Dodaj do ulubionych

zaginęła kotka rasy rosyjska niebieska Białołęka

22.07.16, 09:01
We wtorek (28.06) w godzinach popołudniowych w okolicach osiedla Regaty (Warszawa- Białołęka/Kobiałka) zaginęła kotka rasy rosyjski niebieski o imieniu Koko. Kotka jest drobna, szarej maści. Jeżeli ktoś ją widział lub wie gdzie się znajduje prosimy o informację, ponieważ dzieci bardzo za nią tęsknią i też jej przyjaciel Felicjan (drugi kot).tel. 504 676 654. Za odnalezienie lub wskazanie pobytu nagroda 1500 pln!!!
Edytor zaawansowany
  • 01.08.16, 18:32
    widziałam kotkę szarą, na szyi miał brązową obróżkę i metelowy okrągły medalik. Gdy się zbliżyłam, uciekł. Było to ok.17.15 na ulicy Juranda ze Spychowa na przy poczcie (budynek British School)
  • 02.08.16, 07:30
    Byłam wczoraj około 19 we wskazanym miejscu i taki kotek rzeczywiście był, ale niestety nie nasz. Jakby nie było bardzo, bardzo dziękuję za pomoc i informacje...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.