Dodaj do ulubionych

Posiadam butelkę koniaku Martell l'or

15.01.16, 00:26
Koniak Martell L'Or W samym sercu południowo-zachodniej Francji leży region Charente, który od 1715 roku jest siedzibą domu Martell, najstarszego ze wszystkich kluczowych wytwórców koniaku.
Smak Martella jest bardzo pełny i intensywny, o bogatym, mocno skondensowanym aromacie z nutą orzechów laskowych. Unikalny korek i wykończenie eleganckiej karafki wykonane są z 24-karatowego złota. Jest to koniak o wyjątkowej intensywności, przeznaczony na specjalne okazje. Moje pytanie brzmi czy ktoś sie orientuje jaka jest dziś cena tego trunku i czy jest dostępny?
Edytor zaawansowany
  • 30.01.16, 12:50
    Brzmi mega, myślę, że cena może dojść do kilku tyś. Uwielbiam koniaki, wina i burbony, z tych dostępnych cenowo a dobrych jakościowo zwłaszcza Wild Turkey. Może zapytaj na forum typowo alkoholowym, gdzie ludzie przeznaczają fortuny na piwniczki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.