Dodaj do ulubionych

uwaga na Club Dent na Ostrodzkiej

31.12.11, 18:40
Przez kilka lat chodziłem do Club Dent-u na Ostródzkiej i byłem zadowolony. Niestety ostatnio się to zmienilo.
Po pierwsze, na początku roku poszedłem na zwyczajowy przegląd i dentystka oznajmiła, ze mam do wymiany – po pol roku od poprzedniej wizyty- ponad 10 plomb (!) Praktycznie wszystkie założone. Zdumiony odmówiłem wymiany jakiejkolwiek od razu, zapłaciłem – równie zdumionej iż nie rzucam się wymieniać – dentystce tylko za wizytę. Podczas następnego spotkania z kuzynka-stomatolog (niestety nie mieszka w Wawie i nie mogę do niej leczyć) poprosilem o konsultacje. Zdaniem kuzynki do wymiany nadawała się jedna, słownie jedna rozszczelniona plomba. OK, więcej na leczenie tam obiecałem sobie nie iść, za bardzo chca być zarobieni.
Niestety na początku grudnia postanowili jeszcze raz udać się do Club Dentu – tam mam najbliżej – na zdejmowanie kamienia, co miało kosztować nieco ponad 100 zł (specjalnie zapytałem o to przy rejestracji, bo w necie nie maja cennika). Tak umówiłem wizytę i poszedłem. Przyjęła mnie młoda dziewczyna, posadziła na fotelu i włożyła w usta odslinianki. Oznajmiła ze usuwanie kamienia zacznie od piaskowania, potem usunęła kamień a na koniec położyła fluor. Ani razu nie zostałem zapytany o zgodę na dodatkowe usługi (i nie byłem świadomy ze nie odbywa się to w ramach usuwania kamienia, na które bylem umówiony) ani nie informowała o ich cenie. Przy płaceniu okazało się ze do zapłacenia jest 270 zł, czyli kolo 2,5 razy tyle na ile byłem przygotowany. Zapytana dlaczego nie informuje jasno ze świadczy usługi dodatkowe i dodatkowo płatne, panienka uśmiechnęła się tylko i powiedziala ze ‘no jak to, usuwanie kamienia + piaskownie + fluor to ‘usługa kompleksowa’’. Może, ale nie to zamawialem.
Na domiar tego kuzynka przy Wigilii uswiadomila mnie, ze NAJPIERW się usuwa kamień a POTEM piaskuje (nie odwrotnie), bo inaczej piaskowanie nie ma żadnej wartości dodatniej. Nie tylko sam już nie udam się do Club Dent z żadna wizyta, ale po tej ostatniej informacji się wnerwilem i chce ostrzec innych. Club Dent dba tylko o wlasna kieszeń, a usmiech klienta i ich dobro – jakby mniej.
Edytor zaawansowany
  • 31.12.11, 19:11
    Moja rodzinka i ja osobiście korzystamy z usług stomatologicznych na Bródnie, poziom ten sam, a ceny 50% niższe.
    --
    agent ze WSI wink
    www.youtube.com/watch?v=F_Oxtn000L8
    www.youtube.com/watch?v=Ty-3SDp7cb8
    youtu.be/mhDilu7-1DQ
  • 02.01.12, 09:28
    Tak samo ja. Zresztą dotyczy to większości usług - a Bródno jest pod tym względem w porządku.

Nawet po choinkę pojechałem na Bródno - o połowę tańsza była smile

Niestety, mieszkańcom domków sprzedaje się drożej, bo przecież "ich stać"...

tw.zecik napisał:

> Moja rodzinka i ja osobiście korzystamy z usług stomatologicznych na Bródnie, p
    > oziom ten sam, a ceny 50% niższe.

--
    Zielona Białołęka na Facebooku
  • 02.01.12, 10:19
    ja od czasów studenckich korzystam z bezpłatnej opieki dentystycznej na Ochocie. Teraz mam co prawda dalej niż kiedyś, ale raz na pół roku można podskoczyć. Do tego większość całkowicie za darmo. Z płatnych usług (typu plomba w jedynce i proteza) nie musiałem korzystać smile
  • 02.01.12, 11:42
    Skoro jesteście zadowoleni z Bródna i Ochoty - podajcie adresy czy jakieś inne namiary. Wiele osób na tym skorzysta smile
  • 02.01.12, 11:48
    ja na forum nie podam, przepraszam smile
    Przychodnie na Bródnie łatwo znaleźć. Ogólnie publiczne ZOZy nie są chyba gorsze od prywatnych. Grunt, żeby trafić na dobrego dentystę. Czy tu, czy tam.
  • 03.01.12, 22:43
    Właśnie chodzi ko konkretnego lekarza a nie o przychodnię smile
    Skoro nie na forum to poproszę na priv smile
  • 24.01.17, 09:39
    mimo że jest już 2017 to jest jeszcze gorzej. Poprzednio były osoby z doświadczeniem a teraz... Młode dziewczyny, które chyba robią tu staż i dosłownie nie potrafią znieczulić zęba... Ja wiem, ze one też się muszą nauczyć, ale bez żartów. Byłem kilka razy ale zawsze to samo. Jedynie właścicielka jest dentystką na poziomie, ale jej polityka kadrowa... Niech coś zmieni, bo odradzam. była b dobra M.Łukasiewicz, ale odeszła...
  • 06.02.17, 13:57
    Wszystko się skończyło od kiedy przesympatyczna pani dr. Julia zakończyła swoją działalność w Club Dent i otworzyła własny gabinet na Osiedlu Wilno. Ja już też jeżdżę (sam i z dzieciakami) do dr. Julii smile Mimo, że do Club Dent mam na Ostródzkiej "rzut beretem" wink
    S>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.