Dodaj do ulubionych

Nie poszerzą Głębockie,j ale przebudują.

08.09.15, 11:24
tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,nie-poszerza-glebockiej-ale-przebuduja-szeroka-arteria-nie-jest-tu-potrzebna,178207.html
Edytor zaawansowany
 • wybiorcze.konto 08.09.15, 13:02
  jaką trzeba być mentalną sierotą, żeby wypowiadać takie zdania?

  Głębocka w założeniach jest drogą pomocniczą o zasięgu lokalnym i ograniczonej przepustowości. Główną arterią jest planowana Trasa Olszynki Grochowskiej – wyjaśnia Smoczyński.

  Głębocka jest JEDYNĄ, a nie jakąś pomocnicza, spółdzielcza miernoto, drogą wyjazdową dla 20-30 tys. ludzi. Głębocka byłaby drogą pomocniczą, gdyby TOG była gotowa, ale nie jest i przez 20 lat nie będzie! I ty dobrze o tym wiesz, a mimo to, nadal pierd....isz kocoboły o jakichś założeniach. Takie słodkie pierdo....enie dowodzi, że jesteście oderwani od rzeczywistości i nic już do was nie dociera. Jesteście dno i metr mułu.
 • pluto_11 08.09.15, 13:36
  Te terminy są żenujące ! W przyszłym roku ulica miała być gotowa.
 • wybiorcze.konto 08.09.15, 15:22
  może mocno powiedziane, ale ciężko nie podchodzić emocjonalnie do takich bredni.
  Od kilku lat było wiadomo, że będzie przebudowywana kanalizacja. Czy nie można było o projektach, pozwoleniach, gruntach pomyśleć wcześniej? Jakos w 2013?? Ja wiem, że to remont ZDM czy ZMID, nie dzielnicy, Ale chyba po coś te władze dzielnicy są? Za coś pieniądze biorą te setki urzędników, dziesiątki radnych! Może m.in. po to, by informować i naciskać na inwestorów, pilnować, by remonty w ich dzielnicach odbywały się z minimalnym utrudnieniem dla mieszkańców. Skoro p. Smoczyński i jego koledzy nie potrafią zaplanować ze swoimi kolegami z PO w miarę logicznego procesu inwestycyjnego, to może należy spakować kredki i zeszyty i podziękować za pracę? 2 lata zmarnowane! Przez 2-3 kolejne lata mieszkańcy będą psuć swoje auta, przechodnie będą co chwilę ochlapywani szlamem, być może ktoś jeszcze zostanie potracony, może ktoś zginie, bo jedna babcia wracając z kościoła to ciągle mało.
  Kogoś w ratuszu na Białołęce to obchodzi? Bo że ratusz na Bankowym ma nas w dupie, to już wiemy, ale ten na Modlińskiej? Pan Smoczyński Głębocką nie jeździ, jego dzieci tędy do szkoły nie chodzą, więc może słodko gadać o założeniach komunikacyjnych. K...a!
  W normalnym kraju, gdzie rządzą normalni ludzie, tydzień po tym, jak wodociągowcy oddaliby pierwszy etap i przenieśli się dalej, weszłaby ekipa remontowa i nie odtwarzałaby tej gównianej asfaltowej kruszonki, tylko budowałaby nową porządną drogę, zgodnie z planami wykonanymi rok wcześniej. Ale o tym trzeba by wcześniej pomyśleć. K...a!
  W normalnym kraju Głębocka byłaby już normalną ulicę. Ale nie w Polsce, nie na Białołęce. Teraz czekają nas kolejne 2 lata czekania i 2 lata budowy. Brawo! BRAWO!
 • sibeliuss 08.09.15, 15:59
  Sęk w tym, ze trzeba być niespełna rozumu aby wydawać hurtowo pozwolenia na zabudowę wielorodzinną nie gwarantując podstawowych udogodnień typu dobry dojazd, opieka medyczna, oświata i podstawowa rekreacja.
  --
  W życiu wszystko jest pożyczone
 • wybiorcze.konto 08.09.15, 16:36
  Pozwolenia wydawane są przez miasto, nie dzielnicę, choć oczywiście były sposoby, żeby to powstrzymać. Tak jak w końcu trochę powstrzymano, o jakieś 5 lat za późno. Ale składam to na karb nieumiejętności spojrzenia w przyszłości i takiego ogólnego przytępienia, co oczywiście nie powinno mieć miejsca.
  Jeśli jednak burmistrz dzielnicy mówi, że ul. Głębocka jest drogą pomocniczą, a główną jest TOG (oczywiście w założeniach), to się we mnie krew gotuje, bo równie dobrze można powiedzieć, że w założeniach, to są 3 linie metra i 2 nowe mosty, więc kasujemy wszystkie połączenia autobusowe a na most Gdański puszczamy tylko rowery i pieszych, bo całość ma przejąć wyremontowany, poszerzony Grot.
  Trzeba być naprawdę niespełna rozumu, żeby nie rozumieć, że od ponad 10 lat wprowadzają się tu tysiące ludzi i że oni muszą stąd wyjechać, bo tu nie ma chociażby miejsc pracy. I wiadomo, że przez 15 lat nawet nie zaplanowano budowy TOG i nawet nie przewiduje się rozpoczęcia prac nad nią w ciągu najbliższych 10 lat, więc całe pokolenie tu wyrośnie bez normalnej komunikacji, i wiadomo, że wszystko wisi na Głębockiej, a ten pocieszny prezes spółdzielni "Niedasię", przylepiony do fotela i koryta urzędas spokojnie sobie tłumaczy, że arterią jest - planowana - TOG.

  Ludzie, czy wy to widzicie?
 • sibeliuss 08.09.15, 13:38
  To bardzo dobra wiadomość.
  --
  W życiu wszystko jest pożyczone

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.