Dodaj do ulubionych

dietetyk on-line

26.06.11, 14:00
Chcesz odzyskać idealną masę ciała, być w dobrej formie i długo cieszy się zdrowiem? Stworzę dla Ciebie idealną dietę dopasowaną do Twoich przyzwyczajeń żywieniowych oraz trybu życia:)

Absolwentka studiów inżynierskich na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, specjalność dietetyka zajmie się ułożeniem indywidualnego planu żywieniowego dopasowanego do Twoich potrzeb. Specjalizuję się zarówno w dietach odchudzających, jak i w dopasowywaniu diety dla osób chorych na wszelkiego rodzaju schorzenia, które wymagają odpowiedniej opieki dietetycznej.

KOntakt: agnesssic@tlen.pl
Edytor zaawansowany
  • dobry_dietetyk 17.01.13, 21:18
    Bardzo chętnie pomogę. Ułożę dietę, zmotywuję! Jestem doświadczonym dietetykiem z sukcesami. Pomagam przez ułożenie diety on-line albo dojeżdżam do klienta na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic. Nie używam suplementów, a dietę dopasowuję do osoby, uwzględniając jej potrzeby. zapraszam na stronę www.dietetyka.waw.pl, tel. 501 82 99 22
  • maniekpi 21.11.13, 14:06
    Witam serdecznie!
    Jestem bioenergoterapeutą,i zajmuję się doradztwem żywieniowym.
    Choroby,z którymi nie radzą sobie lekarze,są niemal w każdym przypadku wyleczone przeze mnie.Mówiąc "niemal",mam na myśli np.chorych na nowotwory,których organizmy są na tyle spalone chemią,że nie są już w stanie podjąć walki.
    Natomiast np.ALERGIA,której doświadcza coraz więcej dzieci,jest w brew opinii lekarzy,W PEŁNI WYLECZALNA.
    To samo tyczy się cukrzycy.
    "Wiedza wyklucza możliwość popełniania błędów",jak mawiał Hipokrates.
    Co do nadwagi,to spadek masy ciała jest możliwy tylko w tedy,gdy przestaje się mieszać paliwa,i już nigdy nie dochodzi do ponownego tycia.
    Zainteresowanych zapraszam.

maniekpi@interia.pl
    tel.533 919 695

Opole.
  • dietetyk.beata 19.01.14, 14:59
    Dieta bez cudów, czyli profesjonalne porady świeżo-upieczonej dietetyczki!!!

Obecnie jestem na urlopie wychowawczym, szukając dla siebie zajęcia, które pozwoli mi jednocześnie być matką i realizować się zawodowo jako dietetyk, wymyśliłam – udzielanie porad dietetycznych on-line.

Proszę się nie bać słów „świeżo-upieczona”, bo to akurat gwarancja, że podchodzę do sprawy poważnie i profesjonalnie – nie chcę narobić sobie kłopotów na początku kariery zawodowej. Ponadto dietetyka to moja pasja i sama również staram się zdrowo odżywiać, choć nie jest lekko, gdy jest się uzależnionym od czekolady ;-)
    Moje doświadczenie?? zajęcia i praktyki w takich placówkach jak: szpitale, zakład gastronomiczny, ośrodek pomocy społecznej, żłobek/przedszkole. Ponadto bezpłatna pomoc moim znajomym, którzy byli chętni poddać się moim zaleceniom – ale tutaj niestety potrzebna jest cierpliwość i konsekwencja pacjenta, a z tym gorzej. Może jakby zapłacili to by się stosowali ;-)
    Napisałam dwie prace dyplomowe na podstawie badań:
    1. „Aktywność ruchowa a nadwaga w opinii kobiet”
    2. „Żywienie dzieci do 3 roku życia”

Dość o mnie, teraz cos na temat mojej usługi!
    Jak to wygląda??
    Na początek wysyłasz do mnie maila o treści np. „Jestem zainteresowana/’ny poradą dietetyczną. Pozdrawiam, Imię i Nazwisko.”
    W odpowiedzi otrzymasz ankietę, kilka dodatkowych pytań i wszelkie niezbędne informacje o naszej relacji „pacjent – dietetyk”.
    Otrzymane dane, załączniki, informacje – zweryfikuję, ocenię – jeżeli będę w stanie Ci pomóc wyślę maila akceptującego zlecenie, jeżeli będzie potrzeba poproszę o kolejne dane.
    I dopiero tutaj zaczynają się koszty – wysyłasz 50zł na moje konto.
    W odpowiedzi otrzymujesz:
    - analizę stanu odżywiania,
    - analizę stanu zdrowia,
    - wyliczenia (BMI, WHR, Wskaźnik wagowo-wzrostowy Mw)
    - plan działania (założenia, zmiany) – i tutaj od Ciebie zależy jak dalej potoczy się nasza relacja)

Jeżeli jesteś zainteresowana/’ny mailowaniem ze mną zapraszam i proszę o kontakt na maila: dietetyk.beata@interia.pl
  • 3dietetyka_szs 07.03.14, 13:48
    Promocja Odchudzania przez Internet!!!
    Indywidualna 7-dniowa dieta +plan żywieniowy, wskazówki i przepisy na resztę miesiąca + miesięczna opieka tylko 159 zł

Tylko u nas dieta w harmonii z Tobą!
    Plan żywienia, dietę układamy w zgodzie z Twoim trybem życia,
    Uwzględnimy Twoje upodobania kulinarne,
    Na bieżąco dostosowujemy dietę do zmian w Twoim trybie życia,
    Modyfikujemy Twoje ulubione przepisy,
    Ustalamy oddzielny schemat żywienia na czas świąt i ważnych uroczystości w Twoim życiu,
    Gdy nie masz czasu znajdujemy szybkie, gotowe rozwiązanie żywieniowe,
    Dietę dostosujemy do dni powszednich, jak również weekend ów,
    Układamy diety, które pomagają złagodzić męczące Ciebie dolegliwości.

Wejdź na www.dieta-dla-kazdego.pl i wypełnij ankietę
    Wrocław ul. Szewska 75/77
    tel.: 513 131 066
    tel.: 696 544 980

• beniaa4 31.03.14, 23:00
    ja korzystałam z bezpłatnych porad pani dietetyczki na stronie www.sklepidiety.pl :) nie ma sensu szastać pieniędzmi. dostałam prostą i smaczną dietę
  • niciak3 03.04.14, 16:15
    Dieta + indywidualne porady+ możliwość codziennego kontaktu telefon + internet. Więcej informacji na stornie dietetyk Koszalin zdrowalinia.eu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka