Dodaj do ulubionych

Kartograficzna

20.10.14, 11:17

Pan Waldemar Roszak obiecywał, że jesienią będziemy mieli ulicę Kartograficzną - z chodnikiem, że będziemy mogli chodzić i jeździć.
Z zapytaniem - co z Kartograficzną?
Edytor zaawansowany
 • 20.10.14, 13:00
  A napisał której jesieni będzie ta Kartograficzna? smile

  I w ogóle dlaczego zadajesz tak infantylne pytania w trakcie kampanii wyborczej?!?!?!
  wink
 • 20.10.14, 13:06
  Jak tylko tak, żeby sprowokować do odpowiedzi Pana W. R.
  A tak w ogóle to ufam ludziom
 • 20.10.14, 13:08
  Dokładnie tak, jak można tak bezczelnie podkopywać wizerunek radnego. Poza tym działalnia w kierunku przygotowań do budowy potencjalnej ulicy Kartograficznej są gwoździem planu wyborczego na kolejną kadencje. Takie spiritus movens, perpetum mobile i wagon restaurants w jednym. A wszystko po to by (radnym) żyło się lepiej.
  --
  W życiu wszystko jest pożyczone
 • 20.10.14, 14:34
  asfalt jest do "Geodezyjnej", potem 100 metrów do pierwszego osiedla JW Construction krawężniki i podsypka.

  --
  Społeczna Inicjatywa na Rzecz
  Zrównoważonego Rozwoju Białołęki
  "Białołęka Jest Jedna"
  FACEBOOK
 • 31.10.14, 21:34
  w połowie listopada ma wejść na os. Lewandów I, do końca roku do ul. Jasiniec. Pozostaje 200 m do os. Lewandów II i już tu gminie zabrakło werwy, bo w przetargu mieszkańcy tego osiedla nie zostali uwzględnieni. Niedopatrzenie? czy znów liczy się, ze deweloper, który wykupi grunt wybuduje "drogę"?
 • 10.11.14, 00:11
  dziusiek2 napisał(a):
  > Pan Waldemar Roszak obiecywał, że jesienią będziemy mieli ulicę Kartograficzną
  > - z chodnikiem, że będziemy mogli chodzić i jeździć.
  > Z zapytaniem - co z Kartograficzną?


  Obiecywał, ale używał słów typu najprawdopodobniej, planuje się, jeżeli wszystko się uda itd. big_grin
  No ale szczęśliwie inwestycja idzie naprzód. smile Trochę opornie z powodu ciągłego oprotestowywania wszelkich dokumentów przez byłych właścicieli gruntu pod drogą. To jest właśnie przyczyna opóźnień i budowania ulicy etapami. Pieniądze i wykonawca czekają.

  Mamy już ostateczne prawo własności do gruntu na terenie pierwszego osiedla Lewandów. Czekamy jeszcze na następny odcinek, do ul.Jasiniec.

  Jeżeli ktoś wybrał się ostatnio na wycieczkę nową Kartograficzną, to dotarł do ogrodzenia pierwszego osiedla Lewandów. Można zauważyć, że już terenie osiedla odbywa się budowa podziemnych części drogi, czyli odwodnienia. Wg otrzymanych informacji, wykonawca w środę (11-12) ma wejść z pracami na powierzchni.


  Zrobiłem fotkę. Tak to mniej więcej wygląda:
  1drv.ms/1tYJU9X

  Pozdrowienia

  Waldek Roszak
  --
  radny dzielnicy Białołęka
  facebook.com/waldemar.roszak
  waldek@roszak.eu, tel. 790-014066
 • 10.11.14, 10:54
  Zeby nie było tak słodko. Czy miasto załatwi w końcu "upublicznienie" ul. Geodezyjnej i włączenie jej do ruchu drogowego? Dlaczego nie postarano się przy okazji budowy Kartograficznej o połączenie ul. Kartograficznej i Geodezyjnej? Przecież to już dawno powinno być zrobione. Dlaczego miasto nic z tym nie robi? Dlaczego nie odkupi tej drogi od dewelopera? Też pewnie są jakieś przeszkody nie do pokonania. Co wam teraz przeszkadza, jaką macie wymówkę? Przecież to jest najprostszy sposób, żeby zmniejszyć ruch na ul. Głębockiej, Lewandów.
 • 19.02.15, 11:37
  Drogi Panie Waldemarze,
  3 miesiące temu pisał pan "szczęśliwie inwestycja idzie naprzód. smile Trochę opornie z powodu ciągłego oprotestowywania wszelkich dokumentów przez byłych właścicieli gruntu pod drogą. To jest właśnie przyczyna opóźnień i budowania ulicy etapami. Pieniądze i wykonawca czekają." Brylował Pan też w mediach, że Kartograficzną pojedziemy na święta.

  Które święta miał pan na myśli? Do Wielkanocy został miesiąc.
  Problem własności działek chyba został już rozwiązany, pieniądze i wykonawca są, wiec dlaczego prace od miesięcy stoją w miejscu?

  Proszę teraz zachować się odpowiedzialnie, jak na dorosłego człowieka przystało, i odpowiedzieć na jedno pytanie. Kto jest winny tego opóźnienia? Czy winny poniesie z tego tytułu karę i jeśli to będzie kara finansowa, to czy to odszkodowanie zostanie przeznaczone na zadośćuczynienie mieszkańcom, którzy ponoszą stratę z powodu przedłużającej się o kolejne miesiące inwestycji.

  To jak, ma pan trochę poczucia honoru i odpowiedzialności?
 • 19.02.15, 11:48
  Nie oczekuj odpowiedzi od zarobionego radnego smile
  Teraz jest on wielce zajęty budżetem partycypacyjnym. Razem ze swoimi kolegami po fachu - radną Borowską i burmistrzem Jaworskim poskładali wnioski do BP , a teraz zaczynają lobbing za ich przeforsowaniem. I jak zwykle jest to wyjątkowy zbieg okoliczności, że osoby składające będą decydowały o ich przyznaniu.
  To jest POlska właśnie.
 • 19.02.15, 19:37
  Panie Waldemarze, Pan tu olewasz swoich wyborców i Kartograficzną a ja gorę !!!
  (to z filmu polskiego)
 • 20.02.15, 09:11
  Pan Waldemar odezwie się przed kolejnymi wyborami, wtedy znów będzie aktywny i przemiły. Teraz szkoda energii.

  a z Kartograficzna taka sytuacja: radna-olszewska.waw.pl/skan1.pdf

  to samo będzie się miało na odcinku od ul. Jasiniec do os. Lewandów II dla ul. Siecznej, czy Podłużnej - które teraz "wyleciały" z wieloletniej prognozy finansowej, mimo, że były w takowej prognozie na lata 2010-2014 - gruntów nie udało się pozyskać, więc w ogóle wyrzucono je z ich "planu". Wszystkie trzy ul. w planie miejscowym od 2001 r.
  ciekawe ile p.Jaworskiemu i p. Roszakowi zajmie realizacja tego planu.

  Mam tylko nadzieję, że w końcu ludzie otworzą oczy i w 2018 nie popełnią tych samych błędów!!!
 • 27.01.15, 15:51
  Szanowny Panie Waldemarze - wiosna się zbliża,Głębocka zamknięta, Kartograficznej nie ma, coś tam zrobili i co dalej ? Tak się robi z Gęby Cholewę
  pozdrawiam
 • 28.01.15, 08:17
  Oj tam, oj tam - byle do wyborów smile
  --
  W życiu wszystko jest pożyczone
 • 09.04.15, 11:14
  Co z Kartograficzną do os.Lew II ? Mamy kwiecień....czy do lata zrobią ulicę? Przecież to żenada, 200 metrów tylko.
 • 09.04.15, 15:06
  Jeśli teraz powstanie wszystko, co będzie do zrobienia przed wyborami?
  --
  W życiu wszystko jest pożyczone
 • 11.06.15, 20:56
  na ost. sesji przesunięto środki na dokończenie Kartograficznej z 2015r. na 2016r. więc w tym roku nikt Kartograficzną do os. Lew II nie dojedzie
 • 01.08.17, 15:12
  w czerwcu 2016 r. Kartograficzna dotarła na os. Lewandów Park II

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.