Dodaj do ulubionych

DZień otwarty w przedszkolu Wiatr w Żagle

22.05.15, 22:25
Znalazłam taką propozycję: przedszkole-wwz.pl/dzien-otwarty/
To już jutro.
Myślę, że to ciekawa propozycja dla wielu rodziców przyszłych przedszkolaków.

Może warto zajrzeć?
--
Wsparcie dla Misia - chłopca z Zespołem Aspergera
Jedyna strona dla rodziców dzieci z wadami układu moczowego
Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać
Edytor zaawansowany
  • marusiamarusia1 12.03.18, 10:32
    Naprawdę nie warto promować tego przedszkola. Ogromne rozczarowanie - jest przepełnione, panie są zimne, płaczące dzieci są zaniedbane i pozostawione samym sobie. Jest brudno, w kubkach do mycia zębów wyrosła PLEŚŃ. Szatnia jest w niedogrzanym garażu. Płac zabaw to zaniedbany ogródek pełny kleszczy, nieskoszonej trawy i pokrzyw. Droga do przedszkola to skupisko dziur, na którym można uszkodzić samochód. Jak spadnie deszcz zamienia się w skupisko kałuż nie do przejścia na piechotę. Właścicielka na początku jest miła, a potem nie ma z nią żadnej rozmowy. Każde zastrzeżenie jest obracane jako argument przeciw rodzicom, którzy są np. nadopiekuńczy. Dzieci się jej boją, a personel ciągle się zmienia. To obóz przetrwania. Rodzice masowo przenoszą dzieci do innych placówek, mimo że nie jest to prosta sprawa na Białołęce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.