Dodaj do ulubionych

dietetyk - warszawa

11.01.07, 20:32
czy ktos moze mi polecic dobrego dietetyka w warszawie?
Obserwuj wątek
      • anaelle14 Re: dietetyk - warszawa 01.09.10, 12:37
        bardzo mocno odradzam p. Ewę Ceborską przy pierwszej wizycie
        dostałam 4 strony z ogólnymi zasadami i
        przykładami, przykładowy jadlospis tylko na 3 dni.
        Bardzo mnie to rozczarowało gdyż skoro mowa była o tym, że zaczynamy
        z dieta na 7 dni a tu tylko rozpisane 3. Poza tym Pani Ewa nie
        dostosowała diety do moich próśb (np. dieta uwzgędniająca niski
        indeks glikemiczny składników). Ogólnie to co dostałam wygląda jak
        dieta ściągnieta z internetu.

Ja się bardzo zawiodłam.
        Pozdrawiam.
      • ewa.pol2 Warszawa dietetyk 06.09.12, 10:39
        Ja byłam u dietetyk Iwaszkiewicz z poradni dietetycznej Perfect Diet w Warszawie. Na pierwszej wizycie dowiedziałam się , że popełniam istotne błędy, które spowalniają mój metabolizm. Pani dietetyk zrobiła mi pomiar składu ciała, ustaliła plan działania. Po wizycie na drugi dzień wprowadziłam wytyczne i sugestie do mojego planu działania, po miesiącu już było 3 kg mniej.
        Jestem zadowolona z wizyty, polecam
      • tango.twist Re: dietetyk - warszawa 16.09.16, 17:08
        Wątek jest o Wawie ;-)
        Kiedyś dietetyk kojarzył mi się wizytą podczas której w cudownie krótkim czasie zmieni się całe moje życie. Wiedziałam, że to brednie!
        Więc po przejrzeniu opinii różnych "fachowców" zdecydowałam się na poradnię Acai (www.acai.waw.pl). Byłam z mężem u p. Katarzyny Rolf . Przekonała mnie podejściem do tematu - tak na prawdę "wyedukowała" mnie co mi szkodzi, dlaczego nie mogę schudnąć, a nawet więcej - dlaczego mam zgagę, jest mi czasem niedobrze i mam bóle głowy. Bardzo dobrze ją wspominam i na prawdę polecam :)
    • ekiem Re: dietetyk - warszawa 16.01.07, 01:59
      W Warszawie bardzo mogę polecić dietetyków z Poradni Żywieniowej FOOD LINE na
      ul.Foksal 18 - dieta jest smaczna, dopasowana do potrzeb i tego co się lubi, a
      czego nie. Podaję telefon: 022 829 29 20 i www.foodline.pl
      Można też poczytać portal dietetyczny który prowadzi poradnia FOOD LINE -
      www.TwojaDieta.pl
      • a.ziemnicka Re: dietetyk - warszawa 12.03.07, 13:46

ja moge Ci polecic dobre miejsce!
        dwie mlode dziewczyny, dietetyk i psycholog prowadza takie warsztaty
        psychologiczno dietetyczne, ktore trwaja 5 miesiecy i kosztuja tylko 100PLN za
        miesiac, są to zajęcia na których nauczysz się jak jeść, jak dobierać sobie
        jedzenie, co robić, żeby nie jesc kiedy jestes zestresowana i jak sie poczuc
        lepiej ze soba. A gdy poczujesz się lepiej... wtedy waga pojdzie... w dol
        polecam Ci to bardzo, najlepiej wejdz na ich strone: www.rownowaga.eu
      • bobralus Re: dietetyk - warszawa 22.10.07, 21:11
        Hej mam pytanie jak to wyglada i ile kosztuje? to znaczy czy jest to jak wizyta
        u normalnego prywatnego lekarza, placi sie okolo 100 zlotych co jakis czas, czy
        trzeba na to przeznaczyc jakies wieksze sumy pieniedzy? pozdrawiam
      • gomi007 Re: dietetyk - warszawa 10.03.09, 21:49
        przychylam się do opinii ekiem, sama korzystam z usług poradni Food
        Line od miesiąca, dieta w pierwszym tyg była dość restrykcyjna, ale
        miała na celu oczyszczenie organizmu, czułam się nieco osłabiona,
        rano niekiedy bolała mnie głowa, ale po tym pierwszym tygodniu do
        diety wprowadzono nowe produkty i głodu prawie w ogóle nie
        odczuwam :) no i są rezultaty :)
        • kryska1965 dietomaniacy 29.12.09, 13:20
          ja z kolei mogę polecić poradnię dietomaniacy [url]www.dietomaniacy.pl[/url]
          koleżanka z nimi współpracowała i zrzuciła 11 kilo, niezły wynik :)

co ciekawe na terenie warszawy udzielają porad w domu klienta, więc nie trzeba
          nigdzie jeździć oni do ciebie przyjeżdżają :)
        • iloveyoumaryjane Re: dietetyk - warszawa 13.01.11, 13:00
          Witam,
          kiedys (kilka lat temu) tez moglabym polecic foodline, natomiast obecnie juz niestety nie - i nie chodzi mi o niekompetencje, ale o brak czasu dla klienta.
          od 3 tygodni nie moge doprosic sie o wyslanie mi pelnej tygodniowej diety, za ktora zaplacilam miesiac temu. czuje sie jak petent, a nie klient, piszac kolejne maile z prosbami i pytaniami i na ogol nie otrzymujac odpowiedzi...

• iloveyoumaryjane Re: dietetyk - warszawa 06.02.11, 19:00
            maly update do poprzedniego posta:
            doczekalam sie w koncu zestawow dietetycznych i sa bardzo smaczne! dietetyczne, ale tak skomponowane, ze nie czuje sie, ze to dieta niskokaloryczna. dodatkowo wynagrodzono mi niedogodnosci zwiazane z oczekiwaniem bonusem, wiec zeby byc uczciwa wobec foodline i forumowiczow zamieszczam taka adnotacje.
          • bandi200 Re: dietetyk - warszawa 27.03.14, 13:11
            Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą. FoodLine to kompletnie nieprofesjonalna firma! Ta kobieta robi sobie żarty z klientów spóźniając się permanentnie na spotkania z klientem. Jest bardzo drogą firmą i tak się zdarzyło, że płacąc ogrom pieniędzy dostałam IDENTYCZNĄ dietę jak moja koleżanka, o czym pani Dorota się kompletnie nie zorientowała. Oczywiście tak jak koleżanka wspomniała trzeba prosić się o swoją dietę. Jest to kpina z klientów. Chodziłam dość długo do tej pani, ale ostatnio przechodzi sama siebie. Zdecydowanie nie polecam firm, które nie szanują klienta.
    • ja-motylek Re: dietetyk - warszawa 02.04.08, 15:57
      ja byłam w centrum dietetycznym prolinea
      ceny są niewygórowane, a diety smaczne i proste do przyrządzenia, mają też
      dietetyka sportowego - w cenie wizyty rozpisuje ćwiczenia na różne partie ciała.
      można też zamówic dietę przez internet
      zajrzyj na ich stronę i ew. pisz do nich i pytaj :) www.e-prolinea.pl

powodzenia!
    • natalka19801 Re: dietetyk - warszawa 07.08.08, 00:01
      z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anne Pietrych z Warszawy.
      Namiar dostałam z polecenia, kolezanka schudła, ja schudłam baaardzo
      dużo a teraz odchudza sie u niej moja mama i też juz ma mniej o
      kilkanascie kg
      • karina.niwinska Re: dietetyk - warszawa 03.09.08, 21:45
        no prosze jaki mały ten świat...ja takze byłam u Pani Pietrych,
        trafiłam do Pani Anny za pośrednictwem koleżanki z Lublina, której
        ktos polecił tego dietetyka wlasnie w Warszawie, przekonała mnei
        determinacja kolezanki, która jechała z innego miasta tylko po to
        zeby zrzucić swoje kg. skorzystałam z i ja z pomocy tej Pani...dzis
        jestem lżejsza o 15 kg tłuszczyku.
        Ktoś na forum pytał jak trafić do niej. Dietetyczka przyjmuje w
        Warszawie, adresu nei pamietam ale w googlach wystarczy wpisać Anna
        Pietrych i już :)

Wszystkim grubasom życze powodzenia w walce z nadwagą

pzdr Karina
      • 666ania Re: dietetyk - warszawa 26.11.13, 09:20
        natalka19801 napisała:

> z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anne Pietrych z Warszawy.
        > Namiar dostałam z polecenia, kolezanka schudła, ja schudłam baaardzo
        > dużo a teraz odchudza sie u niej moja mama i też juz ma mniej o
        > kilkanascie kg
        gdzie przyjmuje pani ANIA PIETRYCH ???
      • zarzycka.n Re: dietetyk - warszawa 18.07.13, 20:07
        Ja chodziłam do Naturhause, ale szczerze odradzam mnóstwo suplementów Bóg wie na co i po co. Szczerze odradzam. Teraz koleżanka mi podpowiedziała o innej poradni Yanse, poszłam miło sympatycznie i ciałka ubywa choć mam problemy z nadczynnością tarczycy. Podam stronę www.yanse.pl
        • gooocha13 Re: dietetyk - warszawa 05.08.13, 20:28
          Je też byłam w tej poradni. Bardzo polecam. Mam porównanie, bo wcześniej chodziłam do dietetyka, ale nie byłam zadowolona. Dostałam jakąś drakońską dietę i chodziłam ciągle głodna. A tutaj Pani dietetyk porozmawiała ze mną i razem wybrałyśmy sposób odchudzania. Okazuje się, że nie nie trzeba stosować ścisłej diety żeby schudnąć!
      • lunatic-asylum Re: dietetyk - warszawa 07.03.09, 15:45
        Czy ktoś z Was może powiedzieć coś więcej nt Corpus Delecti? Czy warto zainwestować 180 zł w ułożenie diety redukcyjnej? Nie ukrywam, trochę liczą się dla mnie finanse ale jeśli dieta byłaby skuteczna to jestem gotowa poświęcić te pieniądze.
        Pozdrawiam.
      • bobralus prolinea - nie polecam 10.11.08, 10:43
        korzystalam z uslug centrum prolinea, pani owszem mila, ale po pewnym czasie
        zupelnie nie pomocna. tzn ulozyla diete, do ktorej sie stosowalam i chudlam. ale
        jesli chodzi o kontakt, to to jest porazka. raz sie umowilam, pani po prostu nie
        przyszla i nie odbierala telefonow, innym razem jak juz przyszlam na spotkanie
        to prosilam o jakies nowe przepisy, dokladnie mowilam o co mi chodzi, pani nawet
        sobie zapisywala (np. chcialam jakies zupy na kolacje, bo makarony i salatki juz
        mi sie znudzily), potem dostawalam maila z garscia przepisow, ktore mnie
        zupelnie nie interesowaly (np. menu obiadowe typu gulasz z lopatki wieprzowej).
        w ciagu pol roku pani zdolala sie ze mna spotkac 3 razy (w tym pierwsza wizyta),
        na wage weszlam tylko raz, potem w ogole nie byla poruszana kwestia wagi,
        spotkania byly o niczym, jak juz pisalam pani zapisywala moje prosby, po czym
        ich nie spelaniala, takze z urozmaiceniem ustawionej na tydzien diety musialam
        sobie jakos radzic sama.. kiedy moja waga stanela w miejscu, pani poprosila mnie
        o wypelnienie tabelki z tym co jem z kilku dni. wypelnialam to pilnie, wyslalam
        mailem z adnotacja, ze prosze o informacje, kiedy mozemy to omowic. pani w ogole
        nic nie odpisala i tak skonczyla sie moja wspolpraca z tym centrum dietetycznym.
        --
        widział kto takiego kotka?
    • blackhawkuh60c Re: dietetyk - warszawa 14.02.09, 20:40
      Witam serdecznie

Ja polecam panią Annę Krawcewicz z mokotowa, prowadzi poradnię
      specjalistyczną (www.dietazip.com).
      Trafiłem na nią podczas warsztatów w szkole, gdzie prowadzi zajęcia
      z żywienia dla dzieciaków i rodziców.

Pozdrawiam, Paweł
    • betka700 Wątpliwosci 28.02.09, 00:32
      Witam,
      Chciałam sie podzielic swoimi wątpliwosciami w kwestii usług
      dietetycznych...ich jakośc jest absolutnie niezalezna od ceny.
      Nie wiem jak wypowaiadające się tu Panie, ale ja mam mieszane
      odczucia w tym temacie.
      3 lata temu znalazłam cenntrum odcudzania dośc renomowane podobno (
      nazwy nie wymieniam - niezbyt miło wspominam), koszt pierwszej
      wizyty , niezwykle atrakcyjny chyba 150 czy 200 zl..po jakims czasie
      okazało się , ze to dopiero poczatek moich wydatków, pierwsza wizyta
      to jedynei wywiad, potem, kolejna wizyta omówienie diety i
      rozpoczecie "kuracji, potem kolejna wizyta -wazenie i mierzenie!!!!
      (sama mogłam to zrobic i nie płacić za te przyjemnosć 200 zł)...w
      sumei było tych wizyt chyba 4 lub 5...zapłaciłam blisko 1500 zł
      przez około 2 miesiace - i scudłam w tym czasie 2kg!!!! Dałam sobie
      spokój z tym tematem - oczywiscie pieniedzy nikt mi nie zwrócił :(.
      Po blisko 3 latach znowu się odważyłam, poczytałam fora i zaufałam
      p. Ani Pietrych ...sporo osób pisze na forach o tej
      dietetyczce,wiec zaryzykowałam kolejny raz...1 wizyta, bez ważeń,
      mierzeń i analiz, wszystko wytlumaczone na 1 spotkaniu...no i sie
      przestraszyłam...kolejnych wizyt miało nie być,ewentualnie w
      razie "problemów"... poczatkowo się pzrestraszyłam ,ze znów jakies
      naciąganie - tylko 1 wizyta????....ale schudlam 8-9 kg zdecydowanie
      sprawniej i szybciej niż w renomowanym osrodku w którym zostawiłam
      fortune! Jesłi moge wiec komus polecic sprawdzonego dietetyka (za
      przystepną cenę) to Pani Pietrych jest dobrym wyborem. Nietstety nei
      wiem gdzie teraz przyjmuje...jakiś czas temu pracowała w osrodku
      zdrowia na Wilczej.

Beata
      • twojadieta Re: Wątpliwosci 28.02.09, 18:57
        Zgadzam się z Tobą w 100%.
        Nie ma reguły w postaci stosunku ceny do jakości, która jednoznacznie weryfikowałaby jakość usług.
        Jednak wg mnie najbardziej perfidne sa te "gabinety" (które zresztą najwięcej się tutaj i innych portalach autoreklamują), które podmprzykrywką "dietetycznmej porady" próbują znaleźć klientelę na środki typu Herbalife, czy inne ...g. Niestety o tym przekonujemy się już po 1 wizycie, kiedy to okazuje się, że "aby schudnąć", należy zaopatrzyć się w masę niepotrzebnych obiektywnie tabletek, cudownych koktajli i wspomagaczy, za które płacimy bagatelka od 150-500 (nawet !!) złotych i to wszystko w ramach tej jednej "bezpłatnej" wizyty..i to jest już perfidia

pozdrawiam
          • maryjane30 super dietetyk 20.04.09, 00:20
            spokojnie mogę polecić dietetyczkę agnieszke ślusarską, najpierw odchudzała moją
            koleżanke która trafiła do niej z polecenia jakiegoś trenera z gymnasionu. efekt
            był super, a marta zachwalała dietę, wiec też sie zapisałam. aktualnie już
            jestem 6kg mniejsza, a nawet nie czuje sie jak na diecie:) i to jest najlepsze!
            pozatym pani jest bardzo fajna, kompetentna i widać ze rozumie załamanego
            milionem prób człowieka:)) teraz już chodzi do niej poł naszej firmy i wszyscy
            ją zachwalają. Na prawde warto spróbować, bo samemu czasem trudno się
            zmobilizować. do roboty dziewczyny bo wakacje blisko:) dla chetnych podaje nr
            022 622 08 08 powodzenia
            • foxy123 Re: super dietetyk 27.04.09, 14:52
              Ja zdecydowanie odradzam Panią Barbarę MIchalską. Osoba wyjątkowo
              himeryczna, opryskliwa i nieprofesjonalna. Na maila nie
              odpowiada,telefony odbiera nabzdyczona. Po miesiącu stosowania
              jej "pożal się boże" diety nie schudłam ani grama. Jej
              odpowiedź "Jak pani wcześniej jadła 2-3 posiłki dziennie to nie
              dziwne, że organizm nie reaguje na 5 małych posiłków" Bzdura,
              bzdura!!!

Zdecydowanie odradzam
              • kusocz Re: super dietetyk 06.12.10, 12:29
                byłem na diecie ułożonej przez panią Basię Michalską - kobietę ZAPRACOWANĄ (przez co rzeczywiście ciężko czasami się z nią skontaktować), PEŁNĄ AUTORYTETU, WIEDZY, PROFESJONALIZMU, RZECZOWĄ. nie ściemnia, mówi bez ogródek że bez pracy nie ma kołaczy. prosto, szybko i skutecznie. jeśli stosuje się jej dietę - sukces murowany. a wierzcie mi poleciłem kilkunastu osobom stosowanie diety z panią basia - i wszystkie bez wyjątku odniosły sukces! ja sam schudłem z nią 16 kg w ciągu 2,5 miesiąca. było ciężko - ale potrawy były smaczne, szybkie, tanie no i przede wszystkim skuteczne! polecam pania basię!! ktoś kto chce iść na łatwiznę, niech nawet nie zaprząta telefonami pani Basi.
          • betka700 Re: Wątpliwosci 25.05.09, 14:55
            Słusznie zaznaczyłaś "wydaje mi się". Policz sobie ile pieniędzy zostawisz u
            dietetyka płacąc za kazdą wizyte (najlepiej doświadcz na walsnej skórze :)) ,
            każdą modyfikacje,, konsultacje itp itd. Ja kiedys własnie tak skusiłam sie na
            "niską cenę" . Przysłowiowe 100 zł to był dopiero pocżątek wydawania ... kilka
            wizyt , modyfikacji , zmian i byłam w ciągu 2-3 miesięcy uboższa o grubo ponad
            1000 zł - w tym kontekście 350 zł za całość u Pietrych to nie są duże
            pieniądze. Jeśli uwazasz ze za 100 zł schudzniesz ...mylisz się. za taką stawke
            to jedynie 1 wizyta z kilkoma informacjami o odchudzaniu.... te wstepne
            informacje spokojnie wyczytasz sobie w internecie ...bez płacenia :)
            • muuua81 Re: Wątpliwosci - co otrzymujemy w ramach 350zł? 23.05.10, 00:09
              Jak wyżej: decydując się na "terapię dietetyczną" w slimcenter u p. Pietrych, co otrzymujemy? Na stronie piszą tak:

"w ramach terapii przygotowywana jest: Indywidualna Dieta 3 tygodniowa, w trakcie terapii zapewniona jest stała opieka dietetyczna, wskazówki dotyczące wyjścia z diety i uniknięcia efektu jojo, analiza postępów, pełne doradztwo. Indywidualna dieta przygotowywana jest na podstawie obszernego wywiadu dietetycznego w ciągu 7 dni od dnia wizyty"

Czy to jest tylko 1 wizyta i dieta na 3 tyg czyli 3-tygodniowa terapia po której następuje wspomniane "wyjście" z niej?

I czy wchodzi w to analiza składu masy ciała itp. czy tylko kwestionariusz?

Te pytania są do osób które skorzystały z tej oferty:) Podzielcie się doświadczeniami- będę bardzo wdzięczna!

Pozdrawiam
    • zyraffffka Re: dietetyk - warszawa 29.04.09, 17:01
      ja bardzo polecam dietetyczkę z serwisu www.odchudzanie.com - zamówiłam u niej
      indywidualną dietę na 3 miesiące - bardzo szybko dostałam mailem dietę rozpisaną
      na tydzień (bo po tygodniu musiałam się zważyć, zaktualizować dane i dopiero
      dostałam kolejną) - czuję się super, bo wszystko jest dopasowane do moich
      preferencji - schudłam ciut ponad dwa kilo w przeciągu dwóch tygodni. co tydzień
      będę miała dietę trochę obniżoną (jeżeli chodzi o ilość kalorii), żeby nie
      działo się to wszystko zbyt drastycznie. polecam zdecydowanie!!
      • kulikuli84 Re: dietetyk - warszawa 05.08.09, 12:35
        Byłam już u 2 dietetyków, ale z mizernym skutkiem. Raz panstwowo odradzam i raz w centrum dietetycznym. Panie były średnio kompetentne i nie pośięciły mi zbyt wiele uwagi.. diety całkiem fajne, ale po tygodniu wymiekalam. Musiałabym mieć kucharza na własność;)Trafiłam teraz do Pani Agnieszki Ślusarskiej, którą mocno polecam. Jak koś chce to dam kontakt 6220808. Mi podpasowało jej podejście, jest miła, mądra i ludzka!!! Słucha mnie i nie patrzy na mnie przez pryzmat jedynie kilogramów. Mocno mnie wspiera bo tego mi zawsze brakowało. Ponadto co mi akurat odpowiada,daje sporą swobodę, dostosowuje się do mojego dnia i układa pyyszną (bo jestem łasuchem;)) ale szybką w prygotowaniu dietę. Nie mam za dużo czasu na szykowanie (pewnie dlatego postałe próby upadły). To co robimy ona nazywa kształtowaniem zdrowych nawykóe i chyba tak jest, bo właściwie sama już wiem co mi szkodzi i co jak mam robić. Odchudzam się miesiąc i póki co 5 kg w dól. Trzymajcie za mnie kciuki:) aaa dr Ślusarska przyjmuje w centrum.
    • kasiunia19860327 Re: dietetyk - warszawa 31.07.09, 10:28
      Witam ,
      Polecam dietetyczke Mgr inż. Ewa Ceborska w centrum Food Diet .
      Zapisałam się do niej miesiąc temu i jestem bardzo zadowolona .
      Przed rozpoczęciem diety robia profesjonalny pomiar ciała i na tej
      podstawie ustalaja diete , jest ona smaczna i ja sie nią bardzo
      najadam . W 3 tygodnie schudłam 4 kilo został mi jeszcze kilogram ,
      bardziej niz dieta jest to dla mnie zasada jak sie odzywiac aby wage
      utrzymac i byc zdrowa . Polecam kazdej kobiecie .
      • zabbcia07 Re: dietetyk - warszawa 03.08.09, 01:23
        witam. potrzebuję dietetyka, ale nie dlatego żeby schudnąć, bo nie jest z moja wagą źle. mam problemy z żołądkiem i jelitami i potrzbuję fachowej porady, co jest a czego nie żeby dobrze się czuc i dobrze wyglądąć. czy Ktoś może polecić dobrego, pod tym kątem, dietetyka w Warszawie?
        • kasiunia19860327 Re: dietetyk - warszawa 03.08.09, 15:04
          Ja zgłosiłam sie do dietetyka z tym samym problemem i powiem Ci ze
          mi bardzo pomogl juz mnie brzuch nie boli nie puchnie także polecam
          dietetyczke o której pisałam wcześniej ja tez mialam wage w normie
          chcialam troche schudnąc tylko dlatego ze lepiej czułam sie ważac
          mniej
            • kasiunia19860327 Re: dietetyk - warszawa 04.08.09, 12:26
              no więc tak na pierwszej wizycie dietetyczke dokonuje analizy składu
              ciała - napierw Cię waży a potem podłacza do specjalnego urządzenia
              ( trzeba 3 godziny przed nic nie jesc i nie pic ) i bada zawartosc
              wody tłuszczu i mięsni oraz metabolizm na tej podstawie ustala z
              Tobą ile powinnas schudnąc . Jesli masz jakies ostatnie wyniki badac
              zabierz jej ze soba , sprawdza cholesterol itp . , najlepiej tez
              przed wizyta zapisywac przez jakies 4 dni co sie jadło dokładnie
              godzine i ilosc wtedy okresli twoje błędy żywieniowe . Wizyta z
              analiza kosztuje 90 zł a ułozenie planu żywieniowego 150 pozniej
              wizyty kontrolne ( tak raz w miesiacu ) 90 zl . Po tej wizycie z
              analiza za 2-3 dni spotykasz sie znowu i dostajesz rozpiske jak masz
              jesc . Dokładnie wytłumaczy Ci już lekarka bo to nie jest taka diet
              ze rozpisane co dokładnie jesc codzinnie tylko dostajesz taka
              rozpiske ile wymienników dziennie mozesz zjesc przykładowe menu na 3
              dni a potem ty sama rozpisujesz sobie co lubisz dostajesz oczywiscie
              rozpiske ile wymienników maja kazde produkty . Mi na początku cieżko
              bylo to rozpisywac ale napisała do lekarki taki moj plan ktory sama
              stworzylam na 3 dni poprawil mi błędy teraz nie musze nawet
              rozpisywac bo wszystko mam w głowie i dobrze wiem ile co ma . Dieta
              jest naprawde dobra ja najadam się nia bardzo nie było tak ze byłam
              strasznie głodna i nie mogłam wytrzymac jesz co 3-4 godziny male
              porcje 5 posiłkow dziennie nic skomplikowanego bo ja sama za bardzo
              gotowac nie potrafie najbardziej czasochłonny jest obiad ale robie
              go przed praca zajmuje mi z 20 minut pozniej odgrzewam w pracy .Ja
              sie duzo lepiej czuje na tej diecie i naprawde sie chudnie. Nawet w
              czasie stosowania bylam na kilku imprezach rodzinnych i zjadłam
              jakies ciasto kotleta itp ale nie przytyłam wiec mozna sobie
              pozwolic na cos nie zdrowego aby w granicach rozsądku .
    • www.pracowniadietetyczna.pl Re: dietetyk - warszawa 21.08.09, 14:35
      Zachęcam do skorzystania z naszych dietetycznych usług. Jesteśmy zespołem specjalistów o świeżym spojrzeniu na zdrowe odżywianie. Każdą z osób prowadzimy indywidualnie zapewniając optymalne i trwałe zmiany nawyków żywieniowych. w skłąd naszego zespołu wchodzą dietetycy medyczni, którzy prowadzą również osoby cierpiące na poważne choroby.
      Zapraszam na stronę naszej firmy: Pracownia Dietetyczna WANILIA
      • verdana Re: dietetyk - warszawa 22.08.09, 16:14
        A ja szukam chyba czegoś, co nie istnieje.
        Dietetyka, ktory mi uwierzy i nie bedzie powtarzał "prosze
        zrezygnować ze słodyczy" gdy tłumaczę, ze słodyczy nie jem.
        I dietetyka, ktory zrozumie, ze nie zrezygnuje z pracy, aby schudnąć
        3-5 kg. Ostatnio dietetyczka powiedziała, ze nie istnieje praca, w
        ktorej nie można by zjeść obiadu. Na pytanie, co robic, gdy mam 9
        godzin wykladów z 5 minutową przerwa nakazała mi... spóźnić się na
        jeden z wykladów 20 minut, "bo co to za problem".
        Nie byla tez w stanie zrozumiec, ze musze chodzić do biblioteki, w
        ktorej jeść nie wolno...
        Czyli - zna ktoś dietetyka, ktory dopasuje dietę do mojego trybu
        zycia, a nie kaze zmienić pracy?
        --
        Mops i kot

img443.imageshack.us/my.php?image=znudzonyfh5.jpg
        • przystanekdieta Re: dietetyk - warszawa 01.09.09, 13:17
          Witam,

Prowadzę poradnię Przystanek Dieta Centrum Doradztwa Żywieniowego.
          Serdecznie zapraszam na konsultacje. Dobieram dietę zarówno do trybu
          życia jak i aktywności fizycznej, prowadzę programy odchudzające w
          korzystnej cenie. Diety które proponuje są zdrowe, smaczne i
          INDYWIDUALNE.
          Zapraszam do gabinetu w Centrum Warszawy, ul. Wilcza 50/52
          www.przystanekdieta.pl
          przystanekdieta@gmail.com
        • mirellag Re: dietetyk - warszawa 07.11.12, 12:48
          Hej, chyba nie piszesz serio :) Interesująca sytuacja - dietetyk dostosowujący Ciebie pod dietę, a nie dietę pod Ciebie :)
          Byłam w podobnej sytuacji, tylko moja praca troszeczkę inna - pracuję w korporacji, niedawno awansowałam więc pracy jeszcze więcej i więcej... I również brak chwili na jakikolwiek posiłek.
          W przypadku nawet takiego napiętego harmonogramu da się stworzyć odpowiednia dietę - wyznaję zasadę, że dla chcącego nic trudnego i znalazłam dietetyka, który podziela tą zasadę razem ze mną:) Trafiłam do centrum setpoint z polecenia również bardzo zajętej zawodowo koleżanki - obie mamy troszkę za dużo kochanego ciałka :) W sumie ona więcej, ja jedynie kilka kg, z 4 może, ale najbardziej chodziło mi o nauczenie się odpowiedniego odżywiania w tak napiętym harmonogramie dnia.
          Owe centrum dietetyczne, co się dowiedziałam, ma właśnie najwięcej takich klientów - osób pracujących na wysokich obrotach więc proponując jadłospis wiedzą, co i jak. W moim przypadku również tak się stało :) Uwierzyłam, że da się przekąsić zdrowo nawet w 5 minut, że da się szybko przygotować zdrowe przekąski w domu na kilka dni nawet i zabierać takie ze sobą do pracy. Polecam się tu udać, jeżeli jesteś z Warszawy bądź z Wroclawia czy okolic - z tego co się orientuję, tam również mają placówkę. Przekonasz się już na pierwszym spotkaniu, czy warto.
    • zyrafka64 Re: dietetyk - warszawa 08.09.09, 19:14
      Kobieta Anioł, która sprawiła że jestem lżejsza o 29 kg nazywa się Anna Pietrych
      ze Slimcenter. W swojej desperacji szukając dietetyka polegałam na ślepym losie
      internetu :), z tego co czytam dziś na forum, mogłam trafić fatalnie - (trafiłam
      szczęśliwie bo Pani Ania jest chyba także przy okazji fachowcem nie tylko z
      nazwy - jest chyba??????? takze pracownikiem naukowym na wydziale dietetyki)

• cisza-lesna Re: dietetyk - warszawa 18.09.09, 17:55
        już kilka razy ileś osób wspomina o Pani Annie Pietrych.. Zaczynam
        się przekonywać. Byłam też na jej stronie i odebrałam ją bardzo dobrze.
        Ale jakoś kwestii dietetyka się stresuje :)
        może możecie coś jeszcze o niej napisać...
        no wiecie - czy na pewno warto..
        • audia1 Re: dietetyk - warszawa 04.11.09, 12:58
          Witam,
          chciałam tylko powiedzie ze pani Anna Pietrych jest przereklamowana
          jak dla mnie. Nie mozna przeciez ułożyc czlowiekowi diety przez
          internet nawet sie z nim nie spotykajac. jak juz polecam poradnie
          MediFit. Istnieje dosc niedawno ale naprawde warto sie wybrac. Mloda
          kobieta prowadzi konsultacje co widac ze sie naprawde na tym zna:)
          Polecam sprobowac. Sprawdzcie na www.medifit.com.pl
          • papuli78 Re: dietetyk - warszawa 17.11.09, 09:33
            Masz racje, przez internet to pewnie jakas ściema! Jak szukacie kogos sprawdzonego to polecam dietetyczke z kliniki dr sankowskiego. Byłam tylko u pani Agnieszki, pomogla mi w 100%, wiec nie byłam już u innych dieteyków. Dlatego sama nie mam i nie potrzebowalam porownania. Ale tak z ciekawosci jak ogladalam diety kolezanek i mowilu mi o swoich dietetykach i jakis dziwnych, czasem absurdalnych zaleceniach to uwazam ze super trafilam! bezpiecznie schudlam , nauczylam sie kontrolowac mase ciala i jestem zadowolona. szczerze polecam :-)Tel 6220808
            • zuzia083 Re: dietetyk - warszawa 17.11.09, 10:48
              Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anetę z poradni halsa, schudłam z nią
              20kg, dieta jest smaczna i prosta w przygotowaniu, nawet przy małym dziecku nie
              miałam problemu z jej stosowaniem.
    • anaelle14 Re: dietetyk - warszawa 16.02.10, 14:59
      Dziewczyny,

Jak wyglądała dieta która otrzymałyście od dietetyka?
      Byłam u p. Ewy Ceborskiej i dostałam 4 strony z ogólnymi zasadami i
      przykładami, przykładowy jadlospis tylko na 3 dni.
      Bardzo mnie to rozczarowało gdyż skoro mowa była o tym, że zaczynamy
      z dieta na 7 dni a tu tylko rozpisane 3. Poza tym Pani Ewa nie
      dostosowała diety do moich próśb. Ogólnie to co dostałam wygląda jak
      dieta ściągnieta z internetu.
      Jestem ciekawa jak to wyglądało w Waszym przypadku.

Pozdrawiam.
    • anaelle14 Re: dietetyk - warszawa 19.02.10, 08:56
      Na pewno mogę Ci odradzić p. Ewę Ceborską, szkoda czasu i pieniędzy. Brak
      indywidualnego podejścia, otrzymałam kilka ogólnych informacji które mogłabym
      znaleźć w internecie. Dodatkowo brak dostosowania się do moich próśb :(
      Nie polecam.
      • harisona Re: dietetyk - warszawa 23.05.10, 15:11
        Wg mnie Ewa Ceborska jest świetna! Byłam u dwóch innych dietetyków i nic... Dali
        mi dietę i na tym miły kontakt się skończył. A dzięki Pani Ewie schudłam 12 kg i
        po trzech miesiącach od wyjścia z diety wciąż utrzymuję upragnioną wagę :)
        Poleciłam ją Mamie, która już zrzuciła 4 kg, a to dopiero początek. Ogólnie
        jestem strasznie zadowolona, nikt mnie wcześniej nie umiał tak zmotywować! Tylko
        szkoda, ze nie są na Mokotowie - byłoby mi bliżej :)
        • onlymagdalena35 Re: dietetyk - warszawa 31.05.10, 09:50
          ja polecam Pania Anetę Łańcuchowska, dzięki niej schudłam a myślałam ze to już
          nie możliwe i nauczyłam się gotować, jest to osoba otwarta na potrzeby drugiej
          osoby wciąż otrzymywałam nowe przepisy i spełniała moje zachcianki:) Pani Aneta
          przyjmuje w poradni halsa
      • ewa.niwolska Re: dietetyk - warszawa 28.06.10, 17:56
        Ja moge polecic dietetyczke z Pruszkowa pania Malgosie Różańska.
        przyjmuje w pruszkowie w domu i klubie fitnes. to adres jej gabinetu
        www.foodarea.pl Sama do niej trafilam z polecenia kolezanki.
        Spodobalo mi sie to, ze od pierwszej wizyty nie obiecuje cudów tylko
        uprzedza, ze dieta to nie rozwiazanie na krotki czas, ale zmiana
        nawykow i ze zdrowo chudnac to chudnac po ok 1kg na tydzien.
        wszystko tlumaczy, odpowiada na pytania. na pierwszej wizycie
        dowiedzialam sie jakie bledy popelnialam i dlateczego nie chudlam na
        wczesnejszych dietach. diety sa smaczne, ale ze ja nie lubie gotowac
        to sa to dania proste i szybkie. Poza tym obiadów nie robie
        codziennie, ale gotuje na 2 dni ten sam obiad przez co jest
        prosciej. poki co w miesiac schudlam 5kg, moze nie jest to bardzo
        szybko, ale czuje sie swietnie i juz widac efekty. no i nie czuejs
        ie glodna.
        • trojnia Re: dietetyk - warszawa 30.06.10, 16:00
          Ja polecam Panią Basię Dąbrowską-Górską z Dietosfery, miałam okazję się u Niej
          odchudzać rok temu. Do tej pory trzymam masę ciała, a straciłam 20 kg. Ciągle
          się widujemy na regularnych kontrolach, ale radzę sobie już sama. Nauczyłam się
          jak prawidłowo jeść, aby było szybko, prosto i smacznie. Polecam, bo to bardzo
          przyjazne miejsce i swietni dietetycy :-)
      • lidka795 Re: dietetyk - warszawa 10.09.10, 09:45
        Fijolek: korzystałam z usług dietetyczki z pruszkowa. Biorac pod uwage rynek dietetyków w tej okolicy (herbalify i inne) od razu trafilam do profesjonalnej pomocy i bylam zadowolona ze współpracy. z tego co wiem teraz zaklada gabinet w innym miejscu, ale tez w pruszkowie. Nazywa sie foodarea. Korzystałam z usług przez prawie rok, schudłam, ale najważniejsze, że zmieniłam podejście do jedzenia, nie liczę kalorii, bo z tym można oszaleć, po prostu nauczyłam się jeść i to jak widać (prawie 20 kg mniej) mi służy. Podczas terapii nigdy nie wypadały mi włosy, nie bolala głowa, nie czułam się źle, wrecz odwrotnie.
    • kal_ho_naa_ho Re: dietetyk - warszawa 29.08.10, 09:25
      Jeśli chodzi o dobrych dietetyków w stolicy, myślę, że warto wspomnieć
      specjalistów z kliniki Vimed. Proponowane przez nich diety są dobierane w sposób
      indywidualny do profilu immunologicznego każdego człowieka. Dzięki temu możemy
      mieć pewność, że dieta, którą nam proponują będzie bezpieczna, a także
      skuteczna. Nie tylko pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów, ale także może
      zapobiec chorobom.
      • adawarszawa30 Re: dietetyk - warszawa 09.09.10, 08:54
        ja mam dobre doświadczenie jeżeli chodzi o poradnię halsa i Pania Anete, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście czułam sie u tej dietetyczki jakbym miala tylko mnie i dieta tez dopasowana do mnie w 100%. mam natomiast zle wspomnienia z poprzednim miejscem w ktorym byłam w setpoincie i pania ela szybko i na czas dieta nie smaczna i widac ze szblonowa...partaczy nie brakuje a profesjonalistów jak na lekarstwo w tych czasach
        • skandia31 Re: dietetyk - warszawa 28.09.10, 09:06
          Ojj specjalistów malo! Za to na pewno moge polecic dietetyczke Agnieszke z 4line. Ma duza wiedze i dar przekonywania. mialam wrazenie ze czasem bardziej zalezy jej niz mi. Efekt za to super. Wczesniej bylam u siebie w przychodni (lim) i tam dopiero byl szablon. Do p.Agnieszki lubilam chodzic i miala dla mnie czas, w limie 20 minut i koniec. nawet pytan niue moglam zadac!
    • jgpj Re: dietetyk - warszawa 08.10.10, 11:47
      A może warto skorzystać z usług dietetyków spoza W-wy? Co prawda zdalnie, ale poza kontaktem face-to-face niczym się to nie różni od wizyty w gabinecie. Mail, telefon, gadu-gadu, Skype - nieskrępowany dostęp kiedy tylko potrzebujesz, a nie tylko wtedy, gdy dietetyk w gabinecie ma czas Cię przyjąć. No i cena zdecydowanie niższa. Korzystałam z www.dietetycznieizdrowo.pl właśnie zdalnie i jest na prawdę OK!
    • trzy-kolory Re: dietetyk - warszawa 25.10.10, 23:22
      Zdecydowanie możemy. Nie z samej Warszawy, a z Legionowa, chociaż z tego co pamiętam, istnieje możliwość dojazdu do klienta poradnia Freshline Na zdrowie! :)
      tutaj strona i kontakt - freshline.com.pl/
    • lakalaka Re: dietetyk - warszawa 26.10.10, 10:56
      czytam i czytam... i nie znalazłam nic o DIET-POINT. Pani Asia - dietetyk - super zaopiekowała się mną po porodzie. Dzięki niej powróciłam do swojej wagi sprzed ciąży!!! Ma dużą zdolność empatii. Dietę układa bez suplementów, łatwa i skuteczna. Jakbyście czegoś więcej chcieli się dowiedzieć piszcie!
    • monia222324 Re: dietetyk - warszawa 05.11.10, 06:32
      Hej dziewczyny! Ja z czystym sercem mogę polecić Panią Anię Lewitt z Centrum EGO w Warszawie. Jest nie tylko rewelacyjnym dietetykiem ale tez wspaniałą ciepłą kobietę. Na jej smacznej i zdrowej diecie po prostu kazdy chudnie.Dokonuje pomiaru analizy ciała i co najważniejsze słucha tego co mówimy, jakie potrawy nam smakują i indywidualnie dopasowuje. O efektach jej diety moge zaswiadczyć osobiście.Pani Ania organizuje spotkania gdzie uczy zdrowego gotowania na zywo. Szkolenie kończy się konsumpcja przygotowanych posiłkówi lampka wina. We wtorki Pani ania uczy przygotowywania posiłów dla rodziny zaś w sobote odbywają sie spotkania dla samotnych. Polecam

nr tel do Pani Anii Lewitt tel: 604 644 977 lub wejdźcie na stronę internetowa www.centrumego.pl
      • figunia30 Re: dietetyk - warszawa 13.11.10, 23:22
        Polecam Julię Jaskowską z FertiMedica na Emilii Plater 25. Niedawno urodziłam i pomimo karmienia (podobno to odchudza) tyłam kilogram w tygodniu. Diety mnie z reguły męczą ale jej jest naprawdę przyzwoita :). Przez miesiąc schudłam prawie pięć kilo.
        • aaania59 Re: dietetyk - warszawa 17.11.10, 15:20
          Ja polecam Panią Centrum Zdrowia i Dietetyki Bella Vita.

Nie wiem jak z odchudzaniem, ale jeśli chodzi o żywienie chorych to cudownie się sprawdziła. Mam ciocie z chorobą parkinsona- nic nie jadła, nie przełyka, ma depresję, była wychudzona. W ciągu 3 miesiecy postawiliśmy ją na nogi- dosłownie, bo zaczeła chodzić przy balkoniku. Ludzkie podejście i zaangażowanie- z czystym sercem polecam.
          • bebilonamino Re: dietetyk - warszawa 20.11.10, 19:52
            Ja również polecam Julię Jaskowską z FetiMedica . Leczę się hormonalnie i gdyby nie ustaliła mi sensownej diety, byłabym jak przerośnięty pączek. Jak ktoś nie jest z Wawy udziela konsultacji przez Internet.
            Dieta dietą ale czasami śni mi się pizza na bogato :).
            • martynakilijanczyk Re: dietetyk - warszawa 25.11.10, 20:52
              Ja też polecam Panią Agnieszke z poradni 4line. Po pierwsze widzę ze działania przynoszą efekty. Zarówno chudnę jak i poprawiły mi sie wyniki. Ponadto nie męcze sie co jest dla mnie bardzo ważne. Trzymam kciuki dziewczyny i jak szukacie dobrego dietetyka to na prawde sprobujcie u Pani Agnieszki. powodzenia
    • karawan Re: dietetyk - warszawa 20.12.10, 08:59
      Ja mogę polecić tego dietetyka: www.dieta-nawynos.pl/
      Z tą panią można się spotkać indywidualnie lub zamówić dietę przez internet odpowiadając na pytania zawarte w formularzu zgłoszeniowym. Z tego co wiem jest też wersja dla leniwych lub zapracowanych - nie trzeba gotować, bo można zamówić od razu catering z rozpisaną dietą.
      Ja schudłem tyle ile zamierzałem, a jedzenie było smaczne [widać, że uwzględniono to co lubię i czego nie lubię], dosyć łatwe i pomysłowe.
      • mrowkamrowkazet Re: dietetyk - warszawa 06.01.11, 01:41
        A ja polecam pracownię dietetyczną p. Joanny Ciszczoń www.malakaloria.pl Dieta ułożona "pode mnie" , uwzględnione co lubię i z czego nie zgezygnuję (np. czekolada :)). Mam ułożone menu na cały tydzień z dokładnymi informacjami jak przygotowywać dania i w jakich ilościach, a oprócz tego to super babeczka :) schudłam już 16 kg i wciąż nie mogę uwierzyć :))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka