Dodaj do ulubionych

wczorajsza (28.03.2007) sesja Rady Dzielnicy

29.03.07, 09:46
w imieniu forumowiczów (chociaż nie mam żadnego glejtu na reprezentowanie
kogokolwiek) zwracam się do obecnych na ww sesji Rady o podzielenie się
informacjami i wrażeniami
dziękuję i pozdrawiam
Marcin
Edytor zaawansowany
  • jogger007 30.03.07, 11:50
    też jestem ciekaw - do góry!!!
  • mpy007 30.03.07, 16:06
    wracaj na pierwsze miejsce!!!
    ...najwyraźniej aby się czegoś szybko dowiedzieć trzeba samemu uczestniczyć.
    jeśli następna sesja Rady odbędzie się w dogodnym dla mnie terminie zostanę
    samozwańczym, nieobiektywnym sprawozdawcą...
  • sawicewa1 30.03.07, 19:36
    Eak bylam na Radzie Dzielnicy i dlatego niestety nie dałam rady wcześniej dostać się do komputera...
    Porzadek obrad taki jak na stronie dzielnicy, dla Zielonej Białołęki praktycznie interesujące był jedynie pkt 15 - Projekt uchwały w sprawie wyrażenia przez Radę Dzielnicy stanowiska w sprawie poprawy sytuacji komunikacyjno - drogowej na terenie Dzielnicy Białołęka - dodanie w pkt 1 nowego ustępu (8) - przyspieszenie rozpoczęcia budowy fragmentu trasy Olszynki Grochowskiej - od TT do Berensona, który odciążyłby ul. Głębocką ( ale pamiętajmy, że jest to jedynie uchwała, jakąkolwiek moc sprawczą ma tylko miasto). W programie dla Warszawy HGW cała trasa Olszynki G,, wraz z tym fragmentem,jest planowana w trakcie jej II kadencji. Przeczytałam i złożyłam 2 pisma w imieniu SZB dotyczące szkół i dokończenia budowy chodników w naszym rejonie. Po otrzymaniu PISEMNEJ odpowiedzi poinformuję o stanowisku Urzędu forumowiczów.
    Ewa Sawicka SZB
  • mpy007 30.03.07, 20:45
    dzięki za info
    ...uchwała nie ma mocy sprawczej, ale od czegoś trzeba zacząć kształtowanie
    świadomości naszych (ZB) problemów na poziomie miasta
    ...to w sumie niedużo tematów nas bezpośrednio dotyczyło. jesteśmy najmniej
    zauważanym zakątkiem dzielnicy, z którą najmniej się wszyscy liczą w Warszawie?
    Marcin
  • sawicewa1 30.03.07, 20:52
    Możliwe, dlatego powstało SZB. Ale niestety niełatwo jest godzić pracę zawodowa i społeczną. Dlatego chętnie powiększymy nasze grono.
    Ewa sawicka SZB
  • zbogdanca 31.03.07, 17:53
    sawicewa1 napisała:

W programie dla Warszawy HGW cała tr
    > asa Olszynki G,, wraz z tym fragmentem,jest planowana w trakcie jej II
    kadencji
    A CO BĘDZIE JEŚLI HGW NIE ZOSTANIE WYBRANA NA DRUGĄ KADENCJĘ? Pewność swojego
    ma moc sprawczą, ale może się nie sprawdzić w tym przypadku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka