Dodaj do ulubionych

Jaki alkohol najlepszy na prezent?

12.01.06, 13:19
No czasem trzeba coś kupić. Może macie jakieś pomysły co można kupić w prezencie?
Edytor zaawansowany
  • 12.01.06, 19:15
    Jak potrzebujesz kupić coś z klasą, a jednocześnie nie chcesz wydać kilku stówek
    (na drogi koniak, szampan, whisky) to najlepszym wyjściem jest butelka dobrego,
    czerwonego wina.

Często dają do tego ładne, efektowne opakowanie, np drewnianą skrzynkę. Porządne
    Chianti w takim opakowaniu to suma rzędu 60-70 zł.

Wino ma po prostu najlepszą relację jakość-cena i prawie wszystkim pauje.
  • 13.01.06, 09:44
    tequile;) ale tak w ogole to zalezy komu. kobiecie likier lub wino. facetowi
    cos mocniejszego, wytrawnego.
  • 19.01.06, 03:26
    Po pierwsze - dla kogo?
    Najprościej biała wódka w ładnym opakowaniu lub średniodrogi koniak.Ewentualnie
    droższe czerwone półwytrawne/półsłodkie/wino.
    Innych alkoholi nie radzę,bo to sprawa upodobań.
  • 24.01.06, 21:17
    Dokładnie- znając upodobania obdarowywanego można coś spokojnie dopasować.

Jeśli jednak nie mamy pomysłu jaki alkohol kupić można pokusić się o jakieś
    akcesoria do alkoholu... stylowy otwieracz, trzymadełko, wiaderko do chłodzenia
    itp. Obdarowany-pijący może zdecydowanie bardziej docenić taki użytkowy
    drobiazg niż kolejną butelkę czerwonego wina ;)
  • 25.01.06, 16:04
    Święte słowa!
  • 26.01.06, 19:46
    I to jest myśl! Dziękuję!
    --
    Forum alkoholum
  • 26.01.06, 21:55
    Jak już jesteśmy w klimacie prezentów to można w sklepach dostać różne
    promocyjne zestawy np:
    * JW Red + skórzana piersiówka (na te mrozy jak znalazł!)
    * Jakiś_alko + gustowne szkło- ładnie wygląda w barku taki komplet)
  • 03.02.06, 01:05
    Lubi puszki ;-)
    Jakoś nie preferuje jakiegokolwiek alkoholu w puszce, smakuje aluminium bleh!
    --
    Zauroczony
    Łodzią
  • 03.02.06, 13:43
    Zapewne butelka pakowana w puszkę.
    --
    Kabaty-Moczydlo
  • 14.05.06, 21:50
    Ja poszukuję jako prezent na urodziny. Dzisiaj padła propozycja pt. Goldwasser.
    Wie ktoś z czym to się je?:>
    --
    dama z uasiczką

Moja silna wola - pierwsza lepsza kurew/ Puszcza się i łajdaczy
  • 14.05.06, 21:55
    Tak. To się pije. Gdańska wódka (chociaż Niemcy robią podróbki, od kiedy
    stracili Danzig), słodka z płatkami złota.
    --
    Kabaty Moczydło
  • 14.05.06, 23:36
    todnosnie zestawow to kiedys widzialam w sklepie: wodka debowa + miod pitny +
    jakies dodatki typu: smalec, grzybki i chyba cos jeszcze. wszystko w drewnianej
    skrzyneczce.
    byly tez takie bardziej wyrafinowane: koniak plus kawa plus jakies pralinki.

--
    "Nie lubię, kiedy się mną kieruje, albo do czegoś zmusza. Odruchowo robię wtedy
    coś innego niż ode mnie oczekują."
  • 21.05.13, 15:26
    jeśli ktoś ma ochote na whiskey, to zapraszam do mojego wątku.. :)
    forum.gazeta.pl/forum/w,36320,144610356,144610356,sprzedam_Whisky.html
  • 15.06.13, 16:30
    Ja ostatnio sprezentowałam znajomym żubrówkę paloną i byli bardzo zadowoleni :) Niedrogi a dość nieprzeciętny trunek, którego jeszcze nie każdy próbował
  • 30.07.13, 14:56
    "Oddam" w dobre ręce Johnnie walker 1l , Jim beam 0,7, Calvados (czarna butelka).
    Kontakt 512 074 828. E-mail: radoslawzydorczak@wp.pl .
  • 20.06.14, 21:40
    Ja standardowo dla faceta zawsze kupuje butelkę wódki:) a dla kobietki - winko:)
  • 14.07.14, 08:16
    Tzn na jakie konkretnie? Bo jak jakies superowe wódki to chetnie bym skorzystała;)
  • 24.03.15, 21:22
    Wszystko zależy dla kogo i z jakiej okazji i jaki jest Twoj stosunek do tej osoby? Jeśli to ktoś z rodziny to zapewnie nie pogardzi dobrą Polską wódką: Dębowa, Belvedere. Jeśli dla kobiety to zdecydowanie wino lub likier. Jeśli dla szefa czy też osoby z którą robi się interesy to najlepiej whiskey czy dobry koniak :) Wszystko zależy od sytuacji.
  • 22.05.15, 21:51
    No jak dla kobiety, to właśnie wino, lub coś delikatnego, jak cydr. Ja zamierzam zamówić dla teściowej taki cydrslowianski.pl/ Cydr Słowiański, jest sto procent naturalny ze świeżych jabłek, u nas w Katowicach niestety nie da się go kupić stacjonarnie. A facetowi to w sumie nawet zwyczajna czysta przypasuje, mój mąż mówi, że najlepsza na prezent jest dobra wódka, bo inne trunki nie zawsze wszystkim pasują ;)
  • 25.03.15, 23:59
    Jeśli komuś żle życzysz, to podaruj mu parszywą kukurydziankę Jacka Danielsa albo ochydną lakiernię Johnnie Walker Red.
    A jeśli tego kogoś lubisz i ten ktoś niezbyt się zna na whisky, to Glenlivet 12 albo Ardbeg 10.
  • 04.06.15, 14:08
    Ja dostałem niedawno fajny zestaw wódek Absolwent w 3 smakach (cytryna, grejpfrut, jabłko-mięta) o poj. 0,2 l w pudełku, który też można potem jakoś w domu wykorzystać. Tak myślę, że niezły prezent dla faceta, a i kobieta gustująca w mocniejszych alkoholach może się ucieszyć. ;P
  • 22.07.15, 11:23
    Dobry pomysł, niby wódka, a jednak owocowa.

--
    Delektuj się smakami!

ffstore.pl
  • 07.08.15, 11:50
    Nie alkohol tylko maszyna do produkcji prawdziwego alkoholu, o ile oczywiście mówimy o pasjonatach - bimbrownicy.pl/ To co kupujemy w sklepach w niewielu przypadkach jest rzeczywiście porządnym alkoholem.
  • 31.08.15, 20:31
    o tak polecam taki zestawik Absolwent czysty 0,5 + Absolwent o smaku grejpfrutowym 0,5 ładnie się taki zestaw prezentuje.
  • 27.09.17, 21:53
    w Winezji znalazłam japońskie whisky,nawet nie wiedzałam że takie sa. Fajny pomysł moim zdaniem na prezent winezja.pl/szukaj?q=japonia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.