Dodaj do ulubionych

Szkoła podstawowa nr 231 Juranda ze Spychowa

28.01.17, 13:41
Witam,
SP 231 jest moją szkoła rejonową. Mało jednak w internecie jakichkolwiek opinii na temat szkoły świeższych niż 10 lat wstecz - poza aferą z Panią Dyrektor sprzed 2 lat.
Czy ktoś mógłby napisać o swoich wrażeniach dotyczących grona pedagogicznego? O zajęciach dodatkowych jakie są prowadzone w szkole? Czy dzieci są zadowolone z nauki w szkole? Czy rodzice widzą jakieś minusy funkcjonowania szkoły? Strona internetowa szkoły jest dość uboga a kontakt z sekretariatem pozostawia wiele do życzenia.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 28.01.17, 21:56
    Osobiście ze szkoły nie korzystałam, ale opinie kilku znajomych są mało pochlebne i marzą o zakończeniu edukacji w tej placówce. Juz sam kontakt z sekretariatem powinien alarmować smile Kto nie jest z Pani Dyr jest przeciwko czy to nauczyciel czy rodzic czy dziecko smile
  • 02.02.17, 20:20
    Witam,
    Mój syn chodzi do tej szkoły i jestem zadowolona chociaż uważam, że to w zasadzie wyłącznie zasługa wychowawcy. Świetlica szkolna nie jest przechowalnią, mają fajne zajęcia i dziecko chętnie chodzi. To czy będziecie Państwo zadowoleni zależy od wychowawcy, dzieci w klasie, jak i rodziców. My trafiliśmy rewelacyjnie. Życzę powodzenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.