Dodaj do ulubionych

Jaki macie zasięg na komórkach?

28.10.07, 13:55
Mieszkam na wschód od Ruskowego Brodu i zasięg mamy tu fatalny. To
samo dotyczy wszystkich mieszkancow w naszym otoczeniu. My mamy
telefony w plusie ale wszystkie sieci mają tu b.słaby zasieg.
Martwię się bo idzie zima i trudniej będzie wychodzić na taras żeby
odebrać telefon. Cóż przeprowadziliśmy się z centrum na wieś...
Pisałam do plusa ale mi odpowiedzieli że nie planują polepszenia
zasięgu...Może ktoś coś wie na ten temat?
Edytor zaawansowany
  • sawicewa1 28.10.07, 21:02
    W erze przy Ostródzkiej najlepiej odbiera sie przy oknie (lub na zewnątrz budynku), synowi orange odbiera zawsze, ale czasem jako Białołęka, czasem jako Targówek lub Marki. Trochę to zależy równiez od "siły" anteny telefonu.
  • twrona 29.10.07, 08:10
    My mamy zasięg dobry 4/5 kresek. Sieć plus.
  • twrona 29.10.07, 08:16
    Zapomniałem dodać, że mieszkam na Głębockiej, na Ostródzkiej nie sprawdzałem sad

--
    Osiedle Białe Łąki
    bialelaki.pl
  • keetka 14.11.07, 18:28
    ja mieszkam przy Echach. Mam dwa tel - ery i plusa. Plus odbiera bez problemu, natomiast era slabiej, czasem widze rozne dziwy smile na wyswietlaczu, a to brodno podg, a to kobialka, katy grodziskie, annopol itp smile
  • ninke 08.09.13, 23:35
    Orange zapowiadał poprawę zasiegu na wschodniej Białołęce. Niestety na wschód od Ruskowego nic się nie zmieniło.
    www.gazetaecho.pl/orange-na-bialolece-jest-lepiej-ale-nie-wszedzie_65301
  • diyer 09.09.13, 12:31
    Jednym ze sposobów na polepszenie jakości sygnału GSM w najbliższym otoczeniu jest zainwestowanie w repeater GSM. Koszt to około 500PLN. Tak, wiem.. Ale jak ktoś ma permanentne problemy z telefonem, i brak linii naziemnej, wtedy takie urządzenie może być jedynym rozwiązaniem.
    Sam mam doskonały zasięg T-Mobile, i Plusa (3G), jednak planuję instalacje tego urządzenia u siebie na wsi.
    Urządzenie: new-electric.pl/109-zestaw-wzmacniacz-gsm-black-power-t600-tsunami-z-grzybkiem.html
    Dyskusja na forum elektronicznym:
    www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=2491333&highlight=wzmacniacz&sid=
  • hipnotyze 02.03.16, 13:13
    Lepiej założyć profesjonalny wzmacniacz GSM na dobrych materiałach, trzeba też pamiętać o pomiarach sprawdź u nich www.qnet.com.pl/wzmacniacze-syngalu-gsm.html
  • tadek799 26.01.18, 11:38
    Wzmacniacze, które są na pewno sprawdzone, certyfikowane ma signaflex new-electric.pl/pl/68-wzmacniacze

Co do kwestii legalności on wyjaśnia to chyba najlepiej www.youtube.com/watch?v=VEJCL0fXdT0&t=1s

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.