Dodaj do ulubionych

Przedszkole Przedszkolada/Jarzębinka/Arka Noego

15.03.16, 14:25
Witam,

byłabym wdzięczna za Państwa opinie / sugestie / obserwacje dotyczące powyższych 3 przedszkoli. Chciałabym zapisać córkę od września do jego z nich ale nie mogę się zdecydować smile

Dziękuję za informacje.
Edytor zaawansowany
  • 16.03.16, 16:37
    Nasze dzieci chodzą do Jarzębinki, mogę polecić to przedszkole. Dyrektorka panuje nad sytuacją.
    Dzieci są w miarę zadowolone. Kadra się nie zmienia (nie licząc urlopów macierzyńskich).
  • 17.03.16, 14:18
    Dziękuję za informację.
    Mam jeszcze pytanie trochę z inne beczki - zauważyłam , że w Jarzębince jest klimatyzacja. Trochę się obawiam klimatyzacji, mam z nią niemiłe doświadczenia sad Czy klimatyzacja rzeczywiście jest używana ?
  • 22.03.16, 08:34
    Chyba jest, ale znając Dyrektor, która nic nie zostawia przypadkowi, to jest b. dobrze serwisowana.
    W ekstremalnie słoneczne dni, okna są zasłaniane,a dzieci nie wychodzą na zewnątrz, bezpieczeństwo jest tu na pierwszym miejscu.
    Dodam, że co roku jest remont i przedszkole jest odnawiane, a część mebli wymieniana.
    Zwróć uwagę, że nie ma żadnych schodów, bardzo się to przydaje gdy pojawia się rodzeństwo - niemowlak.
    Mam też wrażenie, że za bardzo starają się przygotowywać dziecko do szkoły, kosztem beztroskiej zabawy, ale to może tylko tylko mi się tak wydaje.
  • 22.03.16, 13:02
    Rzeczywiście, taką opinię też słyszałam.
  • 14.04.16, 00:24
    my mieliśmy doświadczenie z Przedszkoladą i baardzo polecam, panie dyrektorki są super, widać było że wszystko tam bardzo dobrze działa. I lokalizacja jest świetna przy drugim dziecku w szkole, choć ostatni odcinek dojazdu to tragedia, ale to już raczej nie jest od nich zależne...
  • 24.04.16, 10:09
    Czy faktycznie jest to przedszkole dwujęzyczne, tzn w grupie pracuje nauczyciel anglojęzyczny. Chcemy posłać córkę do takiego przedszkola dwujęzycznego.
    Jakie jest czesne?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.