Dodaj do ulubionych

Kulki gejszy w prezencie

07.08.14, 20:45
Co sądzicie o zakupie na prezent dla kobiety kulek gejszy? Jesteśmy w niezobowiązującym związku, chodzimy do kina i do łóżka głównie. Obrazi się?
Edytor zaawansowany
  • 09.08.14, 22:27
    super-menn napisał:

> Co sądzicie o zakupie na prezent dla kobiety kulek gejszy? Jesteśmy w niezobowi
    > ązującym związku, chodzimy do kina i do łóżka głównie. Obrazi się?

A lubi dziwne rzeczy tego typu?
  • 10.08.14, 10:34
    co to jest ,,kulki gejszy,,?
  • 11.08.14, 08:41
    izyrider napisał:

> co to jest ,,kulki gejszy,,?

Kulki waginalne zwane inaczej kulkami gejszy, loveballs, Ben-Wa balls lub smartballs. Są gadżetem erotycznym skierowanym do kobiet, którego pierwotną rolą jest wzmacnianie mięśni miednicy. W Japonii nazywane rin no tama. Zasada działania: Mechanizm działania kulek waginalnych polega na mikrodrganiach, w jakie wprowadzane są ciężkie kulki znajdujące się wewnątrz gadżetu. Mikrodrgania te wywoływane są ruchem ciała, zwłaszcza bioder.

Wibracje kulek powodują mimowolne zaciskanie się mięśni gładkich w obrębie pochwy, mięśni Kegla i ćwiczenie całego hamaka mięśniowego podtrzymującego miednicę. Zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych dolegliwości, jak inkontynencja czy opadanie narządów rodnych.
  • 11.08.14, 12:02
    ok..w pochwie zdeponowane wzmacniaja miesnie pochwy ..tak to rozumiec ? jaka maja srednice ?.. dzieki.
  • 12.08.14, 14:34
    Kupiłem kiedyś swojej byłej... wydawałoby się, że w łóżku byliśmy oboje dość swobodni i otwarci na nowe doświadczenia, a jak je zobaczyła to wpadła w szał i zaczeła mnie oskarżać, że za kogo ją mam, że jestem zboczony i takie tam... także bez konsultacji bym nie ryzykował wink
  • 12.08.14, 23:53
    moze kolor ja zdenerwowal..kobiety robia fochy bez powodu.. (wydaje sie)
  • 13.08.14, 22:34
    haha big_grin albo KSZTAŁT, bo czemu nie kwadratowe big_grin
  • 20.08.14, 15:47
    może być big_grin trzeba było strzelić różowe a nie niebieskie chyba big_grin
  • 31.10.14, 04:49
    No no! widac tobie sie tylko wydawalo ze jestescie swobodni ale ona to widac inaczej widzila i kulki gejkszy tylko przelaly te jedna krople.
    Kazda kobitka ma sobie tylko znana granice tolerancji i bzykajac sie analnie zwykla szminka moze wniej wyzwolic atak "wstydu" na zasadzie " za kogo ty mnie uwazasz".?! Widac za malo ja skownie dowartosciowywales.Tu zawsze skazane jest dzilanie rownolegle.Super ,wyuzdany seks i jednoczesnie gadanie jak to ona wazna dla ciebie jest i jak swietnie sie znia duchowo porozumiewasz,nie zawadzi tez od czasu do czasu "kocham cie".One mysla ze jak robia wyuzdany seks to robia to dla nassmile W zasadzie slusznie uwazaja bo im wystrczy palec,ich wlasny aby zrobic sobie super szal zmyslow w sensie fizycznym, a zwiazek to cos wyzszego.Tak mniemaja .Odnosze wrazenie zapomniales o komponecie psychicznym swej kobiety gdy kupiles jej kulki smile
  • 17.08.14, 17:38
    No i co stary, poczyniłeś zakupy? Jak wrażenia z prezentu i przede wszystkim jak wrażenia z użytkowania?
  • 19.08.14, 20:58
    Łał, pierwszy raz o czymś takim słyszę. Popatrzyłam w internecie, wygląda intrygująco suspicious Autorze wątku podzielisz się wrażeniami swojej pani?
  • 19.08.14, 23:03
    podobno kulki gejszy noszone w ustach dzialaja przeciw zmaszczkom ? (tez z internetu)
  • 27.08.14, 17:12
    Bzdura na resorach ! smile
    Kulki gejszy nosza kobiety rozniez na codzien w celu podniesienia libido lub w celu tzw "podniesienia nastroju".Rozluzniaja ja psychicznie bo ma wieczna stymulacje .Moja ex je nosila na okraglo i mowila ze fajnie sie z nimi czuje.Jest pozytywnie nastawiona do calegrytmicznie penisa.
    Ja bym zaczal od opowiadania o nich i obserwowal jak reaguje .Mozna pobudzic jej ciekawosc poprzez zarty typu " wyobraz sobie ze masz takie kulki w sobie i drgaja ...".Nie nachalnie ,ale delikatnie az zacznie pytac o szcegoly.Wtedy kup i daj jej sie pobawic ,sam na sam z kulkami.Musi sie z nimi oswoic ,zaprzyjaznic smile
    Domyslam sie ze to rajcuje facetow ale to zabawka wylacznie dla kobietsmile
  • 31.10.14, 04:11
    kulki fajna rzecz ale zależy czy ma ona to coś, poprostu zapytaj się jej nim kupisz coś co będzie Ci się przewracało po szufladzie, chyba że sam sobie będziesz wsadzał . he, he
  • 18.03.15, 13:10
    Nareszcie kobieta sie wypowiedzila smile i na dodatek pozytywnie zaopiniowala .WSzystkjo jest dla ludzi i nie ma co sie falszywie krepowac bo niby w imie czego ? falszywej moralnosci chcrzescijanskiej ?
    Dodam ze kulji gejszy wzmacniaja apetyt seksulany i wyrabiaj tzw odruch "pocalunku Venus" ktory polega na zaciskaniu rytmicznym penisa samymi miesniami pochwy.Faceta to doprowadza do Kosmosu smile
  • 17.12.16, 16:41
    Kulki gejszy....rewelacja!!!! Mówi Wam to Panowie kobieta!!!!
    Bardzo dobra "inwestycja" w kobietęsmile
    Tylko jak jej kulki podsunąć....nie wsunąć... to jest pytaniesmile Nie wiem, noszę, uwielbiam, a kupiłam szare....różowe, niebieskie nie pasują do moich...oczu i zmarszczeksmile)).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.