Dodaj do ulubionych

Halloween'owe cham...

02.11.16, 09:16
W halloween jak co roku dzieciaki z rodzicami odwiedzali nasz dom. Nie obchodzimy halloween, ale zawsze mielismy poczętunek. W tym roku z różnych powodów tych słodyczy nie było. Dzieci z RODZICAMI nie dostałi cukierków. Na skrzynce na listy pojwił się napis (nie cytuję) napisany NIEZMYWALNYM mazakiem! Jestem zbuwersowana, gdyż wracajac do domu widziałam gromadkę małych dzieci, najpewniej z tatą jednego z nich. W zyciu nie przyszłoby mi do głowy, że taki wandalizm może mieć miejsce. Mam nadzieję, że rodzic, który pozwolił na to, przynajmniej się zawstydzi, bo nie sądzę iż zwróci mi za skrzynkę na listy, która bedzie musiała być wymieniona. Jestem zażenowana, wściekła, i już nie napiszę co jescze. Wstyd, Żenada, FUJ...etc.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.