzieci (nie ma raf). Warto wziąć materac (+ okulary i fajka) i z dzieckiem
          trochę dalej wypłynąć aby pokazać cudowne kolorowe rafy , nie wspomnę o
          cudownych kolorowych rybach.
          Jedzenie super i duży wybór, każdy może sobie cos wybrać, ale na wszelki
          wypadek radzę i radzą pić dużo coli.
          Liniami amc nie leciałem ale to tylko 4 godziny lotu.
          Ja mam tel. w sieci orange i przed wyjazdem biorę opcje tanie minuty (nie
          pamiętam dokładnie jak to się nazywa)- jak do mnie dzwonią będąc w Egipcie to
          płace tylko 1,22 zł/min warto za grosze mieć kontakt z krajem (dokładnych
          informacji udziela BOK)

• jarenty77 Re: Iberotel Fanara Club -27 luty Warszawa 27.01.07, 13:15
            Najlepiej to pic dużo coli jak piszesz i jeszcze więcej whisky. To rzeczywiście
            może być skuteczna metoda na inna florę bakteryjną. Stosowaliśmy to rok temu w
            Hurghadzie i w moim przypadku zadziałało, u żony nie. No ale ona za dużo
            świeżych ogórków jadła:)
            Dzięki za informacje, cieszę się, że przy brzegu nie ma rafy, bo wybierając
            hotel miedzy innymi tym się kierowaliśmy, żeby dziecko mogło wejść do morza
            swobodnie. Ty to potwierdziłeś, więc jesteśmy spokojni. A jeszcze jak wygląda
            sprawa animacji w tym hotelu i czy są jakieś galerie, sklepiki, w których można
            kupić np. olejek do opalania,czy tego typu rzeczy?
            • andi_04 Re: Iberotel Fanara Club -27 luty Warszawa 27.01.07, 16:40
              W hotelu jest sklepik z róznymi pamiatkami ale nie warto kupowac.
              ok 10 min spacerkiem od hotelu sa sklepy i promenada gdzie mozna wszystko kupic
              i pospacerowac
              Codziennie o 21 odbywaja sie animacje w hotelowym amfiteatrze (wieczorami jak
              jest chłodno sa włanczane słoneczka gazowe) codziennie co innego
              W ciagu dnia przy basenie sa zajęcia z dziecmi zabawiaja, fajnie to wyglada
              Rano trzeba tylko pobierac ręczniki plazowe (mozecie nie brac z domu), zwraca
              sie do 17, trzeba pilnowac talonów na ręczniki bo przy wyjezdzie nalezy zwrócic
              lub 10 dol.
              Olejek do opalania lepiej z domu lub na lotnisku mozna kupic

• jarenty77 Re: Iberotel Fanara Club -27 luty Warszawa 12.02.07, 11:15
                    No i dostałem dzisiaj niezbyt przyjemną informację z biura, w któym
                    wykupywaliśmy wczasy. Otóż według ich informacji naprawa tego zbocza(klifu)
                    potrwa do miesiąca czasu. Tak więc w przypadku ludzi, którzy wyjeżdżają pod
                    koniec lutego to sprawa ważna. Zostaje bowiem albo nie rezygnować i jechać do
                    Iberotela korzystając tylko z wody, do której wejść podobno można, albo szukać
                    innego hotelu. My będziemy raczej korzystać z tej drugiej opcji, bo nie
                    wyobrażam sobie sytuacji, w której dwa tygodnie nie można poleżeć na leżaku
                    wpatrując się w piękne morze Czerwone.
                    Polecam wszystkim wyjeżdzającym w terminie luty, marzec, aby skontaktowali się
                    ze swoimi biurami, czy tour operatorami. Może dowiecie się czegoś więcej.
                    Wszystkie informacje proszę umieszczać w tym temacie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka