Dodaj do ulubionych

dobry GIN na prezent

21.07.11, 17:27
Witam,

poszukuję dobrego ginu na prezent dla kolegi, cena do 100 zł. Proszę o propozycje jaki alkohol wybrać. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Edytor zaawansowany
  • 12.02.12, 22:13
    Beefeater ewentualnie Gordon´s.
    --
    Pozdrawiam

STYRO
    www.lotnictwo.net.pl - wszystko o lataniu, lotnictwie i lotniskach... MasterCard Prepaid Lotnictwo.net.pl już w sprzedaży - zamów teraz!
  • 13.06.12, 20:25
    Jakl chcesz dobry Gin to zapraszam do winiarni obok której mieszkam plac inwalidów 4/6/8. Znajdziesz tam coś do 100zł a do 150zł juz są takie extra np: Gin, który pije się ze świeżym ogórkiem;) tak z ogórkiem;) i jeszcze jeden, Gin na szafranie, mają tam z resztą bardzo dobry wybór mocnych alko jak i win.
  • 16.07.12, 11:39
    Co by nie mówić, najlepszy GIN to GIN Lubuski, nie kosztuje 100zł;) tylko kaca jest po nim bardzo prawdopodobny:)
  • 18.07.12, 10:10
    A ja z kolei tego Ginu Lubuskiego nie polecam. Ostatnio jak go piłem miałem kaca straszliwego :( Tak wiec jeżeli jednak zdecydujesz sie na niego to w zestawie radze zakupic 2kc :P
  • 19.07.12, 12:34
    eeee tam nie znasz się:) ja ogólnie lubię gin z toniciem i cytrynką i najbardziej mi lubuski smakuje, z ty że ktoś może się uprzeć, że na prezent nie pasuje. Co do 2kc, to powinni w ogóle do każdej butelki z alkoholem dodawać:)
  • 19.07.12, 12:57
    A ja z kolei polecam gin lubuski :D mi bardzo smakuje, szczególnie, tak jak napisała kolezanka wyzej, z cytryna i tonikiem :)
  • 25.11.15, 13:40
    Czy dobry zawsze musi oznaczać drogi? Ja nie miałabym żadnych oporów przed kupieniem komuś Lubuskiego Ginu. Koszt do 40 zł, a w smaku wg mnie wcale nie odbiega od tych droższych odpowiedników. Doceńmy nasze polskie alkohole w końcu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.