03.04.07, 11:49
Jeśli chodzi o badania na borelioze to moze kiedys zrobię w tej chwili nie z
bardzo prostego powodu -nie mam kasy ale dzięki za informację pozdrawiam
Wszystkich!
Edytor zaawansowany
  • borelka21 20.07.15, 12:51
    Witam. Od 10 lat choruję na boreliozę (diagnoza tyle trwała czasu :( ) , od roku się leczę. Założyłam bloga. Za cel obrałam sobie pomoc ludziom oraz by być żywym przykładem na to jak groźna jest to choroba. Serdecznie zapraszam, na moim blogu jest bardzo wiele INFORMACJI, vademecum na temat boreliozy, koinfekcji , leczenia itp. www.borelioza-blog.pl Pozdrawiam, baba ze szponów kleszcza.
  • mamusi-a2002344 30.04.17, 16:51
    Skorzystaj z medycyny niekonwencjonalnej. U Naturopatki Marty Wikarskiej specjalizującej się w boreli sprawdzisz testem KTT tą balterię oraz występujące przy niej inne nadkażenia bakteryjne i wirusowe. Ja odbyłam u niej kilkanaście zabiegów tzw odciążających i juz ta bakteria nie wychodzi w testach klasycznych. Wyleczyła mnie. Pracuje w alergikus warszawa.
  • secaneczki 22.05.17, 12:25
    dzień dobry
    Bardzo proszę o kontakt z osobami,które mają ks Mc Fadzean Lyme diet najlepiej w jęz polskim bądż mogą poinf jak ją zdobyć oraz drugą pozycję sienglotona o diecie.ważny jest dla mnie kontakt z osobą,która wyleczyła się z boleriozy,bądż leczy się z pozytywnym skutkiem Proszę o pomoc
    Renata tel 517764707
  • maja_wol 02.06.17, 19:15
    Jako leczenie wspomagające w takich przypadkach polecam tlenoterapię hiperbaryczną. www.atamed.com.pl/zastosowanie/borelioza/
  • porannek 09.10.17, 22:01
    Szukam lekarza specjalisty od boreliozy. Od trzech lat mam boreliozę i jestem z Włocławka
  • michalina.1975 03.01.18, 18:26
    warto poczytać
    alimero.pl/borelioza-185280.html
  • matematyczka72 30.07.18, 00:20
    Hej, jak diagnozować boreliozę? Macie jakieś sprawdzone sposoby? Czy tylko profesjonalne testy?
  • 79miki 05.09.18, 13:49
    Na forach można znalezc wpisy o fitoterapeucie Janie Oruba. Niezwykle ciezko sie do niego dostac, ale jego zioła naprawde leczą. Teraz wreszcie mozna je nabyc na rynku (bez proszenia przez kilka miesieco o wizyte) - dlatego o tym mowie i podaje, gdzie mozna o nich przeczytac i kupic mojazielarnia.pl/content/7-borelioza

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.