Dodaj do ulubionych

WALDEMAR ROSZAK - KANDYDAT DO RADY DZIELNICY

15.11.10, 03:36
Witam!

Jak zapewne pamiętacie, po
akcji protestacyjnej "w sprawie 20-metrowych bloków i terenu rekreacyjnego", zostałem usunięty z list PO na wybory samorządowe. Po miesiącu wielu rozmów, w końcu wróciłem (na przedostatnie miejsce).
wink

Cóż, pozwólcie więc, że się zaprezentuję.

http://www.roszak.eu/ftp/baner_na_forum_ZB_600.jpg

4 lata temu, dzięki Państwa głosom, zostałem radnym dzielnicy. Nie była to droga łatwa. Przez ten czas nabrałem jednak bardzo dużo doświadczenia i wiem jak skutecznie walczyć o interesy Zielonej Białołęki. Chciałbym móc kontynuować swoją pracę i zmieniać nasze okolice.

Jestem społecznikiem i nigdy problemy naszej dzielnicy nie były mi obce. Dlatego kilka lat temu założyliśmy Stowarzyszenie Zielona Białołęka (jestem dalej członkiem zarządu), organizację która skupia lokalnych aktywistów, działających na rzecz naszych okolic. Jestem też członkiem założycielem SISKOM. Prowadzę także stronę ZielonaBiałołęka.pl.

Dzięki pracy w Stowarzyszeniu wiem, że najważniejsi są mieszkańcy – aktywni. Kluczową rolę odgrywa dialog, współpraca i współdecydowanie z lokalnymi stowarzyszeniami oraz ze wspólnotami i radami osiedli.

Obiecuję Państwu, że tak jak zawsze, będę Waszym pośrednikiem z urzędnikami. Razem z Wami wszedłem do rady dzielnicy. Razem z Wami chcę dalej kontynuować wspólne działania. Po czterech latach wiem, że PRZYSZŁOŚĆ jest w naszych rękach.

W przeszłości zapominano o nas.

Ostatnio staramy się to zmieniać. Przyszedł

TERAZ czas na Zieloną Białołękę.

Żeby nie zanudzać Was na forum, ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ, gdzie wszystko znajdziecie:

W W W . R O S Z A K . E U

(nie zapomnijcie OTWORZYĆ MAPY PRZYSZŁOŚCI!)

Pozdrowienia

Waldek Roszak
--
radny dzielnicy Białołęka (jeszcze przez tydzień smile )
waldek@roszak.eu, tel. 0790-014066
w w w . r o s z a k . e u
Obserwuj wątek
    • weteranka Re: WALDEMAR ROSZAK - KANDYDAT DO RADY DZIELNICY 15.11.10, 21:25
      Zamiary szlachetne, program kandydata na radnego wyjątkowo bogaty. Ale dziś to ja marzę tylko o tym, by kałuże szybciej tu wysychały i bym bezpiecznie mogła przejść przez Berensona, podążając z Kątów Grodziskich do przystanku 527. Na razie jest to prawie niemożliwe. "Reklamy " ordynarnie ustawione na samym zakręcie chodnika wąziutkiego uniemożliwiają dostrzeżenie nadjeżdżających z Berensona pojazdów. Czaić się trzeba, a to miłe nie jest. Pana Mapa Przyszłości dla mnie objawieniem być się zdaje wink i nadzieję budzi, iż dzięki rondu zacznę przemieszczać się normalnym krokiem, a nie dwa susy do przodu, jeden do tyłu, etc. Strasznie to uciążliwe.
      Przyszłość rysuje się niezwykle kolorowo. Oby tylko wcześniej pod koła blachosmrodu się nie wpakować!
      Pomyślnej realizacji planów życzę.
      Pozdrawiam

• agap_1 Re: WALDEMAR ROSZAK - KANDYDAT DO RADY DZIELNICY 18.11.10, 23:30
      widze towarzystwo wzajemnej adoracji smile Pan Jaworski to kolega z klubu? tez pewnie kandydat.

szkoda, ze takie forum nie "zylo" od poczatku poprzedniej kadencji. sprawdzimy, jak Pan spelnia obietnice "przynajmniej raz dziennie na forum" chociaz do wyborow kilka dni to Pan wytrzyma smile)
      POtem zasluzony odpoczynek i cisza na 3,5 roku.

Podziwiam Pana determinacje w zbieraniu podpisow - naprawde - do Kosciola i po sprawie smile super
    • waldek_roszak Re: WALDEMAR ROSZAK - KANDYDAT DO RADY DZIELNICY 19.11.10, 22:24
      Witam!

W pierwszym poscie tego wątku zapraszałem na moją stronę
      na której znajdują się wszystkie informacje.

Dla Tych, którzy nie mają zbyt dużo czasu na poszukiwania, poniżej bezpośrednie linki do najważniejszych tematów (proszę kliknąć):

Drogi, to priorytet

Komunikacja publiczna - nowe możliwości

Tramwajem na Zieloną Białołękę - od pomysłu do realności

Kolejne szkoły, przedszkole, żłobek

Parki, rekreacja, sport i kultura

Razem naprawiamy stare plany miejscowe

Wodociągi i kanalizacja

Ścieżki rowerowe i chodniki

No i nie zapomnijcie oczywiście OTWORZYĆ MAPY PRZYSZŁOŚCI!

Pozdrowienia

Waldek Roszak
      --
      radny dzielnicy Białołęka
      waldek@roszak.eu, tel. 0790-014066

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka