Dodaj do ulubionych

Studium kosmetyczne

16.07.12, 16:02
Którą szkołę polecacie? Jest teraz taki duży wybór, mętlik w głowie... Chciałabym się naprawdę dużo nauczyć, oczekuję dobrze wyposażonych sal, zapewnionych kosmetyków, dużo praktyki, fachowych nauczycieli, możliwości uczestnictwa w szkoleniach (zdobycie certyfikatów)... Jaką szkołę polecacie?
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.18-2.cable.virginmedia.com 22.07.12, 12:32
    na pewno nie polecam żaka. pełna zapału poszłam na darmowy kierunek kosmetyki. dopiero zaczynali, więc pomyślalam, że się będą starać. Teoria traktowana po macoszemu, praktyki jeszcze gorzej. Pracownia własna, na początku kosmetyki Clareny, niby fajnie, ale pani prowadząca zupełnie do bani. Nie polecam. Nie dokończyłam, mnóstwo osób zrezygnowało. Koleżanka chodziła do ZDZ na płatny i bardzo zadowolona.
  • 24.07.12, 15:38
    Brałam żaka pod uwagę więc dziękuję za opinię, nie wybiorę się tam:). Tyle wyboru jest... Może ktoś jeszcze pomoże? Myślę jeszcze nad ap edukacja, bo raczej cosinusowi, pascalowi, teb, adept itp (te nowsze szkoły) nie ufam (może niesłusznie?)
    ZDZ brzmi ciekawie, muszę sprawdzić, jakie tam opłaty są.
  • 24.07.12, 15:44
    Weszłam na stronę ZDZ i wygląda na to, że nauka jest bezpłatna. Kurcze, wciąż mam problem. Chcę zostać dobrą kosmetyczką, nie zmarnować 2 lat...
  • Gość: CzarownicaM IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.09.12, 11:20
    Ja właśnie w sobotę zaczynam naukę w AP Edukacja. Kierunek darmowy, tylko za kosmetyki raz na semestr trzeba płacić 150 zł. Dostaję rentę po rodzicach i dlatego wolę studium od kursów i szkoleń, chociaż tego ostatniego nie wykluczam w przyszłości. Mam nadzieję, że będzie OK, bo zależy mi na tym, żeby się czegoś nauczyć...
  • Gość: gosc21 IP: *.adsl.inetia.pl 20.11.14, 12:21
    Zdecydowanie odradzam Szkole Policealna Adept.
  • 21.08.17, 07:25
    Beauty lux + zaangażowanie. Kosmetyczka może zrobić zawód w krótkim czasie. Chcecie efektu, to porządnie nad sobą pracujcie. W tym zawodzie można naprawdę wiele się nauczyć i udoskonalić swoje umiejętności. Dzięki temu wejdziecie na odpowiednio wysoki poziom i staniecie się od tego fachowcami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.